سخنگوی پرسپولیس تائید کرد: پرداخت بیش از 12 میلیارد تومان به علاوه خسارت تنها شرط آزادی سیاسی

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای آزاد کردن مدیرعامل خود از زندان تنها یک راه دارند؛ پرداخت کامل پول به همراه خسارت های ناشی از فسخ قرارداد به شاکی.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمیدرضا سیاسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به علت فسخ یکطرفه قرارداد با شرکت بهنام پیشروی کیش، حامی مالی این باشگاه در فصل چهاردهم محکوم به زندان شد و در حال حاضر محکومیت خود را پشت سر می گذارد.

در همین حال، وکیل شرکت بهنام پیشروی کیش در مصاحبه ای اعلام کرد فقط یک شانس برای آزادی سیاسی وجود دارد، آن هم پرداخت کلیه مطالبات فسخ قرارداد، تمام پول هایی که توسط شرکت بهنام پیشرو به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شده بود و همچنین خسارت این شرکت به علت فسخ یکطرفه قرارداد است.
اما مهدی خواجه وند سخنگوی باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: «مذاکرات زیادی برای آزادی سیاسی داشتیم اما متاسفانه طرف قرارداد ما کوتاه نمی آید و اصرار دارد تنها شرط رضایت، دریافت 12/5 میلیارد تومان پول به همراه خسارت وارده به آن شرکت است.»
خواجه وند همچنین گفت: «من در مورد اتفاقی که رخ داده می خواهم یک مثال ساده بزنم. تصور کنید شرکت بهنام پیشرو در ابتدای فصل آمد و اتومبیلی به نام پرسپولیس را از ما اجاره کرد. آنها با این اتومبیل به شمال کشور مسافرت کردند تا هم کارشان راه بیفتد، هم تفریح کنند و هم سرشان گرم شود. حالا از این مسافرت برگشته اند و می گویند قرارداد باطل است چون قبلا این اتومبیل در اجاره شرکت دیگری بوده است! ما برای حل مشکل باید اسناد بیشتری ارائه بدهیم اما قبل از آن باید سعی کنیم پس از طی مراحل تحقیق پرونده، سیاسی را از زندان آزاد کنیم.»

+24
رأی دهید
-0

karaji - گتنبرگ - سوئد
سیاه بازی برای سر کیسه کردن پول پرسپولیس (ملت) ، زرنگ یا دزد کثیف!!
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 12:44
koros_nl - امستردام - هلند
مرتیکه سیاسی این زالو میمونه , کی میمیره معلوم نیست , اون درخشان نچسب کاسه لیس هم با خودش ببره اون دنیا
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 18:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.