گسترش تظاهرات در کالیفرنیای آمریکا علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

+27
رأی دهید
-9

omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
تبعیضِ دینی و قمی در ایرانِ اسلامی و بی‌ لیاقتیِ سیستم قضایی‌ ایرانِ اسلامی در دنیا آبرو برای اسلامِ عزیز نگذاشته ! در آمریکا یک سیاه پوست رئیس جمهور میشود اما باز بعضی‌‌ها آمریکایی‌‌ها را به تبعیض متهّم میکنند در حالی‌ که ارامنه ، سنّی مذهب‌ها ، کرد‌ها و بلوچ‌ها از بد‌ترین تبعیض‌ها در ایرانِ اسلامی رنج میبرند ! همین چن وقت پیش یکی‌ از فدائیانِ آقا در کامنتش افغانی‌های عزیز را مورد رحمتِ اسلامی و ولایی قرار داد !
‌سه شنبه 18 آذر 1393 - 00:22
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
ای مدعیان صدور دموکراسی .ای حامیان سابق صدام و عرب‌های افغان که بعد از فروپاشی شوروی به القاعده تغییر نام دادند.ای قاتلان کودکان و زنان ویتنامی و کره‌ای و ژاپنی و سرخپوست‌ها .ای برده داران .ننگ‌ بر شما و و دمکراسی کذایئ صادراتی تان.ننگ بر ماله کشان ایرانی نما نیو آمریکایی‌ تان.
‌سه شنبه 18 آذر 1393 - 06:51
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
ای دروغگویانِ ترسو،‌ای ساندیس خورانِ ولیت ،‌ای قاتلانِ جوانانِ ایران ،‌ای مدعیانِ آزادی و استقلال ، ننگ‌ بر شما ‌ای ایرانی‌ نما‌های نیو نازی !
‌سه شنبه 18 آذر 1393 - 12:16
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
ای‌ای ای روت رو برم اتابکی‌-شهرام همایون ماب.
‌سه شنبه 18 آذر 1393 - 15:17
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
مرگ بر نازی و هیتلر و سیاست‌های غلط آلمان در عراق و افغانستان و بالکان.جانم فدای ایران.من نه‌ آلمانیم نه‌ حامی‌ سیاسست‌های غلط آلمان.نه‌ ماله کشم نه‌ وطن فروش.عشقم -زندگیم هویت و گذرنامه ایرانیمه.ننگ به حجتی اتابکی همایون ماب‌های ماله کش ایرانی نما!ننگ به سیاست‌هایی‌ ضد انسانی‌ قاتلان سیاه پوستان و زنان و کودکان ویتنامی و افغان و کره‌ای و ژاپنی و کره‌ای و حامیان وقیح و قبیح شان.
‌سه شنبه 18 آذر 1393 - 15:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.