پروین: کروش برای وزیر ورزش هم تصمیم می‌گیرد!/ کروش : دوست ندارم در کار وزیر ورزش دخالت کنم

پروین: کروش برای وزیر ورزش هم تصمیم می‌گیرد!/ استیلی گفت تا پس فردا سیاسی آزاد می‌شود


ورزش > مدیریت ورزش - پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: شرایط در فوتبال ما برعکس است و به جای اینکه فدراسیون فوتبال به کروش برنامه بدهد این کروش است که برای فدراسیون و حتی وزیر ورزش تصمیم می‌گیرد.

علی پروین در گفت‌وگو با فارس،‌ درباره بازداشت حمیدرضا سیاسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی شنیدم سیاسی بازداشت شده با حمید استیلی تماس گرفتم و به او گفتم که اگر هر کاری لازم است به من بگونید تا انجام دهم. اما استیلی گفت که تافردا یا پس‌فردا سیاسی آزاد می‌شود اما به هر حال هر کسی که می‌آید در فوتبال خدمت کند به مشکل می‌خورد. من به استیلی گفتم اگر سیاسی شاکی خاصی دارد به من بگوید تا با او صحبت کنم اما این طور که حمید استیلی می‌گفت سیاسی تا یکی دو روز آینده آزاد خواهد شد.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد باخت پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن و حذف این تیم از جام حذفی هم ادامه داد:‌به نظرم پرسپولیس دیروز خوب نبود البته چند بازیکن مصدوم و محروم داشت. هر چند که فوتبال همین است و از ارزش‌های بازیکنان پرسپولیس چیزی کم نمی شود. من بازی را دیدم اما فکر می‌کنم بازیکنان باید بیشتر بدوند و درخشان باید کاری کند که بازیکنان به جای 90 دقیقه 120 دقیقه بدوند اما فعلا 14 بازی در لیگ باقی مانده است. پرسپولیس باید بتواند از شرایطی که در ادامه لیگ خواهد داشت استفاده کند تا بتواند در ادامه لیگ شرایط خوبی داشته باشد.
پروین درباره تعطیلی 50 روزه لیگ برتر اظهار داشت: قطعا این تعطیلات به فوتبال لطمه می‌زند. کی‌روش 50 روز لیگ را تعطیل کرده که این مسئله به ضرر فوتبال ماست. باید شرایط به گونه‌ای باشد که فدراسیون به کی‌روش برنامه بدهد اما الان همه چیز برعکس شده و کی‌روش به فدراسیون برنامه می‌دهد و حتی به نظر می‌آید که کی‌روش برای وزیر ورزش هم تصمیم می‌گیرد. مگر می‌شود 50 روز در تعطیلات بازیکنان را آماده نگه داشت؟ بازیکنان این گونه وارد افت می‌شوند و کار برای مربیان در این شرایط بسیار سخت خواهد بود. من نمی‌دانم کفاشیان چه اختیاراتی به کی‌روش داده اما او برای فوتبال تصمیم می‌گیرد و این در حالی است که هیچ کجای دنیا این طور نیست.
وی خاطرنشان کرد: من که می‌گویم با این شرایط همه تیم‌ها چه بالای جدول و چه پایین جدول لطمه می‌خورد. هر چند که دست تاج درد نکند که لیگ را خیلی خوب و منظم برگزار می‌کند اما با این شرایط قطعا تیم‌ها به مشکل می‌خورند.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه چه پیش‌بینی از عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا دارد، اظهار داشت: قطعا کار تیم ملی در استرالیا سخت است اما من امیدوارم تیم ملی بتواند در این بازی‌ها موفق شود.
پروین در پایان درباره بازیکنان ملی‌پوشی که با مشکل سربازی مواجه هستند، افزود: امیدوارم این مشکلات هم برای بازیکنان حل شود چرا که آنها برای ایران زحمت کشیدند و انشاءالله که مشکل‌شان حل شود.

