بازی های لیگ قهرمانان آسیا قرعه کشی شد/ پرسپولیس در مصاف با یاران لادروپ؛افتتاحیه بازی ها برای ایران

 3 نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا حریفان شان را شناختند و نفت برای رسیدن به مرحله گروهی باید در تهران از سد الجیش قطر یا النهظه عمان بگذرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در کوالالامپور انجام شد و تیم های ایرانی حریفان آسیایی شان را شناختند. بر این اساس پرسپولیس در گروه یک این بازی ها با لخویا قطر، النصر عربستان و برنده پلی‌آف 3  یعنی بنیادکار یا الجزیره امارات همگروه شد.  گروهی  سخت برای یاران حمید درخشان که از روز 5 اسفند و در ورزشگاه آزادی آغاز می شود. از بازی با تیم لخویا ، بهترین تیم 3 سال اخیر قطر که هدایتش را مایکل لادروپ سرشناس هلندی بر عهده دارد.

تراکتورسازی در گروه چهار با الاهلی عربستان، نسف ازبکستان و برنده پلی‌آف یک همگروه شد. تراکتور در سومین دوره حضورش در آسیا با تیمی جوان شده به درخشش در این بازی ها فکر می کند.

فولاد در گروه سه با تیم‌های لوکوموتیو ازبکستان و الهلال عربستان و برنده پلی‌آف چهار همگروه شد.  و نفت هم در صورت شکست حریفش در مرحله پلی آف در گروه دوم بازی ها با الشباب عربستان، پاختاکور و العین همگروه می شود.

+10
رأی دهید
-3

Perspolisi - سیدنی - استرالیا
به امید ورود نفت تهران به بازیها و موفقیت هر ٤ تیم
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 14:44
آبی ترین - تهران - ایران
ایول هرررر و کرکرمون براهه
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 17:45
dave07 - سیدنی - استرالیا
لنگه همام که با پارتی بازی و ناداوری و سردار و تهداره دودره باز رفته آسیا ببین چه آبرو ریزی بکنه. ا‌‌ی میخندیم ا‌‌ی میخندیم...
جمعه 21 آذر 1393 - 03:40
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.