پایان تلخ یک ازدواج بچگانه/ قتل در کمتر از 20 ثانیه!

صبح امروز در چهار راه تابلو گرگان، مردم این شهر شاهد قتل هولناک یک زن جوان 19 ساله بودند که توسط مرد جوانی با ضربات شدید چاقو به قتل رسید.

زن جوان که بلافاصله پس از وقوع حادثه توسط اورژانس 115 به بیمارستان پنجم آذر گرگان منتقل شد به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

مرتضی 32 ساله یکی از کسبه محل وقوع حادثه که شاهد ماجرا نیز بوده در گفت‎وگو با فارس اظهار کرد: صبح امروز حدود ساعت 8:35 دقیقه کنار خیابان در حال گفت‌وگو با یکی از دوستانم بودم که ناگهان متوجه شدم خانمی جوان در حال دویدن و فرار از دست مرد جوانی است که آن مرد نیز با چاقوی در دستش به دنبالش است.

دویدن برای فرار از مرگ

وی اضافه کرد: در مدت زمان کوتاهی که زن جوان از خیابان عبور کرد و دوباره برای فرار از دست آن مرد می‎خواست عرض خیابان را بدود، در بین خودروها تعادلش را از دست داده و مرد جوان نیز توسط چاقویی که در دست داشت تعدادی ضربه بسیار شدید از پشت بر روی بدن آن زن زد و بلافاصله از محل متواری شد.

مرتضی گفت: این اتفاق در کمتر از 20 ثانیه روی داد و پس از فرار آن مرد، مردم بلافاصله وی را در کوچه‎های پایین‎تر دستگیر کرده و موضوع را به پلیس 110 و اورژانس 115 برای اقدامات مربوطه اطلاع دادند.

جواد یکی دیگر از شاهدان حادثه در این گفت‌وگو بیان کرد: مردمی که در صحنه بودند بسیار تلاش کردند که با نگه داشتن محل جراحت جلوی خونریزی را بگیرند، اما تعداد ضربات چاقو به قدری شدید و زیاد بود که خون بسیار زیادی کف خیابان را پر کرده بود.

وی اضافه کرد: در تمام عمرم چنین صحنه ناراحت‌کننده‎ای را ندیده بودم و هر شخصی که این صحنه را دید بسیار متأسف و ناراحت بود و از لحظه وقوع حادثه کسبه و افرادی که صحنه را مشاهده کردند از نظر روحی بسیار آشفته هستند.

رضا 43 ساله و یکی دیگر از کسبه محل و شاهدان وقوع حادثه در گفت‎وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: من در حال حرکت به سمت محل کارم بودم که مشاهده کردم خانم جوانی از یک تاکسی پیاده شد و بلافاصله از خودروی پشت سر، یک مرد جوان از خودرو خارج و بلافاصله به سمت این خانم دوید و این خانم نیز در حال متواری شدن از دست این مرد جوان بود.

وی اضافه کرد: پس از مدت کوتاهی دویدن و تلاش آن زن برای فرار از چنگال مرد جنایتکار، به زمین افتاد و مرد جوان نیز با ضربات چاقو چند ضربه‎ای به پیکر این زن وارد و بلافاصله متواری شد که مردم وی را در خیابان پایین‎تر از وقوع حادثه دستگیر کردند.

رضا متذکر شد: تا رسیدن اورژانس در صحنه حاضر بودم و متأسفانه مشاهده کردم که این زن جوان حتی در خودروی آمبولانس نیز بسیار زجر کشیده و دست و پایش را تکان می‌داد.

فائزه 19 ساله با 3 ضربه چاقو جان داد

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان نیز در خصوص زوایای دیگر وقوع این حادثه، اظهار کرد: صبح امروز و مقارن ساعت 8:45 دقیقه در پی اعلام مرکز فوریت‎های پلیسی 110 شهرستان گرگان مبنی بر وقوع یک مورد نزاع و درگیری در چهارراه تابلو گرگان مأموران بلافاصله برای بررسی صحنه به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

محمدرضا اکبری متذکر شد: مأموران در هنگام رسیدن به صحنه جرم مشاهده کردند که شهروندان این فرد را دستگیر و تحویل مأموران دادند و یکی از شاهدان حادثه به مأموران اظهار کرد که فرد دستگیر شده با خانمی درگیر و با چاقو خانمی را مجروح کرده است و پس از این عمل چاقو را حیاط‎های اطراف پرت کرده و برای متواری شدن در حال دویدن بود که مردم وی را دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: متهم پویا 23 ساله نیز برای بررسی زوایای مختلف موضوع و تکمیل شدن پرونده به پلیس آگاهی منتقل شد و با هماهنگی‎های انجام شده با مقام قضایی بازرسی از حیاط‎های اطراف محل حادثه برای کشف آلت جرم انجام شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان تصریح کرد: مأموران در نهایت چاقوی مورد نظر را در حیاط یکی از محل‎های اطراف محل وقوع جرم کشف کردند که بر اثر شدت پرتاب شدن دچار شکستگی شده و در هنگام بازرسی مقدماتی از متهم نیز یک عدد پنجه‎بکس کشف و ضبط شد.

