مجموعه حیات وحش نقاش امریکایی بر روی بدن انسان‌ - عکس

تقاطع: در نگاه اول به این آثار هنری خیره‌کننده به نظر می‌رسد که آن‌ها تصویری از حیوانات واقعی باشند. اما بررسی دقیق‌تر نشان می‌دهد که آن‌ها نقاشی‌هایی هستند که روی بوم‌های غیرعادی و توسط نقاشی بااستعداد کشیده شده‌اند که توانسته انسان‌ها را به حیوانات شگفت‌انگیز تبدیل کند.

به نوشته‌ی وب‌سایت میل‌-آنلاین، “شانن هولت” (Shannon Holt)، نقاش ۳۹ ساله‌ی اهل “دیلند” در ایالت فلوریدای امریکا، تمام جزییات حیواناتی مانند روباه، تمساح و حتی جغد را بر روی مدل‌هایش نقاشی می‌کند تا مجموعه حیات وحش خود را کامل نماید. او برای کشیدن هرکدام از این نقاشی‌های باورنکردنی زمانی بین ۶ تا ۱۲/۵ ساعت صرف می‌کند.

“شانن” که یک مدافع حقوق حیوانات است، پیش‌تر بر روی سطوح دیگری هم‌چون شیشه، چوب، و فلزات نقاشی می‌کشید اما در راستای فعالیت اجتماعی خود تصمیم گرفت نقاشی‌های حیوانات را روی بدن انسان‌ها پیاده کند.

او که آثار خود را به صورت آنلاین به نمایش می‌گذارد، می‌گوید: «من همیشه به دنبال راه تازه‌ای برای ارائه‌ی آن‌چه که انجام می‌دهم هستم.»

این هنرمند با تاکید بر این‌که بدون تصمیم قبلی به نقاشی روی پوست انسان روی آورده اضافه می‌کند: «این ایده به طور خودکار و به زیبایی اتفاق افتاد و تبدیل به نمونه‌ای خلاقانه و کامل از نقاشی روی بدن شد.»

گفتنی است آثار “شانن هولت” با تغییر مکان دست‌ها و بازوان مدل‌ها به دو تصویر متفاوت، تغییر شکل می‌دهند.

 

+40
رأی دهید
-3

نام نام خانوادگی - لندن - انگلستان
فکر کن روی بدن احمد خاتمی عکس یک گوریل بکشه چقدر کار برای نقاش راحته
جمعه 21 آذر 1393 - 15:38
perser68 - فلوریدا - آمریکا
نام نام خانوادگی - لندن - انگلستان. بابا ول کنین دیگه چقدر آدمو میخندونین ؟ به قوله دوستی خنده دونمون پاره میشه ;-)
جمعه 21 آذر 1393 - 20:02
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.