تصاویر دیده نشده از گلشیفته فراهانی در نقش همسر فرعون.

+267
رأی دهید
-131

perser68 - فلوریدا - آمریکا
خوشگل خوشگل خوشگل .. تو هر نقشیو لباسی :)
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 18:03
Daadaa - تهران - ایران
مایه افتخار ایران و ایرانی...با قوت ادامه بده و موفق باشی
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 19:21
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
موفقیتِ بزرگی‌ ست.
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 22:09
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان
تا حالا که فقط زن منو زن خواجه حافظ شیرازی نبوده وگرنه تقریبا به همه سرویس داده . موی گندیده لیلا حاتمی هم نیست مایه افتخار اونه نه این پشمالو
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 04:48
azadeh11 - آمستردام - هلند
دنیا میفهمد که چه زنهای زیبای ما در ایران داریم...به کوری چشم این یارو عباسی...
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 06:54
raha1984 - هامبورگ - المان
چشم هر جه داعشی و و مخ گنجشکی قرون وسطایی به زیر هر دو پایت
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 08:47
کامیاب قزوینی - ملبورن - استرالیا
اگه لایی در نکنه خوبه والا هنرپیشگی یه طرفش لایی لاییه.!
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 10:02
caroline - تهران - ایران
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان. مشکل شما اینه که هنر بازیگرى رو با سرویس دادن اشتباه گرفتى !!!!!!!! براى حل مشکل روحى که دارى هم میتونى به روانشناس مراجعه کنى....
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 10:14
فراوانی - قطر - قطر
شیعه ولایتمدار فکر کنم آخرش همین گلشیفته شما هارو مجبور کنه واجبی قورت بدین دمش گرم
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 11:36
arash#eindhoven - آیندهوون - هلند
حال الهام چرنده گرفته شد
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 18:59
Ghooloo - آبادان - ایران
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان_ از اینکه به همه سرویس میده به تو نمیده احساس حقارت و بدبختی میکنی یا اینکه در شیعه ولایتداری زنها زوری سرویس میدند و این مثل حاج خانم شما زوری سرویس نمیده و امثال شما را رسوبات بعد از واجبی هم به حساب نمیاره احساس اختگی میکنی حاجی؟
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 22:01
freiheit - بیلفلد - آلمان
ایول خوشگل خانم موفق باشی چشم جمهوری اسلامی کور که لیاقت تو را نداشتند
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 23:58
perser68 - فلوریدا - آمریکا
Ghooloo - آبادان - ایران. چی ترکوندی؟ از فرطه خنده نمیتونم بنویسم.. یه بیسته چاقو خوشکل طلبت ;-)
جمعه 21 آذر 1393 - 00:18
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان
(قولو - آبادان - ایران )نه حقیقتش مثل شما از آمیزش با میمون خوشم نمیاد .اگر هم فکر میکنی‌ که به زور به ماها سرویس میدن چه عرض کنم .در هر صورت بهتره به نظرم که زن هر کسی‌ به شوهر خودش سرویس بده نه مثل هاچ خانم شما که تورو فراموش کرده ..... تو هم عقده شده واست داری.....البته فکر نکنم بیشتر از اونم لیاقتشو داشته باشی‌. دلم هم نبند به اونایی‌ که واسه نوشتن این اراجیف برات جفتک میندازن.مطمئن باش این آدما که ناموس و مملکتشنو فروختن اولین خنجرو از پشت بهت می‌زنن. حاجی
جمعه 21 آذر 1393 - 03:58
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
Ghooloo باباااااا با خاک یکسانش کردی اون شیعهءفلکزده رو که! نمیگی میره خودشو خودکشی میکنه آخه؟! ضمناً اونایی که میگن گلشیفته توی فیلمهای رده پایین بازی میکنه و گولش زدن و وعده بهش دادن و ازین خزعبلات،بیان و ببینن که بالاتر از این گروه توی هالیوود نداریم.بنابرین ازین ببعد لااقل زیپ ایت!
جمعه 21 آذر 1393 - 07:04
saeidajor - تهران - ایران
زیپ ایت رو خوب اومدی
جمعه 21 آذر 1393 - 11:51
danial nabi - استكهلم - سوئد
این فیلم سکسی‌ کی‌ میخواد بره رو سینما حالا؟ عکس ششم هم که آرم فروهر ایران باستان روی سرباز فرعون دیده میشه، نقص فیلم در عکسها کاملا پیداست، گًل شیفه هم که بازیگر تختی فیلم طبق معمول، کاش میتوستند از فیلم یوزارسیف پیغمبر ، ساخت ایران کمک بگیرن،
جمعه 21 آذر 1393 - 15:16
Ghooloo - آبادان - ایران
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان_ گفتی میمون...هر وقت اسم میمون میاد بنده همیشه یاد شیعه ولایتمدار می افتم! تو به عنوان یک شیعه ولایتمدار بیشتر شباهت به میمون داری چون آقاتون از هر چی خورد شما هم بدون فکر کردن و استفاده از عقل و شعورتون همون را در حلقتون میکنید! راستی مرجع تقلیدت چه کسی است و مثل میمون از چه کسی تقلید میکنی مقلد شیعه؟ این یکی را دیگه حاشا نکن که بدجوری شیعه ولایتمداریت زیر سوال میره!! از خانم گلشیفته فرهانی هم ممنونم که در کنار بزرگترین هنرپیشه های دنیا و در پرخرج ترین فیلم سال بازی میکند و باعث افتخار است و دهن خیلی اراذل و اوباش را بست و از میمون هم عذر میخواهم بابت هم ردیف قرار دادن اسمش در کنار امثال شیعه ولایتمدار اُمُّل که نام ایران و ایرانی را در دنیا به لجن کشیده!!!
شنبه 22 آذر 1393 - 08:24
Ghooloo - آبادان - ایران
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان_در ضمن حاجی ما که هنوز فرصت و وقت واسه گرفتن حاج خانم را نداشتیم ولی شما که دارید فکر نکن زن را لای چادر چاقدر بپوشونی اون نجیب میشه و تو با غیرت! زن باید خودش درست و نجیب باشه! لای پتو و ملافه و فرش دوازده متری هم که بپوشونیش بخواد کار خودش را میکنه!!! حالا هم ننویس برو ...
