گربه‌ای که یک کشور را به هم ریخت

با رویت یک گربه سبز رنگ شایعات مختلفی از جمله انجام آزمایش های مختلف بر روی حیوانات در این کشور بر سر زبان ها افتاد اما در مقابل افرادی بودند که آن را تنها یک گربه ساده می دانستند که توسط کسی این رنگی شده است.

چندی پیش یک گربه با رنگ سبزو عجیب در خیابان های بلغارستان دیده شد که جنجال بسیاری را ایجاد کرد. این گربه باعث شد تا بسیاری از مردم روز خود را تنها برای پیدا کردن آن در خیابان ها بگذرانند.

این گربه چندین بار دیگر دیده شد و شایعات مختلفی از جمله انجام آزمایش های مختلف بر روی حیوانات در این کشور بر سر زبان ها افتاد اما در مقابل افرادی بودند که آن را تنها یک گربه ساده می دانستند که توسط کسی این رنگی شده است.


این گربه باعث شد تا کمپین هایی در شبکه های اجتماعی برای یافتن و بررسی آن ایجاد شود و چندین هزار نفر تمام وقت خود را برای کشف راز این گربه عجیب بگذارند تا اینکه نهایت این گربه در یک سطل زباله پیدا شد.

در کمال تعجب معلوم شد که این گربه هر شب در یک سطل آشغال می خوابید که یک سطل رنگ سبز درون آن قرار داشت به همین دلیل به این رنگ درآمده و باعث آشفتگی یک کشور شده بود.

+43
رأی دهید
-11

آلو جنگلی - اصفهان - ایران
جنبش راه سبز این کار را کرده میخواسته جنبش را به بلغارستان صادر کنه
دوشنبه 17 آذر 1393 - 10:29
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
هر چه قدر که خود به خود رنگ شده و هر چه قدربه این خاطر که گربه مدام در حالِ نظافتِ خودش است، این پیشی‌ هم برای پاک کردن رنگ از موهایش اینگونه خودش را نقاشی کرده فقط پشتش را به خاطرِ نرسیدن زبانش نتوانسته خوب رنگ بزند :( امیدوارم به خاطرِ مسمومیتِ رنگ مرده ا‌ش در سطل‌ِ زباله پیدا نشده باشد.
دوشنبه 17 آذر 1393 - 12:21
Neda02 - اتاوا - کانادا
چه رنگی بوده که موها رو به هم نچسبونده؟
دوشنبه 17 آذر 1393 - 20:29
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.