اکبری متذکر شد: مأموران برای بررسی وضعیت مجروح نیز به بیمارستان اعزام شدند که براساس اعلام کادر پزشکی، مجروح فائزه 19 ساله به علت شدت جراحات وارده بر اثر ورود 3 ضربه چاقو از پشت جان خود را از دست داد.

4 سال زندگی نافرجام و قتل پس از 3 ماه طلاق

رئیس پلیس آگاهی گلستان خاطرنشان کرد: متهم در اظهارات اولیه به پلیس گفته است که این خانم همسر وی بوده و در خیابان وی را با مردی غریبه مشاهده کرده و با آن مرد درگیر شده، اما همسرش برای مداخله وارد شده و ضربه چاقو به وی اصابت کرده است.

اکبری بیان کرد: در تحقیقات دیگر مأموران مشخص شد که مقتول(فائزه 19 ساله) همسر سابق پویا بوده و 4 سال پیش با یکدیگر ازدواج کرده بودند و به دلیل اختلافات خانوادگی 3 ماه گذشته در جلسه رسمی دادگاه از یکدیگر جدا می‌شوند.

وی اضافه کرد: با بررسی‎های تکمیلی در خصوص نحوه حادثه و با بررسی تصاویر ضبط شده توسط دوربین‎های مداربسته محل وقوع حادثه و تحقیقات میدانی مأموران مشخص شد که اظهارات متهم کذب بوده و در خصوص نحوه حادثه بسیاری از زوایای موضوع برای مأموران مشخص شد.

رئیس پلیس آگاهی گلستان در پایان عنوان داشت: با توجه به اهمیت موضوع و حساسیت پلیس در خصوص چنین جرائمی، تحقیقات گسترده و جدی پلیس برای مشخص شدن علل اصلی وقوع این جنایت هولناک و زوایای مختلف علت وقوع این قتل ادامه خواهد داشت.