شنبه 22 آذر 1393 - 11:21
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران................ چقدر خوشحالی که همبستریه هنرپیشه محبوبت را با مردان مختلف از سراسر جهان از افغانستان بگیر تا فرانسه و آمریکا, میبینی و کلمه مقدس خانوم را برای یک همچین زنی که در هر فیلم, ننگ همخوابگی با مردان مختلف نصیبش میشود را بکار میبری. لعنت به شعور و تفکر موجوداتی مانند تو که ضد وطن و ضد مذهب و ضد اخلاق و ضد نیکی هستید و انگل وار هم به زور رسانه های کثیف غربی, مسخ شده اید و هر روز در این لجنه فساد و تباهی بیشتر فرو میروید تا جاییکه از یک هرزه قاتل, قهرمان و قدیسه میسازید و از هنرپیشه دست دومه همخوابه مردان که به زور روابط پشت پرده سیاسی و کثیفه آمریکایی خودش را بالا کشید, خانومی هنرپیشه و مستعد میسازید. ننگ به تمام وجودتان.
شنبه 22 آذر 1393 - 12:26
IranSalam - آمستردام - هلند
جنگنده - تهران - ایران/ زندگی‌ خصوصی هر کسی‌ به خودش مربوط می‌شه نه به امثال عقب مونده ای مثل تو که تو کار خصوصی مردم دخالت میکند. اصلا دلش می‌خواد با همه بخوابه تا چشم تو دربیاد بسیجی‌ مفتخورموی گندیده گلشیفته می‌‌ارزد به تو که هیچ خاصیت و هنری نداری جز فضولی تو کار خصوصی مردم و تظاهر و دروغ و ..... برو آدم بشو بسیجی‌ دستمال به دست
شنبه 22 آذر 1393 - 16:47
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ روزی یک آخوند و یک جوان همسفر بودند. زمانی که خواستند از رودخانه ای عبور کنند دیدند که دختر جواتی در رودخانه دست و پا میزند و کمک میطلبد. جوان خود را به آب زد و دختر را بگرفت و از آب در آورد و نجاتش داد. آنها به راهشان ادامه دادند بعد از چند ساعت جوان از آخوند پرسید چرا اینقدر به فکر فرو رفتی؟ آخوند گفت من در عجبم که تو چگونه و بدون هیچ درنگی مرتکب چنین گناهی شدی و به یک نامحرم دست زدی؟ جوان گفت قصد من فقط کمک به آن دختر بود نه چیز دیگه. من برای لحظه ای آن دختر را لمس کردم نه با افکار پلید ولی تو چرا بعد از این همه مدت هنوز به فکر لمس کردن دختر هستی؟! معلوم است که در افکار تو فقط بدن آن دختر و لمس کردنش برایت مهم بوده نه چیز دیگه!!! حالا چه کسی مرتکب گناه شده و بیمار است من یا تو؟؟؟
شنبه 22 آذر 1393 - 20:32
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ حکایت شما املهای عقب مانده است که از یک هنرپیشه که در داخل و خارج این همه نقش آفرینی کرده و ثابت کرده چه هنرمند خوبی است فقط هنوز همان یکی دو صحنه چند لحظه ای در ذهن بیمار و سادیسمیتان بجا مانده! (من باب توضیح عرض کنم ... کسی تو فیلم با کسی نمیخوابه نقش بازی میکنه عقب مانده!) پس ببین شما دیگه چقدر فکر منحرف و خراب و پلیدی دارید! فکر نکنم نیازی به توضیح در مورد شخصیت ذلیل تو در این سایت باشد همه کامنتها و افکار و نظریات بیمارت به ثبت رسیده! تو اگه میدونستی ..که لخت شدن یک هنرپیشه را به سیاست آمریکا ربط نمیدادی! تو اگه غیرت میدونستی چیه که یک نگاه به اطرافت تو مملکت میکردی و میدیدی که زن روز روشن تو خیابون امنیت نداره و خیلیها مثل خود ییمارت زن را فقط یک چیزی واسه امیال شهوانی و اونجاشون میبینند که باید تو بقچه بپیجنش مگرنه غیرتت از تنبانت میزند بیرون و کنترل خودت را از دست میدهی و باید بپری روش ضعیف النفس!
شنبه 22 آذر 1393 - 20:40
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ تو اگه میدونستی چیه که از رژیمی که وطنت را به قهقرای بدبختی و نکبت و قرون وسطی برده طرفداری نمیکردی! تو اگه یک جرعه غیرت داشتی که دخترهای کم سن و سال ایرانی را که برای شیخها به امارات میبرند به شرط باکرگی! دستمال واسه آخوندها دست نمیگرفتی ....! تو اگه عقل داشتی که حال و روزت بهتر از این بود و اینقدر اراجیف و چرت و پرت و چرندیات در این سایت تلاوت نمیکردی و رگ تنبانت واسه گلشیفته بالا نمیزد .
