"بدون توافق اتمی، اقتصاد ایران به ورشکستگی کامل می‌رسد".

+89
رأی دهید
-13

SAMOSHOMA - منچستر - انگلستان
کاش میشد با آدم فروش‌ها هم کاری کرد، خوب گفته که کشتی شکسته، آدمهای شکسته،داغوون،رهبران شکسته و پیرو خرفت.که کاش غرق شوند تا ایرانی‌‌های واقعی‌ نجات پیدا کنند.
دوشنبه 17 آذر 1393 - 01:59
مترلینگ - منچستر - انگلستان
جام زهر را بیاورید.کوش اولدورو بلدورمتون شاخ شونه و لات بازی ودلواپسی تون مرد که گریه نمیکنه
دوشنبه 17 آذر 1393 - 03:24
amir-amir - تورنتو - كانادا
اقتصاد مقاومتى این تنها سخن بدون پشتوانه اى است که اینها در پاسخ منتقدان ایرانى مى گویند بعد از ٣٦ سال غارت و چپاول و لفت و لیس و به باد دادن سرمایه هاى ایران به یاد اقتصاد مقاومتى افتاده اند.
دوشنبه 17 آذر 1393 - 06:29
بی بالان - کلاچای - ایران
100% شک نکن . همین الان ایران و مردم بیچاره اش مایوس و نگرانن شدید
دوشنبه 17 آذر 1393 - 06:45
shahab46 - هانوفر - المان
میگن دیگی‌ که برای من نمی‌‌جوشه سر سگ توش بجوشه. اقتصادی که مال مردم نیست فقط یک مشت ... از آن در میاو رند و میخورن کاشکی‌ ورشکسته بشود شاید این بی‌ ناموس‌ها دست از سر این کشور بردارند. خدا بیامرزدت شاه به کجا رسانده بودی که خبرنگار انگلیسی میگفت زمستان است و خانه‌های مردم انگلیس سرد است آنها شما را مقصر می‌دانند گفت بیشتر کار کنید
دوشنبه 17 آذر 1393 - 09:36
روبرتو روسلینی - تهران - ایران
دیگه نباید صحبت از گذشته کرد. نه آقای شاه عادل بود و نه آقای خمینی برنامه خاصی داشت. الان یه ملت 75 میلیونی هستیم که باید به فکر آینده باشیم. من امیدوارم دولتمردان ما قبلا از اینکه به فکر مجهز کردن این کشتی با توپ باشن جلوی غرق شدن این کشتی رو بگیرن. باید دست به اصلاحات اساسی زد. چرا ما باید اینهمه دست تو لونه زنبور (اسراییل) وارد کنیم.چه دستاوردی برای ما داره.جز اینه که داریم به آمریکا میگیم ما موجود درنده ای شدیم و اگه مارو جدی نگیری دردانه تو رو مورد هجمه قرار میدیم.و بعد فهمیدیم که اسراییل با این تسحیلات اتمی افسار گسیختش خیالشم نیست و انگار تو دلش داره به ما پوزخند میزنه.این ها بخشی از تفکرات رادیکالی بود که ما رو به این روز سیاه کشوند.بازی با سرنوشت 75 م ایرانی و نسل های بعد از ماو .. باید به ایرانی ها بها داده بجای اینکه تو سر ما بزنن.هنوز هم دیر نشده. ما باید با دنیای بیرون تعامل کنیم و ارتباط داشته باشیم.درهای این کشور باید بر روی دنیا باز بشه...خواست همه ما اینه..
دوشنبه 17 آذر 1393 - 12:48
perser68 - فلوریدا - آمریکا
روبرتو روسلینی - تهران - ایران. اینو همه دارن میگن و خیلی ها به خاطرش جونشونو هم دادن، اما مشکل همون دولت خرایی هستن که سیرمونی ندارن و در آسمونا سیر و سیاحت میکنن! به چند تا تانکو تفنگشون مینازن!
دوشنبه 17 آذر 1393 - 17:13
SAMOSHOMA - منچستر - انگلستان
روبرتو رسلینی‌تهران‌ایران- دوست عزیز عدالت شاه را میشود قضاوت کرد .ولی‌ خمینی برنامه یی نداشت؟ پس کی‌ ایرانو به نابودی کشاند؟چه کسی‌ این همه اعدام کرد؟ چه کسی‌ با دروغ اومد تا انتقام از ایرانو ایرانی‌ بگیره؟ خوب هم برنامه داشت و آن هم ویرانیه ایران بود. حالا خراب کاری‌های یک احمق و ادامه آان حماقت را ۷۵ میلیون که هیچ ۷۵ میلیارد باید سالیانه سال کوشش کنند تا ایران به ۵۰ ساله پیش برگرده،لا عقل اعتبار به عنوان ایرانی‌ داشته باشیم که آنهم با تربیتی که خمینی در نسل فعلی‌ از خود جا گذشته هنوز که هنوزه آدم فروش‌ها زیادند.
دوشنبه 17 آذر 1393 - 21:20
biparva-jan - تهران - ایران
اینطور هم نیست. درسته که توافق نشه رنج مردم بیشتر خواهد شد اما اقتصاد ایران غرق نمیشه. اقتصاد ایران با 15 کشور همسایه بسیار بزرگتر و ریشه دارتر از اقتصاد کره شمالی است. محاصره اقتصادی ایران طوری که منجر به غرق شدنش بشه ممکن نیست.
دوشنبه 17 آذر 1393 - 21:24
perser68 - فلوریدا - آمریکا
biparva-jan - تهران - ایران. مگر اینکه شما اطلاعاته کامل و موثق داری که حکومت با این وضع پا برجا میمونه!!! همین الآنشم غرقه !!! دیگه چقدر بلا باید نازل شه تا تو اینو غرق نشده ببینی و بهش دلخوش باشی!؟ولمون کن بابا انگار تو آسمونا پرواز میکنی؟ بیا یه خورده پائینو دورو برتو نگاه کن!!!
دوشنبه 17 آذر 1393 - 22:51
کوروش مهری - یزد - ایران
تنها راه چاره اقتصاد مقاربتیه!
شنبه 22 آذر 1393 - 08:52
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.