+46
رأی دهید
-6

دوستدار - استهکلم - سوئد
متهم بعداز اینکه از خانمش جدا شده دیده علاقه شدید و اعتیاد جنسی به خانمش دارد نتوانسته طاقت بیاورد پسیمانش شده ولی همسرش دیگر حاضر به این نشده بار دیگر با شوهرش زندگی کند ناچارا شوهرش وی را به قتل رسانده
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 14:07
m.reza1 - تهران - ایران
واقعا این حیوان رو باید تکه تکه کرد. یک قتل. یک تاثیر روانی بسیار بد برای تمامی کسانی که شاهد صحنه قتل بوده اند اعم از کودک و زن و مرد . واقعا ما با چه حیواناتی میشیم 70-80 میلیون نفر. مگه داری بازی Evil انجام میدی آشغال؟؟؟؟
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 14:09
perser68 - فلوریدا - آمریکا
دوستدار - استهکلم - سوئد. شما چقدر جالب توضیح میدی .. یه بچه دبستانی هم متوجه میشه وقتی توضیحاتتو بخونه چرا شوهره زنه سابقشو کشته ;-)
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 16:20
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
انسانی که با سیستم آموزشی اسلامی بزرگ میشه . میتونه دست به هر جنایتی بزنه مخصوصا در حق زن چون در اسلام زن اصلا آدم حساب نمیشه . محمد با زنهایی که مرداشون کشته شده بود معامله میکرد. اونایی که میتونست نگاه میداشت باقی رو مینداخت تو بازار بورس .انسان یک موجود روانی هست از کودکی تا سن ١٨ سالگی در یک فضای محدود آموزش بده بعدا طبق همون آموزش تا آخر عمر عمل میکنه .
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 17:17
Neda02 - اتاوا - کانادا
چند تا از تیترهای خبری همین وب‌سایت که واقعا قابل تامل هستند: ازدواج نزدیک به ۳۰ هزار دختر ایرانی زیر ۱۴ سال در یک سال گزارش شده. به گفته آقای قرائتی باید سن ازدواج به 14 سالگی برسد. ایران و سودان با قطعنامه‌ منع ازدواج کودکان در کمیته حقوق بشر سازمان ملل مخالفت کردند. مفتی عربستان هم گفته دختران 10 ساله هم می‌توانند ازدواج کنند.
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 15:33
perser68 - فلوریدا - آمریکا
m.reza1 - تهران - ایران. عزیز چرا انقدر برات عجیبه و هنوز غیر عادیه!!! این اتفاق داره هر روز مییوفته اونجا!!! تو غربه فاسد که من زندگی میکنم هر روز داره اتفاق مییوفته و اونم روزی چند بار و جالبتر اینه که فوراً خیلیا هم مثله این پویا ۲۲ساله ببخشید ۲۳که تو اون مملکته گلو گلابو ناب کشتنو بهش یاد دادن ، قانونی و دولتیه ، کلمه اعدامو مثله نخود و کیشمیش تکرار میکنن!!! ۳۵ساله اعدام کردید کشتید، هم قاضی بودید هم وکیل هم قاتل هم مقتول .. به چه نتیجه ای رسیدید؟ چرا ما ایرانیا انقدر از مردنو کشتنو اعدامو دیدنه مرگه آدما البته قانونیش راحت حرف میزنیم؟ یکی نمیگه اینا که با هم اختلاف داشتن و جدا شدن آیا جایی بود که برن مشکلشونو حل کنن، مشاوره ای با روان پزشک داشتن؟ چقدر تو اون صدا و سیمای آخوندی تبلیغه مشاوره میشه؟ لپه کلام کشتنو ملا ها یادمون دادن تا حکومت میکنن عادیه و برای بعضی ها لذت بخشم شده کشته و مرده ببینن! ای کاش میشد آماری هم از تعداد اعدامای شاهه خائن بیاد تا ببینیم که دیو بود و کی آدم؟
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 16:37
perser68 - فلوریدا - آمریکا
vahid_ - گلاسگو - انگلستان. تو چطور جرأت میکنی به بهشته اسلام ناروا بگی؟ مواظبه سرو صورتو گردنو ووو باش که دیدی از تو کامپیوترت مشتی در اومد ;-)
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 17:51
faranak-montreal - مونترال - کانادا
تاکید میکن (بعضی‌) از مردهای عقده‌ای ایرانی‌ تا می‌بینند که مشکل روانی‌ دارن و کسی باهاشون نمیسازه میگن زنم را با فلانی‌ با مرد دیگه دیدم‌ای خاک بر سر اون خاله زنکتون خوب بگو وحشی‌ بودم گردن کلفت بودم زنم رفت فقط . میدونند که سیستم قضای ایران هم رو مرد سالاری و ناموس پرستی‌ هست زود این موضوع را پیش میکشن تا خودشون را تبرئه کنند
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 18:27
آقا فدای من - لندن - انگلستان
اینم از سیستم ازدواج اخوندی...قراءتی هفته پیش میگفت باید ازدواجها دبیرستانی بشه...اینم نمونه موفقش
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 20:13
kholidar - رشت - ایران
مردمان حسابی وناحسابی چرا حرفهای مفت میزنید یک جوان امروزه مگرراحت میتونه تو ایران ازدواج کنه ؟ با هزاران بدبختی پسرها میرن ازدواج میکنن و کلی امکانات برای زنشون فراهم میکنن.اونوقت زنهم همش بفکرعیاشی و ارایشش هست اگر مرد بیچاره حرفی بزنه میره مهریشو اجرا میذاره .یا پول میگیره و طلاق میگیره که هیچ مردی مهر بده طلاق نمیده یا مهرشو میبخشه جونشو آزاد میکنه .اونوقتمیره با یکیدیگه دوست میشه و تیغش میزنه بیچاره پسرچکار کنه وقتی نمیتونه زنشو با کسدیگه ببینه از طرفی پول نداشته وبرای فرار ازمهریه طلاق داده حالا شما جایاون مرد باشی میتونی تحمل کنی؟ . عین همین ماجرا برای من اتفاق افتادو اگربرادرها و خانوادم نبودن خانواده زنم رابکلی قتل عام میکردم
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 21:07
غزل خاموش - اصفهان - ایران
kholidar دوست من، به هر علت دو انسان ممکن است از دست هم عصبانی باشند، اما قتل چاره ی این کار نیست. اگر شما دست به قتل زده بودی مشکلت حل می شد؟‌ همسرت بر می گشت؟‌ پول مهریه را پس می داد؟‌ نه، تازه خودت هم از زندگی ساقط می شدی، در حالی که الان این امکان را داری که یک زندگی جدید برای خودت بسازی. اما به نکته ی بسیار مهمی اشاره کردی و آن حمایت خانواده است. این دو جوان بدبخت، مشخص است که خانواده ی درست و حسابی نداشتند وگرنه کار به اینجاها نمی کشید.
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 23:05
سرسره - اهواز - ایران
kholidar-اصفهان-ایران- پس خوبه زنها هم به محض اینکه دیدن شوهرشون با کس دیگه ای هم هست بکشنش؟ اینطوری که مملکت میشه خون وخونریزی !!! اخه عقل هم خوب چیزیه!! وقتی زنی یا مردی دیگه طرفشو نمیخواد چارش طلاقه وپرونده زندگی با این طلاق بسته نمیشه -میشه فرد مناسبتری با پختگی بیشتر برای ازدواج انتخاب کرد نه اینکه خودت واطرافیانت ویک خانواده دیگرو سیاه بخت کنی
جمعه 21 آذر 1393 - 19:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.