شنبه 22 آذر 1393 - 20:43
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران........................ آنچیزی که مشخص است اینست که اتفاقا تو کاملا بیمار هستی آنهم از لحاظ روحی و فکری و عقلی، آمدی به ظن خودت یک داستان تخیلی روایت میکنی که اصلا ربطی به ماجرای کثافتکاریهای گلشیفته و شادابی هرزه بینانی مانند تو از هرزه گریهای تصویری این زن، ندارد. مشکل تو و همفکرانت این است که به هر شخصی که حالا در یک رشته ای موفق است به دید یک بت نگاه میکنید و هر اراجیفی که آن شخص بگوید و انجام دهد تا جایی که به نفع منافع کثیف و مفسده بر انگیز شماها باشد را درست و صحیح میدانید و هر شخصی که بر ضد منافع استعماری و استکباری و امپریالیستی و مفسده بر انگیز و مدافع اصول فرستاده شده از طرف خداوند باشد و صحبت کند حتی اگر علامه دهر هم باشد، او را به تمسخر میگیرید و بر ضدش دشنام میدهید. این است حکایت موجوداته آخرالزمانی.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 06:57
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران..................... تو با گفتن جملاتی مانند (من باب توضیح عرض کنم .. کسی تو فیلم با کسی نمیخوابه نقش بازی میکنه عقب مانده!) میخواهی کارهای کثیف گلشیفته را توجیه کنی و نمیدانی که گناه اگر به صورت علنی و جهانی انجام شود درصد تاثیر آن بر ذهنها و گرایش مردم به سمت فساد و عادی جلوه دادن گناه در نظر عقب ماندگانی مانند تو ، عوارض بسیار بسیار شدیدتری دارد. تو چون گناه و دیدن هرزه گریهای برخی از هنرپیشگان برایت عادی شده، دیگر آنرا به شکل گناه نمیبینی و اگثر شخصی هم به این کارهای زشت، اعتراض کند،‌ مورد دشمنام تو و امثال تو قرار میگیرد.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 07:08
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران......................... خیلی جالب است صحبت از فکر پلید و منحرف مخالفان نمایش صحنه های عریان و جنسی میکنی و کننده این اعمال را یعنی همین هنرپیشه های هرجایی را با الفاظی مانند خانوم و هنرمند و از اینگونه القاب مینامی یعنی به این میگویند معکوس نمودن واقعیت و معروف نمودن منکر و منکر نمودن معروف. تو به جای اینکه بیایی کار این هنرپیشه زن ایرانی را محکوم کنی که حتی اگر به تاریخ باستانت هم نگاه کنی،‌ زنها با لباسهای پوشیده و با حجب و حیا رفتار میکرندند، آمده ای به منتقدان خورده میگیری. عقب افتاده، اینکه شخصی در خانه خود عریان شود و با مردی همخوابگی کند گناهش بسیار کمتر از این است که به صورت جهانی اینکار را حتی به صورت نمایشی انجام دهد چون، نادان، او دارد به صورت نمایشی انجام میدهد اما بیننده که این فیلم را مشاهده کند چون در جریان داستان است، گمان میکند که اینکار یعنی نزدیکی جنسی، واقعا در حال انجام است، هرچند تظاهر به عمل جنسی آنهم با بدن عریان و به صورت علنی و جهانی هم دستکمی از سکس کامل ندارد.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 07:36
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران........................... افتخار میکنم به اینکه با افکار و نظریات بنده مشکل داری چون اگر غیر از این بود باید به افکارم شک میکردم که مانند فکر تو پلید و هرزه بین و کافر، باشد. تو و همفکرانت،‌ کلا با خیر مشکل دارید و بجز دفاع از باطل و خباثت و فساد کار دیگری بلد نیسیتید. شما یک مشت خائن به وطن و برده رسانه ها و تکنولوژی هستید که هرچه آن شیاطین میخواهند حتی باطل و گناه را به راحتی در مغز نداشته تان فرو میکنند و شما هم به به و چه چه میکنید.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 07:40
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران........................... این اتفاقات به سیاست چه ربطی دارد ؟؟؟؟؟؟؟ خوب من که نمیتوانم به توی جاهل توضیح بدهم که چه ربطی به سیاست دارد چون مغزت هنوز آمادگی مطالب سنگین را ندارد ولی در حد شعورت میتوانم توضیح دهم که کلا کشورهای استعمارگر به خصوص آمریکا در قرن معاصر در کنار جنگهای کلاسیک و فشارهای اقتصادی، از روش جنگی به نام جنگ نرم استفاده میکنند. این جنگ نرم چیست ؟؟؟؟؟ این جنگ نرم آماده کردن ذهنهای مستعد برای گناه و بی تفاوتی، در جهت هماهنگی با ارزشهای امپریالیسمی و آماده کردن لشکری از افراد مسخ شده مانند تو در جهت اعمال سیاستهای استعماری و حتی زمینه سازی برای ایجاد جنگ کلاسیک یا هرج و مرج در کشورهای هدف میباشد. حال جنگ نرم به چه صورت است ؟؟؟؟؟؟ به این صورت که با آماده کردن ذهنها با استفاده از تبلیغات رسانه ای، دست به انجام کودتای غیر مستقیم و هرج و مرج و براندازی میکنند، به آن صورتی که در انقلابهای رنگین در کشورهایی مانند اوکراین شاهد آن بودیم.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 07:45
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران.......................... کوته بین !!!!! حال میرسیم به اینکه میگویی به سیاست آمریکا چه ربطی دارد در باب فراهانی. در اوج فتنه 88، تمام رسانه های غربی از ماهواره ای و سینمایی و شنیداری بگیر تا همین اینترنت و سایتهایی مانند فیسبوک و توییتر و حتی همین سایت ایران یوکی و بالاترین و غیره، هجمه بسیار شدیدی را بر ضد جمهوری اسلامی آغاز کردند به امید اینکه با انقلاب رنگین و مخملین دیگری که اینبار رنگش سبز بود روبرو شوند و از همان آغاز فتنه، عملا رقص و پایکوبی برای پیروزی را شروع کردند و کار نظام را تمام شده میدانستند که البته تیرشان بدجور به سنگ خورد. در این میان بخشی که میتوانست بر روی مردم به خصوص جوانان بسیار تاثیر گذار باشد، استفاده از هنرمندان بود که متاسفانه خیلیها چشم و گوش بسته آنها را بت خود میکنند و هرکاری انجام دهند، هرچند اشتباه باشد را،‌ درست و صحیح میپندارند.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 07:49
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران....................در این میان مافیای رسانه ای صهیونیستی، امپریالیستی، با استفاده از برخی از این چهره ها مانند شجریان و فراهانی و فرهادی و معتمد آریا و غیره سعی کرد که به صورت غیر مستقیم به مردم اینگونه القا کند که حال که هنرمندان شما هم همسو با فتنه هستند چرا شما ساکت نشسته اید، شما هم برخیزید که حالا دیدیم که نتوانستند کاری از پیش ببرند، هیچ، بر قدرت نظام هم افزوده شد اما در مورد خودشیفته فراهانی، این شخص بوسیله همین مافیای پشت پرده، مجاب به بازی در یک فیلم هالیوودی و به شدت سیاسی در کنار لئوناردو دیکاپریو که نامزد یا دوست دخترش هم یک صهیونیست است و در واقع او هم یکی از مهره های مافیای رسانه ای غرب میباشد، شد. فیلمی که باعث حساس شدن نیروهای اطلاعاتی کشور به آن شد چرا که یک ایرانی در یک فیلم به شدت سیاسی آمریکایی که بر خلاف منافع ملی ایران بود بازی کرده و با اینکار پشت پایی زده به تمام ارزشهای نظام و جنایاتی که آمریکا در حق ایران انجام داده.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 07:53
