داعش مردی را از ساختمان پرتاب و بعد سنگسار کرد - عکس

العربیه می نویسد : گروه داعش مردی را از بالای یک ساختمان بلند به زمین پرتاب و سپس او را سنگسار کرد.

به گزارش العربیه به نقل از خبرگزاری فرانسه به نقل از سایت های وابسته به داعش و دیگر گروه های افراطی، این شخص سنگسار شده به اتهام ارتکاب عمل "لواط" به مرگ محکوم شده بود. گروه داعش ابتدا او را از بالای یک ساختمان چند طبقه به زمین پرتاب کرده و آنگاه او را سنگسار کرد.

این سایت ها با انتشار بیانیه دادگاه اسلامی منطقه فرات که شامل قسمتی از سوریه و عراق است اعلام کرد که شخصی به اتهام ارتکاب "عملی که قوم لوط" آنرا انجام می دادند به مرگ به روش سنگسار محکوم شد.

تصاویر منتشر شده بر صفحه سایت های داعش، 10 تن از شبه نظامیان این گروه را نشان می دهند که متهم را بر بالای ساختمانی بلند می برند و سپس حکم او را قرائت می کنند و او را به زمین پرتاب می کنند. اما داعش تاریخ اجرای حکم سنگسار این شخص را مشخص نکرده است.

در نوامبر گذشته هم داعش دو مرد را به همین اتهام سنگسار کرد.