 

کروش جواب علی پروین را داد/ دوست ندارم در کار وزیر ورزش دخالت کنم


کارلوس کروش در نشست مطبوعاتی خود، جواب علی پروین را هم داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روز گذشته علی پروین در مصاحبه ای گفته بود: «شرایط در فوتبال ما برعکس است و به جای اینکه فدراسیون فوتبال به کروش برنامه بدهد این کروش است که برای فدراسیون و حتی وزیر ورزش تصمیم می‌گیرد.» اما امروز کارلوس کروش جواب پروین را داد و گفت: «به علی پروین می گویم که هیچ وقت دوست ندارم خودم را درگیر سیاست و کارهای اداری کنم. وقتی صحبت از زمین های فوتبال و دوره های آموزشی برای مربیان باشد عاشق این هستم که فعالیت کنم ولی هرگز دوست ندارم در سیاست و کار وزیر ورزش دخالت کنم.»

+4
رأی دهید
-10

sharafYabi - بیمبه - انگولا
کی‌ رش یک مطلع فوتبال در سطح جهانی‌ است. البته قابل مقایسه با علی‌ پروین که به احتمال زیاد در سطح باشگاه‌های دسته دوم اروپا است، نیست. از کی‌ رش یاد بگیرید، یک نعمت است و کفران نفرمایید!
دوشنبه 17 آذر 1393 - 11:41
karaji - گتنبرگ - سوئد
پروین جان و همه نادان هایی که ادعا تون به بزرگی‌ تمام دنیاست ولی‌ در عمل دانسته یا ندانسته جز خراب کاری و نفع شخصی‌ چیزی ندارید وزیر یا شاه یا هر عمله دیگری که راس کار هست هیچ چیز نیست جز کارگر و مجری که وظیفه داره مثل خر کار کنه برای این مملکت و اگه امسال تو توان کار داشتند هیچ اجنوی دیگری نیاز نبود به ایران بیاد !!
دوشنبه 17 آذر 1393 - 11:26
فراوانی - قطر - قطر
علی آقا همون ماشین فروشی را پیشه کنی بهتر است دخالت نکن توی این کارها
دوشنبه 17 آذر 1393 - 12:14
بیدار58 - بایلسر - ایران
آقای پروین شما ننگ باشگاه ما پرسپولیس هستی.هر وقت بیرون گود هستی برای تیم حاشیه درست میکنی,حالام پات رو از گلیمت درازتر کردی و تو کار یه مربی تراز اول دنیا دخالت بیجا میکنی.برو با همون لبای خوشگلت کله پاچتو بخور
دوشنبه 17 آذر 1393 - 12:32
kabootar - لاهور - پاکستان
این علی آقایی که ما میبینیم در حالی که داره مصاحبه میکنه اس ام اس بازی هم میکنه قضاوت با شما
دوشنبه 17 آذر 1393 - 16:56
kabootar - لاهور - پاکستان
این علی آقایی که ما میبینیم در حالی که داره مصاحبه میکنه اس ام اس بازی هم میکنه قضاوت با شما
دوشنبه 17 آذر 1393 - 16:56
piki82 - تورین - ایتالیا
بیدار58 - بایلسر - . باشگاه ما ??? نه عزیزم پرسپولیس باشگاه شما نیست !اگر بود پشت سر پر افتخارترین مربی تاریخش و اسطوره پرسپولیس و ایران اینجوری حرف نمیزدی ! وضعیت تیم رو این 1 2 سال که پروین کاری به تیم نداشت رو هم دیدیم ! علی پروین اگر نبود شاید همین پرسپولیس که شما الان خودت رو صاحبش میدونی هم نابود شده بود و وجود نداشت ! همون علی پروین بدون سواد و با پاچه خوردن تیمهاش 10 برابر تیمهای الان بهتر بازی میکردن و قهرمان میشدن ! نمونه ش 1380!. امثال تو همون موقع هم وجود داشتن متهمش میکردن به بی سوادی و سیستم علی اصغری ! حالا بازی تیمهای باسوادهایی مثل علی دایی رو هم دیدیم ! شما بچسبی به همون تیمهای شمال مفیدتری ! یه روزی هم میفهمی کیروش هیچ نفعی واسه فوتبال ما نداشته !