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران........................... پس بازی در این فیلم، فرصت خوبی برای خودشیفته بود که به این بهانه فشار رسانه ای بیشتری بر جمهوری اسلامی وارد شود و در واقع خودشیفته با اینکار در آن شرایط حساس، آب به آسیاب دشمن ریخت و از ایران خارج شده و با به نمایش گذاشتن بدن عریان خود در فیلم مستند کوتاه فرانسوی، علنا دهن کجی به ارزشهای نظام کرد و به عنوان مهره ای خودفروخته و خودفروش به غرب پناهنده شد. مهره ای که هر از چند گاهی با بازی دادن او در نقشهای دست دوم یا همخوابه با هنرپیشگان مرد، به نوعی از آن در جهت تمسخر نظام و زنده کردن فتنه 88 استفاده کنند. در واقع خودشیفته به همراه برخی دیگر از هنرمندان دیگر،‌ به عنوان ستون پیاده نظام لشکر جنگ نرم بر ضد جمهوری اسلامی شناخته میشود. پس دیدی که کل ماجرا اتفاقا کاملا سیاسی بوده ولی چون تو ذهنت بیمار و مریض است نیمتوانی این واقعیات را درک کنی.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 07:59
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران............................. باز هم سفسطه از طرف تو در مورد امنیت خانومها در ایران، بدبخت ایران همین الان از کل کشورهای خاورمیانه که اکثرشان در آشوب و نا امنی هستند، امنتر است. اگر هم ناامنی وجود دارد از طرف موجوداتی مانند تو میباشد که با دیدن فیلمهای دارای صحنه های مستهجن دچار احساسات جنسی میشوند و به خیابان میایند تا عقده گشایی کنند. کی گفته زن در روز روشن در ایران امنیت ندارد بجز ذهن بیمار تو و امثال تو که خودشان باعث ناامنی برای خانومها هستند. فعلا که دیدی در همان نیویورک یعنی معروفترین شهر آمریکای کثیف، یک خانوم و حتی یک آقا که در حال قدم زدن بودند مورد آزار و اذیت بیانی و حتی لمسی مردان و زنان دیگر قرار گرفتند آنهم رد روز روشن و در ملاعام، پس انقدر از این خزعبلات بلغور نکن چون دروغی بیش نیست و اگر هم عدم امنیت باشد از جانب افرادی کافر و فاسد مانند تو و همفکرانت است.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 08:03
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران............................ فلک زده اگر آن دختر ایرانی هم به امارات میرود برای خودفروشی بخاطر همین تبلیغات رسانه ای و لیبرالی غربی در فیلمها و شبکه های ماهواره ای میباشد، چطور تا چند سال پیش که خبری از فیسبوک و ماهواره و اینترنت نبود، این اتفاقات در ایران به ندرت میافتاد. در ضمن همان دخترکان آمریکایی و انگلیسی هم خیلیهاشون، همخوابه همان شیوخ اماراتی هستند و این ربطی به کشور خاصی ندارد بلکه مشکل، مشکل ولنگبازی خانواده ها و تربیت آنها و هر کثافتکاری برای پول،‌ میباشد پس این مسئله به آخوند و غیر آخوند ربطی ندارد و یک مسئله جهانی میباشد که سردمدار اصلی آن صهیونیستها هستند که با تبلیغات گسترده جنسی، باعث تخریب فکری جواانان و افتادن آنها در ورطه سکس و گناه و پول کثیف میکنند. اون کلمه کثیفی هم که در آخر گفته های نحست گفتی اتفاقا برای بنده بالا نمیزند بلکه برای تو علاوه بر آن رگ، رگ گردنت هم بیرون میزند که اینگونه برای همخوابه مردان در فیلمهای سینمایی انقدر جوش میزنی و عربده کشی میکنی،‌
یکشنبه 23 آذر 1393 - 08:13
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران............تو اگر غیرت داشتی که از یک زن ایرانی که به هر عنوانی جلوی چشم میلیونها مرد لخت مادرزاد میشود که حمایت نمیکردی بعد میایی اینجا در مورد دختران کم سن و سال غصه میخوری. یعنی معنای غیرت هم برای شما عوض شده و دفاع از حجب و حیا را ننگ میدانید و دفاع از یک همخوابه با بدن عریان را فضیلت میدانید. این است معکوس شدن حقایق در دنیای امروز. دیگه هم حوصله بحث باهات رو ندارم چون بجز اراجیف گفتن و دشنام چیز دیگری در چنته نداری.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 08:13
Mashady - منچستر - انگليس
جنگنده - تهران - ایران. ، اقا خسته نباشى بیا پایین از منبر ول کن ما گناه کاران رو به حال خودمون بذار ما دوست داریم انقدر با گناه کردن و لخت شدن از امثال شما دور بشیم که دیگه شما کیف کنى و بتونى راحت با استکبار و صحیونیست و ....همینطور بجنگى و بجنگیو بجنگى ((........ بیم دارم کز نسیم ساحر ابریشمین تو. تکمه ی سبزی بروید باز، بر پیراهن خشک و کبود من.......))
یکشنبه 23 آذر 1393 - 14:34
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران خوشحالم که حرفهای من بدجوری آشفته ات کرد و بهت فشار آورد که آسمان ریسمان بهم ببافتی که از آقاتون و نظام دفاع کنی نوکر آخوند! ... با این استدلالهای زپرتی نشون دادی جزو همان .....هستی که سال 88 جوانان مردم را در خیابان کتک زدند، شکنجه کردند و کشتند و به زور نظام را نجات دادند. جوانانی که فقط گفتند رای ما کو! اینکه هنوز که هنوزه فتنه فتنه میکنید خودش نشانه ضعف و بدبختیتونه که چقدر از مرم میترسید! شماها خیلی نادان تشریف دارید چون اندازه سر سوزن و فندقی عقل در سر ندارید و فکر میکنید با زور جامعه را میشود یکرنگ و یکدست کرد و مردم را به زور وادار به کارهایی که دوست دارید بکنید!
یکشنبه 23 آذر 1393 - 13:09
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ ...علتش این است که املهایی چون آخوند سر کار هستند و حکومت میکنند که جز خزعبلات حوزه علمیه و قوانین عقب مانده شریعت 1400 سال پیش چیزی فرا نگرفتند و چهارتا عقب مانده ذهنی دستمال به دست مثل تو هم دنبال آنان راه افتادید و مثل گوسفند برایشان بعه بعه میکنید چون نونتان در بعه بعه کردن برای آخوند و این نظام است! این خاصیت تمام نظامهای دیکتاتوری و مستبد است. شماها بجای این قوانین ضد بشر که از صحراهای عربستان آمده بهتر است کمی جامعه شناسی و قوانین مدرن و به روز دنیای امروز را فرا بگیرید که اینقدر شر و ور تحویل مردم ندهید و جامعه را به گند نکشید که آمار جنایات و قتل و غارت سر به فلک کشیده! برو یک روز دم دادگستریها و دادگاها ببین چه نظام پر شوری دارید! آره میدونم همش زیر سر استکباره!!!