+20
رأی دهید
-46

Realman - ارواین - امریکا
اینا روی همرو سفید کردن .
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 00:27
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
یادِ گروهِ قبات افتادم در اوائلِ انقلاب که همین غرضی ، وزیرِ سابق و کاندیدای ریاست جمهوری از اعضا اصلی‌ آن بود که مخالفین را می‌کشتند و در قنات‌ها می‌‌انداختند ! یادِ دانشگاه افتادم که بسیجیان با فریادِ یاآ حسین جوانانِ دانشجو را از پنجره‌ها پرت میکردند و می‌گفتند : یا زهرا این هدیه را از ما بپذیر !
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 01:26
castlehill - سیدنی - استرالیا
آنوقت داعش و دوستانشون در حکومت ایران و کره شمالی و چین و روسیه از شکنجه سیا انتقاد میکنند؟؟!! و
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 03:12
azadeh11 - آمستردام - هلند
حالا چرا صورت نحس اینها معلوم نیست....
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 07:01
عقل وهوش - اصفهان - ایران
omide por jalal-بذار یادت بیارم گالیله را که کشیشهای محترمتون میخواستن زنده زنده بسوزونن بذار یادت بیارم زنده سوزوندنهای افریقایئها را وسرخ پوست ها را بدستور استعمار مسیحی برای کافر بودنشون تا ایمان بیارن به مسیح لابد تو کتابهاتون نوشتید با کشتیهائی پر از هدایا وطلا از طرف کلیسا مسیحیت را تاعمق افریقا وامریکای جنوبی واسترالیا وخلاصه کل عالم ترویج کردین به هر حال خیلی ها فکر میکنن مومن هستند ولی دستیار شیطانند مسلمان ومسیحی هم نداره صلیبی ..هرکسی به سزای عملش خواهد رسید حالا به هر بهانه ای هرغلطی خواست بکنه تو هوشیار باش گول نخوری
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 08:08
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
عقل وهوش - اصفهان تو شنیدی که فلان چیز چه ربطی‌ داره به شقیقه ؟ اگه توضیح بعدی این فرمشتِ شما چه ربطی‌ به داعش داشت ممنون میشم ! ضمنا بارها گفته‌ام که کارهای کلیسای ۵۰۰ ساله پیش نتیجه عدم اطاعت از عیسی مسیح بود و بلعکس کارهای مسلمین نتیجه اطاعت از محمد است ! معذالک گویا شما بیشتر در فکرِ توهینِ بیجا به مسیحت هستید تا دفاع از حقیقت ! همانطور که گفتید هر کس نتیجه عمل خود را خواهد دید چه بی‌ عقل پ هوش باشد چه باهوش ! پس تو مواظب باش که گول نخوری ! من باهوش تر از اون هستم که گولِ افرادی مثل تو رو بخورم !
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 11:15
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
عقل وهوش - اصفهان بله خیلی‌ باهوش تر که ندانم افرادِ مثل شما از کجا تغذیه میشوند ! تو به فکر اتفاقاتِ ۵۰۰ سال پیش نباش! به فکرِ جنایاتِ برادرانِ مسلمانت باش در همین شهرِ خودت که اسلام را با اسید گسترش میدهند آقای باهوش! خندیدیم !
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 11:44
آقا فدای من - لندن - انگلستان
عقل وهوش - اصفهان - ایران: اگه مسیحیها یه زمانی جنگ صلیبی میکردن، سالهاست که متوجه حماقتشون شدن و دیگه سر مذهب نمیجنگند ولی طرفداران دین گل و بلبل اسلام ،هر روز وحشی تر و جنایت کارتر میشن .
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 13:16
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
یادِ افرادی افتادم که در انتخاباتِ ۸۸ از سوی نظامِ دستِ نشانده مسیحیان اروپا و امریکا جوانان را از روی پول به پایین پرتاب میکردند، داعش به نسبتِ نظام حاکم در ایران عقب مانده است، همچین نسبت به مسیحیانی که در کوره آدم سوزی یهودی‌ها را زنده زنده سوزاندند و دو جنگِ خانمان سوزِ جهانی‌ به راه انداختند، البته میبینیم داعش در اینگونه رفتار روز به روز پیشرفته تر میشود چون تربیت شده همین نازنینانِ صلح طلب و یهودیان عاشقِ اسلام است از بس که لطیف و ملایمند، چون آموخته اند همیشه صلح را انتخاب کنند و اگر کسی‌ به آنها سیلی‌ زد آن طرف صورتشان را هم هدیه کنند، همچنین با لطافت بمبِ اتم بسازند و بیشترین هزینه‌ها را برایِ تسهیلاتِ نظامی به کار گیرند و به کسانی‌ بدهند که اهلِ سیلی‌ زدن هستند تا از آنها استفاده کنند و این معصومینِ تاریخِ بشر فقط ایثار کرده وحشیگری‌هایِ دیگران را نظاره کنند، مبلغین شان هم در امنیت و بدور از این دنیای وحشی از مرامِ کلیسا بگویند و قانونِ محبت و صلح.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 14:32
عقل وهوش - اصفهان - ایران
همیشه کامنتهات پراز جملات برای تحقیر اسلامه در حالبکه این از حماقت خودته که فکر میکنی میتونی یا میخواهی اسلام راتحقیر کنی اما نمیفهمی که خوشبختانه فهم وشعور یک مسلمان شیعه آگاه بیش از نفهمی کسانی است که با این افراط وتفریط ها وجهالت های دیگران بخواهد در عقاید خودش شک کنه همانطور که نافرمانی از عیسی را باعث گمراهی مسیحیان میدونی که درسته بدون که نافرمانی از حضرت محمد وقرآن هم این بلا را به جان مسلمانان انداخته که سرمنشاء آن هم دونفر ملعون وغاصب ولایت بنام ابوبکر وعمر بودن همانطور که حواری عیسی به اون خیانت کرد این دو ملعون هم خود را صحابی میدانستندوهمانطور 11 حواری دیگر هم مسیح را یاری نکردن بعد از پیامبر ماهم همه از دور او پراکنده شدن وحتی او را دفن هم نکردن تا به خواست پلیدشان زودتر برسن به جز اهل بیتش که شیعه پیرو آنهاست
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 14:32
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
( !!! ) اساس و سرشت این دین همین است که می‌بینید ، در غیر این صورت یا آن دین، دین اسلام نیست و یا اینکه اسلام امریکایی است !
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:02
عقل وهوش - اصفهان - ایران
آقا فدای من - عزیزم اگر دزد با نقاب بیاد منزل شما را بزنه راحتتره یا با لباس جعلی پلیس وحکم جعلی تا شما راحت تر فریب بخوری واون هم به هدفش برسه کسیکه منزل شما را غارت میکنه دزد دیگه حالا تو هر لباسی باشه اگر نقاب داشت خیالت راحته که دزده ولی اگر لباس پلیس داشت آیا راه میفتی تو شهر وهوار میکنی همه پلیسها دزدن اینها هم جانی وآدمکش هستند شما بگو چطور میتونن به غیر از این بهانه خودشان را گردن سنی جاهل سوارکنن شیعه که دشمن خونی این جنایت کارهاست ومشت شان را باز میکنه
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:25
faranak-montreal - مونترال - کانادا
عقل وهوش - اصفهان- ما ۳۰۰ ساله دور مذهب را خط خطی‌ کردیم شما چی‌ واسه رفتن به کربلتون اینقدر هجوم بردن که مرز را بستن هنوز تو ۱۴۰۰ سا پیش هستید هنوز نمی‌دونی مذهب مال تو خونه هست همه ادیان باید باهم تو زادگاهشون زندگی‌ کنند
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 19:31
نظرها - تهران - ایران
عقل وهوش - اصفهان - ایران. خطر شیعه تندرو مثل تو کمتر از تندروهای دیگر (مانند داعش) نیست. آدم تند رو و بی ادب جز فحش و خشونت چیز دیگری بلد نیست. از هر قماشی که باشه.
جمعه 21 آذر 1393 - 16:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.