دوشنبه 17 آذر 1393 - 21:13
بیدار58 - بایلسر - ایران
piki82 - تورین - ایتالیا...دوسته خوبه من,بنده از سال 66 که فقط7ساله بودم طرفدار پرسپولیس بودم و هستم.همین آقای پروین جزو کسانی بود که عاشقش بودم اما به مرور زمان دیدم این آقا هم فقط بخاطر منافعش عمل میکنه.الان حضور ذهن ندارم ولی هر بار که از تیم کنار گذاشته میشد شروع به مصاحبه و جوسازی میکرد و وقتی بر میگشت همون بازیکنهایی که تو بازی هایی که آقا مربی نبودن و به گربه هم نمیتونستن لگد بزنن میشدن بازیکن خوب سابق. پیشکسوتهای تیمهای دیگه تو دنیا بعد از دوران بازی یا مربیگری میشن عصای دست تیمشون اونوقت پیشکسوتان مارو ببین.همین آقای علی کریمی,قبول خیلی مرد هست و دست خیلی ها رو گرفته,اما همین آقا هر وقت تو تیم بود یا با مربی درگیر بود یا با مدیرعامل.درسته بهش خیلی مدیون هستیم اما دوتا جام باشگاهها رو همین آقای کریمی خراب کرد.قبل از بازی با بنیادکار با مدیر عامل درگیر شد و فردا تو بازی راه میرفت و همینطور چندتا بازیکن دیگه.اگه بقول شما پرسپولیس مال من نیست,مال این آقایون که از این تیم و حمایت منه طرفدار به اینجا رسیدن هم نیست.
‌سه شنبه 18 آذر 1393 - 05:54
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
بیدار58 - بایلسر - ایران- به هیچ عنوان نمیتونی طرفدار پرسپولیس باشی‌،،به قول معروف آنچه عیان است چه حاجت به بیان است،،خیلی‌ زور بزنه طرفدار سطحی فوتبال هستی‌ ،و از اونای هستی‌ که هر وقت تیم‌ میبره هوادار هستی‌ و هر وقت می‌‌بازه هم کاسه از آش داغ تر هستید،،خیلی‌‌ها هستن که اینجوری هواداری می‌کنن مثل برادر خودم و چند تا از دوستان و اقوام!! چه باشگاهی چه ملی‌ فقط موقع برد طرفدار هستن
‌سه شنبه 18 آذر 1393 - 15:44
بیدار58 - بایلسر - ایران
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران...شما از کجا فهمیدی الان اینارو؟!!!که یه هیچ عنوان!!!عیان است و بیانست میفرمایید خخخخخخخ. بله من یه طرفدار سطحی هستم,مثل شما تحلیلگر و کارشناس ارشد فوتبال که نیستم :). شما که چیزی نمیدونی الکی جو نده. من بیشتر بازیهای پرسپولیس رو از ورزشگاه آزادی دیدم,یعنی اکثر بازیهای مهم. با چند تا از بازیکنهای پرسپولیس از جمله آقای علی کریمی که تو شهر ما ویلا داره و اغلب اینجاست سلام و علیکی هم دارم. من تو نظرات بالا چیزهای که تو این چند ساله دیدم رو گفتم
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 05:48
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
بیدار58 - بایلسر - ایران- به دل‌ نگیر بیدار جان ؛) یک انتقاد کوچولوی درون تیمی بود ،،سلام گرم منو به داش علی‌ جون کریمی‌ برسون
‌چهارشنبه 19 آذر 1393 - 16:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.