یکشنبه 23 آذر 1393 - 13:13
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ .. زنان ایرانی اگر قبل از اسلام برای زینت و زیبایی چیزی به سر میگذاشتند اولا اجباری نبوده دوما چادر و ملافه نبوده ! در یونان باستان و خیلی فرهنگهای دیگه هم بوده الان مثلا یونانیها مثل ما پیشرفت کردند و با چادر میرند بیرون ؟ زنان ایران باستان سینه ریز هم به گردن می انداختند یعنی برای پوشاندن سینه هاشون بوده عقب مانده؟ همه دنیا پیشرفت میکنه شما کودنها هم پیشرفت کردید البته در ...!!! یک چیزهایی تو کله ات کردند و مغز کوچکت را شستشو دادند ولی درست نفهمیدی! امثال تو از بیماریهای مالیخولیایی، اسکیزوفرنی، فوبیا تلقین پذیری رنج میبرند که میتوانند خیلی چیزهای بی ربط را بهم ربط دهند و نتیجه گیری کنند و در همان نتیجه گیری هم برای همیشه بمانند و پیشرفتی نکنند مثل خیلی از بسیجیهای احمق! میدانی چرا؟ چون تعصب و احساسات منطق و کارهایی مغزتان را از کار می اندارد و همیشه با اعتقاداتتان همراه با درماندگی از فهم جامعه مدرن و عدم درک درست از مسائل روز در بدبینی و تنفر زندگی میکنید و فقط عربده میکشید!
یکشنبه 23 آذر 1393 - 13:21
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ .. ببین پاچه خوار نظام، بنده از کسی طرفداری نمیکنم و میگویم جامعه و مردم باید آزاد باشند تا هر که کار خودش را انجام دهد. تو اگه یک مثقال عقل داشتی که میدونستی همیشه در تاریخ انسان و در هر جامعه ای همه نوع انسانی وجود داشته و کسی را به زور شمشیر یا اسلحه نمیشود مجبور به کاری کرد و خانم گلشیفه فرهانی هم اینقدر عاقل و بالغ هستند که خودشان تصمیم بگیرند و مثل تو و امثال تو بچه نابالغ نیستند که قیم احتیاج داشته باشد که آقاتون واسش تصمیم بگیره که چه بکند و چه نکند و همه چیز را به استکبار و صهیونیست و آمریکا ربط بدهد. شماها خبر ندارید که این آخوندها و این نظام با همین شعارها که در گوشتان کرده و به خوردتان داده ..... چه سواری از تو و امثال تو میگیرند! امثال تو که لخت شدن خانم گلشیفته را به صهیونیست و امپریالیست و آمریکا و جنگ سرد و گرم و رنگ سبز و بنفش و این چرت و پرتها ربط میدهید نشون میده که اندازه بچه چهار ساله هم عقل ندارید و چقدر ترسیدید و وحشت کردید که این چرندیات را نشخوار میکنید!!!
یکشنبه 23 آذر 1393 - 13:26
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ ...واقعا نظام شما از لخت شدن یک هنرپیشه اینجوری بهم میریزه و جنگ سرد به حساب میاد؟ یعنی از فردا اگر هر کس شلوارش را در بیاورد و به خیابان بیاید جنگ سرد به حساب میاد و نظام از هم میپاشه؟ همه شلوارها را دربیاورید و غول به دست به خیابان بیایید نظام خودش به خودی خود سرنگون میشه بهتون قول میدم ;-)) خاک بر سر نظامی که از همه چیز و همه کس و از سایه خودش هم وحشت دارد! میدانم اینقدر ازم نفرت داری که اگر کنارت بودم با اسید هم بهم حمله میکردی بسیجی وحشی عصر حجر ولی زیاد دیر نیست آن روزی که زور دیگر کارگر نباشد و برعکس شود. ولی ما به شما اسید نمیپاشیم و با باتوم نمیزنیم بلکه با زنجیر می بندیمتون که آسیبی به کسی نرسانید! شماها از پشه که در اتاقتان ویز ویز میکند هم میترسید و فکر میکنید صهیونیست و استکبار برایتان نقشه کشیدند...در آخر نظام بر حق مفتخوران، سوالی که از آن دوست اُمُلت پرسیدم را هم ار تو میپرسم شاید اینقدر شهامت داشتی که جواب بدی! به عنوان یک مقلد شیعه و این نظام تو .... از کدام مرجع تقلید میکنی؟؟؟
یکشنبه 23 آذر 1393 - 13:40
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران....................... باز هم سفسطه بازه بی منطقی باز هم بی اخلاقی, بجز تکرار توهماتت چه چیزی در چنته داشتی که در پاسخ ارائه کنی, در طول تاریخ در کدام جامعه آزادی مطلق وجود داشته ؟؟؟؟؟؟ مگر جامعه بشری, جنگل است که همه آزاد باشند هر غلطی دلشان خواست انجام دهند ؟؟؟؟؟ پس فرامین خداوند متعال که خالق هستی میباشد چه میشود ؟؟؟؟؟؟ انسانی که به دنبال اومانیسم و انسان محوری میباشد چیزی جز شکست در نهایت نصیبش نمیشود. تا فردا صبح هم خزعبلاتت را ادامه دهی واقعیت این است که هر زنی که در ملا عام لخت شود یا همخوابگی با چند مرد بیگانه کند, چه از نظر مذهب چه از نظر عقل چه از نظر اخلاق کاری زشت و کثیف انجام داده ولی در دنیای معاصر این کثافتکاریها را بواسطه همین فیلمها و سریالها برای مردم امروز عادی کرده اند تا جایی که کاربر قبل از تو با افتخار از عریانگری و فساداخلاقی دفاع میکند و با آغوش باز جهنم را به آغوش میکشد
یکشنبه 23 آذر 1393 - 21:32
جنگنده - تهران - ایران
جالب است بشری مانند شماها که تحمل فرو رفتن نوک سوزن در پوست خود را ندارد و از درد به خود میپیچد چطور میتواند عذابی را که خودش در این دنیا با کارهای زشت و ناپسند خودش در جهنم آماده میکند, را تحمل کند. مرجع تقلید بنده هم کتاب مقدس قران و تمام علمای بزرگ میباشند.
