مرد معتاد از داخل زندان، دختر خردسالش را کشت!

روزنامه ایران نوشت: مریم کوچولو با خوردن داروی اشتباهی به‌خاطر سرماخوردگی به طرز دردناکی جان خود را از دست داد.
این دختربچه که در تایباد در شرق کشور زندگی می‌کرد از چندی پیش دچار سرماخوردگی شدیدی شد.
زهرا، مادر مریم کوچولو نیز سعی کرد کودکش را با جوشانده‌های گیاهی درمان کند اما حال مریم بدتر شد. زن جوان که در برابر مشکلات زندگی کمرش خم شده بود شب چهارشنبه گذشته به سمت یخچال رفت و شیشه شربت سینه را برداشت. او محتوای شیشه شربت را در قاشق ریخت و به کودکش خوراند. مریم دقایقی بعد بی‌حال شد و به خواب رفت.
زن جوان نیز با یک دنیا اندوه و افسوس از اینکه چرا شوهر معتاد و بی‌مسئولیتش در زندان است و او باید به تنهایی بار سنگین زندگی را بر دوش بگیرد به خواب رفت. او صبح روز بعد با خوشحالی بیدار شد، فکر می‌کرد که حال مریم کوچولو بهتر شده و برای همین شب تا صبح بیدار نشده است اما وقتی به بدن کودک نازنین خود دست زد متوجه شد بدن کودک سرد شده است. او بچه را برگرداند و هرچه صدایش می‌زد جوابی نمی‌شنید. زن با جیغ و فریاد همسایه‌ها را خبر کرد، کودکش دیگر زنده نبود. با گزارش ماجرا به پلیس، به دستور قاضی صابری تحقیقات در این باره آغاز شد.

سرهنگ محمدرضا روحی فرمانده پلیس تایباد در این خصوص  گفت:‌با گزارش موضوع به پلیس 110، مأموران به محل وقوع این حادثه غم‌انگیز که برق مزار نام دارد و در حاشیه شهر تایباد است، اعزام شدند. با حضور کارشناسان سازمان پزشکی قانونی، مرگ کودک تأیید شد و جسد وی به سردخانه بیمارستان انتقال یافت. وی خاطر نشان کرد: تحقیقات ابتدایی حاکی از آن است که پدر افیونی مریم کوچولو داروی متادون را در شیشه شربت سینه ریخته و آن را داخل یخچال گذاشته و زن جوان که از این موضوع بی‌اطلاع بوده، دارو را به عنوان شربت سرماخوردگی به کودک خود خورانده است.

 

+69
رأی دهید
-10

گذشته میرزا - ایران - ایران
خیلی دردناک بود به کجا رسیده ایم فشارهای زندگی و مرگ تدریجی.
یکشنبه 16 آذر 1393 - 02:46
azadeh11 - آمستردام - هلند
اینقدر دکتر ودوا گرون شده که مردم نمیتونند دکتر بروند...مملکتی که آخوند‌ها دارند اداره می‌کنند...
یکشنبه 16 آذر 1393 - 08:23
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
آزاده جان بهرحال دکترهم میرفت باید دارو رو میگذاشت یک جایی دیگه.اون احمقها نباید دم دست میگذاشتنش
دوشنبه 17 آذر 1393 - 19:09
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.