یکشنبه 23 آذر 1393 - 21:33
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران بهشت زوری نمیشود! آن چیزی که برای تو کتاب و کلام خداست توسظ یک انسان بیابانی به خورد شماها دادند که هیچ علمی در آن نیست و برای خر کردن شماها و سواری گرفتن از شماهاست! آزادی مطلق؟؟؟ میگویم بیماری مالیخولیایی اسکیزوفرنی داری در جا ثابتش کردی! جملات بنده آن بالا درج شده و صحبت از آزادی هر کس در کارش بود نه آزادی مطلق! معلومه بدجوری مشکل فهم داری برادر بسیجی! در جامعه دو نوع آزادی وجود دارد یکی آزادیهای فردی است و یکی آزادیهای اجتماعی. آزادی فردی یعنی شما فضولی در کار شخصی دیگران نفرمایید و آزادی اجتماعی یعنی هر کس در محدوده کاری و شغلی خود بر مبنای قوانین آن کشور بتواند کارش را انجام دهد. اینکه یک زن بالاجبار باید محجبه باشد گرفتن آزادی شخصی یک زن است! اینکه نویسنده باید نوشته هایش، خواننده موسیقیش، کارگردان فیلمش، روزنامه نگار مطالبش ووو...از صد تا فیلتر رد شود گرفتن آزادیهای شغلی و کاری و اجتماعی است!!!
دوشنبه 24 آذر 1393 - 00:58
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران اینکه قشر خاصی کارشان ممنوعیت و سانسور در این مملکت است و توسط ارشاد و غیره برای بفیه مردم و جامعه تعیین تکلیف میکند گرفتن آزادی اجتماعی است و نه قوانین خدا ! اگر زنی دوست دارد محجبه نباشد ولی به زور باید باشد یعنی گرفتن آزادی شخصی آن زن! اگر کسی دوست دارد با کسی بخوابد یک مسئله شخصی است و به تو و املهایی مثل تو ربطی ندارد که خوشتان بیاید و اگر خوشتان نمی آید به درک مشکل شماست نه آن شخص! به عنوان مثال میدانی تمام ملل و مردم با فرهنگ دنیا به این پوشش و حجاب اجباری در کشورهای اسلامی مثل ایران و عربستان چگونه مینگرند؟ یعنی اینکه مردهای این کشورها جلوی تنبان خودشان را نمیتوانند بگیرند چون اگر زنی حجاب نداشته باشد و چیزی پیدا شود یعنی باید بپرند روش! حتی اکثر کشورهای اسلامی از همان لبنان گرفته تا سوریه و مصر و لیبی حجاب اجباری نیست چون این یعنی توهین به شعور مردها!!! خاک بر سر مردانی که دم از غیرت میزنند ولی طاقت دیدن یک زن را بدون حجاب ندارند. این برای یک مرد مثل تو ننگ و عار و ضعف نیست؟
دوشنبه 24 آذر 1393 - 01:06
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران اینکه بتوانی به همه زنان کشورت به چشم خواهری نگاه کنی و مثل خواهر و مادرت دوستشون داشته باشی بهتره یا تا جاییشون پیدا شد رگ تنبانت بزند بیرون و دم از غیرت هم بزنی بهتره؟ ایران و عربستان در این زمینه مسابقه تحجر میدهند و تو به عنوان یک مرد از این سیاستها و قوانین زن ستیز و عقب مانده دفاع میکنی؟ اگر تو جلوی تنبان خودت را نمیتوانی بگیری و اینقدر ضعیف النفس و شل هستی زنها چه گناهی کردند که باید خودشان را بپوشانند متحجر قرون وسطایی؟؟ پس ننگ بر مردهای تنبان شل و ضعیف و بدبخت! قسمت آخر کامنتت که تقلید از کتاب خدا میکنی که واقعا گند زدی ! یا خدا در کتابش درست و واضع بلد نبوده بگه و منظورش را برسونه یا شما طرفدارانش مشکل فهم و درک داشتید مثل همیشه! مگرنه این همه فرقه و چند دسته گی در اسلام وجود نداشت! اتفاقا برادران داعشیت هم همین را میگویند! آنچه می‌گویم به قدر فهم توست / مُـردم انـدر حـسـرتِ فهم درست.
دوشنبه 24 آذر 1393 - 01:14
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران................................... تو عناد داری و با شخصی که عناد دارد سخت میشود بحث کرد اما سعی میکنم در حد شعورت جوابت را بدهم. ببین مشکل تو و امثال تو یک چیز است (( کفر )) و (( عدم اعتقاد به اخلاق)). بخاطر همین مسئله هم هرکاری انجام میدهید. به موقعش دزدی میکنید به موقعش کلاهبرداری میکنید و هزاران گناه دیگر، یعنی چون به چیزی اعتقاد ندارید و از جهنمی نمیترسید هرکاری که به نفعتان باشد را انجام میدهید. بحث در مورد آزادی هم مسئله به این سادگی نیست، تو صحبت از آزادی در کدام جامعه میکنی؟؟؟؟؟ در کدام جامعه آزادی کامل وجود دارد ؟؟؟؟؟؟ متاسفانه انقدر سطح فکرت پایین است که آزادی را در عریان شدن زنان و سکس بدون قید و شرط میبینی. در همان غربه محبوبت، فقط صحبت، دقت کن فقط صحبت در مورد هولوکاست و انکار آن، جریمه و زندان سنگین دارد.
دوشنبه 24 آذر 1393 - 06:46
جنگنده - تهران - ایران
در مورد آزادی اجتماعی هم که گفتی هر جامعه و دولتی قوانین خاص خود را دارد، حال در ایران قانون است که خانومها با حجاب داشته باشند، همانطور که در خیلی از کشورهای دنیا هم قانون وجود دارد که بر فرض، انداختن آدامس کف خیابان جریمه و حتی ممکن است زندان داشته باشد. آزادی که تو از آن تفسیر میکنی، بدترین نوع دیکتاتوری میباشد اتفاقا چون تو ادیان الهی را در بیان اعتقادات و عمل به آداب خود به سخره میگیری و آنها را به رسمیت نمیشناسی بعد میایی صحبت از آزادی عقیده هم میکنی. آخه جلبک ذهن، تو آزادی را فقط در کثافتکاری میبینی، آزادی را در توهین به مذهب توسط نویسندگانی چون رشدی میبینی، آزادی را در همجنسبازی میبینی، آزادی را در سکس تصویری میبینی ولی هرچه که باعث جلوگیری از این فسادها شود به خصوص اگر از نوع مذهبی باشد را باعث سلب آزادی میبینی و آنرا دشمن آزادی مینامی.
دوشنبه 24 آذر 1393 - 06:50
جنگنده - تهران - ایران
خوب تو که طرفدار آزادی هستی، غلط میکنی که به حرفهای من، اعتراض میکنی،‌ خوب من هم آزادم که اعتقاداتم را بگویم و هر که را بخواهم نقد کنم، پس تو برای حرفی که خودت هم میزنی یعنی آزادی بیان هم ارزش قائل نیستی چون آزادی تو و امثال تو عینه دیکتاتوری آنهم کثیفترین و فاسد ترین نوع دیکتاتوری میباشد. تو میگویی آزادیهای فردی، بله هر شخصی آزاد است در خانه خود و چهارچوب آن هر کاری دلش خواست انجام دهد، خودش میداند و خدای بزرگ اما اگر برخی از کارهایی که در حریم خصوصی خود انجام میدهد را بخواهد به صورت علنی هم در جامعه انجام دهد یا آن کار در حریم خصوصی طوری باشد که باعث انتشار فساد در جامعه باشد باید با آن برخورد کرد حتی اگر در حریم خصوصی باشد.
دوشنبه 24 آذر 1393 - 06:52
جنگنده - تهران - ایران
تو که همه خانومها را در جامعه به چشم خواهر خود میبینی آیا راضی میشوی که خواهرانت بدن خودشان را در جامعه عریان کنند و با مردان گوناگون همخوابه شوند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر جوابت مثبت باشد که نشان میدهد که اصلا (( آدم )) نیستی و با جانوران وحشی فرقی نداری و اگر جوابت منفی میباشد که دیگر دلیل ندارد انقدر به رگ گردنت فشار بیاوری و در دفاع از فساد، خودت را پاره پاره کنی. کدام مرد باناموس و باغیرتی را میشناسی که از عریان شدن خواهران خود خوشحال باشد و برای آنها کف بزند، بجز مردان هرزه
دوشنبه 24 آذر 1393 - 06:55
جنگنده - تهران - ایران
انسانها دارای میل غریزی جنسی هستند درست مانند میلی که به غذا خوردن دارند. خوب حالا اگر زنی با اندام عریان به میان مردان بیاید چگونه انتظار داری که مردی، تحریک جنسی نشود ؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا تو اگر واقعا مرد باشی، وقتی به فیلمهایی مانند همین فیلمهایی که خودشیفته در آن بازی میکند و همخوابه مردان میباشد، نگاه میکنی هیچ احساس جنسی به تو دست نمیدهد ؟؟؟؟؟؟؟ آیا دیدن اندام عریان یک زن و سکس واضح آن با یک مرد در پرده سینما یا مجامع عمومی، هیچ حسی در تو برنمی انگیزد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب اگر پاسخت خیر باشد، نشان دهنده این است که از میل جنسی بهره ای نبرده ای و مرد نیستی.
دوشنبه 24 آذر 1393 - 06:58
جنگنده - تهران - ایران
الان در خیلی از جوامع غربی تازه دارن به این نتیجه میرسند که مدارس مختلط را جداسازی کنند، برای اینکه انقدر کثافتکاری شد و بچه حـ... به دنیا آمد که اساس خانواده و بنیان آن در خیلی کشورهای غربی بسیار سست و لغزان شده. آیا تو وقتی در خیابان راه میروی، اندام جنسی خودت را بیرون میاندازی یا نوعی لباس میپوشی که آنرا نشان دهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس اگر اینکار را نمیکنی و آنرا زشت میدانی، چگونه کار زنهایی که اندام جنسیشان را بیرون میاندازند یا با پوشیدن لباسهای بدنما، آنرا سکسی تر و جذاب تر میکنند را توجیه میکنی و آنرا نماد آزادی میدانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینکار ممکن است برای آنها آزادی باشد ولی برای خیلی از مردان سلب آزادی میباشد چون وقتی جلوی انسان گرسنه، غذا بگذاری دلش میخواهد، و میل جنسی هم میلی میباشد دقیقا مانند گرسنگی و باید از روشهای صحیح یعنی ازدواج آنرا سیراب کرد.
دوشنبه 24 آذر 1393 - 07:16
جنگنده - تهران - ایران
در نهایت هم به تو بگویم که تمام صحبتهایت راجب به آزادی، کشک روی آش است چون خودت وقتی اینگونه در برابر منتقدان به فساد و هرزگی برخی انسانها، برآشفته میشوی و منتقد را به باد دشنام میگیری، چگونه دم از آزادی میزنی که خودت برای آزادی ساخته ذهن خودت، ارزش قائل نیستی. حالا دوباره بشین داستان و رمان بباف ولی حقیقت تلخ است و کفاری مانند تو حتی اگر به چشم خود معجزه الهی ببینند بازهم بر طبل عناد و کفر خواهند کوبید تا روزی که یا توبه واقعی کنند یا مزه عذاب جهنمی که خودشان آنرا مهیا کرده اند را بچشند. دیگه بیشتر از این وقت من رو هم نگیر چون به اندازه کافی جوابهای قاطعانه نوش جان کردی.
دوشنبه 24 آذر 1393 - 07:18
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ تو واقعا مشکل فهم داری! کجای کامنت بنده چیزی از چرا نظر میدهی و آزاد نیستی وجود دارد که شر و ور باز تلاوت کردی و مظلوم نمایی میکنی! اتفاقا این شماها هستید تو این مملکت که همه نوع آزادی دارید و هر علطی میکنید و مردم را به صلابه کشیدید! این تویی که میگویی دیگران طبق گفته های خدا و آقاتون این کارها را نباید بکنند و زن بالاجبار باید لای پتو پیچیده شود که من راحت باشم. یعنی گرفتن آزادی دیگران در ازای راحتی خوذت! من میگم چرا حجاب اجباری تو میگی زن لخت تو خیابان! من میگم سانسور نویسنده و هنرمند تو میگی سکس تو خیابان! من میگم دیکتاتوری تو این مملکت و زور تو میگی مسائل جنسی! خیلی بیماری! تمام فکر و ذکرت همانطور که گفتم فقط تو تنبانت است! معلومه بدجوری برات عقده شده!
دوشنبه 24 آذر 1393 - 13:56
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ بدبخت من مثل تو گرسنه نیستم و سیر سیر هستم و اگر هم گرسنه باشم کسی جلویم چیزی بخورد مثل وحشیهایی امثال تو بهش حمله نمیکنم که چرا تو میخوری چون من گرسنه هستم! غیرت دارم میرم خودم زحمت میکشم و به دست میارم و مثل تو مفتخور نیستم! من اگه همه زنهای دنیا هم جلویم لخت راه بروند اینقدر مرد هستم که بتوانم جلوی خودم را بگیرم و تا خودش نخواهد باهاش کاری نکنم عقب مانده! تو مگر حیوان هستی و عقل و شعور انسانی نداری که تا زنی دیدی تحریک بشی؟ فرض کنیم زن بی حجاب زیبایی هم دیدی تو خیابان تحریک جنسی میشی بی ..؟ حالا فرض کنیم تحریک جنسی شدی یعنی اینقدر ضعیف النفس و بدبخت هستی که جلوی خودت را نتونی بگیری و اراده تنبان ورقلمبیده ت را نداشته باشی بدبخت؟؟؟
دوشنبه 24 آذر 1393 - 14:00
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ بابا حاشا و کلا عجب مردان با خدایی هستید شماها! تو اگه نمیتونی ببینی و ظرفیت این جور چیزها را نداری و هنوز رشد عقلی کامل نداشتی و اگر ساق پای خانمی را ببینی خودت را خراب میکنی مشکل خودت است که اینقدر تنبانت شل است نه خانمها! میتوانی به روانکاو مراجعه کنی و مشکلت را بگویی و تحت معالجه قرار بگیری ! مردانگی در خیابان و با دیدن زن بی حجاب ثابت نمیشه ! مردانگی و تحریک جنسی و هر کاری سر وقتش معلوم میشود نه در خیابان واسه زن و بچه مردم و هر که دیدی! خاک ...که اینقدر ضعیف و الخصوص گرسنه هستی! همون گرسنه هستی که اینطوری عقده ای شدی! مایه خجالت مردهای ایرانی هستی با این طرز فکرت و تنبان شلت!!!
دوشنبه 24 آذر 1393 - 14:02
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ کسی اگر غذایی بخورد مال خودش هست و اگر دوست داشته باشد به من میدهد نه چون من گرسنه هستم اون باید به من بدهد بربر! به همین خاطر است که زنها تو خیابان باید خود را بپوشانند که امثال تو بهشون حمله نکنید چون گرسنه ای؟ ولی به محض اینکه پایشان جای خلوت و بازداشتگاهاتون میرسه جلوی خودتون را نمیتوانید بگیرید و به این خواهران هموطن تجاوز میکنید؟ امل زن آزاد است خودش انتخاب کند با چه کسی برود حتی اگر خواهر من باشد ولی تو که خواهرت را زور میکنی و رگ تنبانت را میبیند میرود دزدکی و در خفا هزارتا کثافتکاری میکند چون میترسد و آزاد نیست! واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند / چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند!!!
دوشنبه 24 آذر 1393 - 14:06
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_ تو اگه معنی آزادی و آزادگی را میدانستی که نوکری و پاچه خواری برای یک مشت آخوند و این نظام را نمیکردی. به نوکریت و املیت ادامه بده متحجر اسلامی. بهشت را هم دوست داری چون خدا در کتابش وعده کثافتکاری با حوریان بهت داده درسته؟ ...این دنیا گرسنه و عقده ای با تنبان شل زندگی میکنی به عشق آن دنیا که بعد تازه از گور در بیای و به ...عقده های این دنیات برسی و عملیش کنی! این دنیا و آن دنیات فقط به عشق تنبانت و زیر شکمت سر شد و چیزی از انسانیت و شرافت انسانی نفهمیدی! فقط در نظر داشته باش که با 124 هزار پیامبر و خود حضرت (که ماشالله در این کار سیرمونی نداشتند) و این همه امام و آخوند و شیخ ووو...این احتمال وجود دارد که چون تعدادشون زیاده حوری بهت نرسه اونوقت با خود برادران داعشیت نوبتی رل حوری را برای هم بازی کنید :-)) خوش بگذره.. والسلام علیکم خاتم الاملین
دوشنبه 24 آذر 1393 - 14:19
جنگنده - تهران - ایران
Ghooloo - آبادان - ایران............................. جای جواب منطقی، فقط مزخرف گفتی و دوباره پرخاش کردی، آخه وقتی بلد نیستی بحث کنی، مگه مریضی خودت رو خسته میکنی ؟؟؟؟؟ تو و امثال تو هرگز به راه راست هدایت نخواهید شد، گفتنیها را گفتم بیش از این هدر دادن وقت است برای یک جلبک. برو به جهنم
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 11:48
sharafYabi - بیمبه - انگولا
Ghooloo - آبادان - ایران امیدوارم که این زحمتی که کشیدی، این مساله تنبان را به خوبی‌ برای بعضی‌ از دوستان به داستان کشیدی، شاید از خواب خرگوشی بیدار شوند. و بدانند که تنبان، تنها پنج در صد از زندگیست پس تکلیف ۹۵% بقیه با کیست؟ ممنون.
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 20:59
Ghooloo - آبادان - ایران
جنگنده - تهران - ایران_آخه تو متحجر اسلامی و قرون وسطایی آفتابه به دست واسه آخوند و دیکتاتور میفهمی منطق چیه؟ من نمیدانم تو که زن بی حجاب در خیابان ببینی تحریک جنسی میشی و خودت را خراب میکنی چرا اسمت را گذاشتی جنگنده ؟ تو با نفس خودت و تنبانت هم نمیتوانی بجنگی و اینقدر ضعیف هستی که با هواهای نفسانی خودت (جهاد اکبر امل) هم مشکل داری با چی میخوای بجنگی ؟..........از لخت شدن یک هنرپیشه و ارتباطش با استکبار و امپریالیسم و این مزخرفات که به خورد املهایی مثل تو دادند سخنرانی و زرت و پرت کن و خودت را کمتر مسخره خاص و عام بکن حقیر العالمین! یا حق
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 22:46
shekan - تهران - ايران
این تصویر قدیمیه .
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 10:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.