بازداشت پدر و مادر دانش‌آموز متهم‌ به قتل معلم

دانش‌آموز 15ساله همچنان متواری است

فرهیختگان: حالا دو هفته از قتل معلم فیزیک در سر کلاس درس می‌گذرد. دانش‌آموز 15 ساله متهم به قتل محسن خشخاشی همچنان متواری است، تعدادی از معلمان و اعضای کانون‌های صنفی معلمان، معلم و دانش‌آموز نوجوان را قربانی وضعیت بحرانی نظام آموزش و پرورش می‌دانند و در عین حال خواستار پیگیری بیشتر پلیس برای دستگیری دانش‌آموز فراری هستند.
در حالی که تلاش پلیس برای دستگیری این پسر 15 ساله به نتیجه نرسیده است، فرمانده نیروی انتظامی بروجرد خبر جدیدی از پرونده می‌دهد. به‌گفته او، تا زمانی که پلیس موفق به دستگیری متهم نشود پدر و مادر «محمد» در بازداشت خواهند بود. سرهنگ علیرضا دلیری در گفت‌وگو با فرهیختگان در مورد جزئیات این پرونده عنوان کرد: «پیگیری‌ها برای دستگیری «محمد» دانش‌آموز 15 ساله که معلم خود را با ضربه چاقو کشته است ادامه دارد و در این راستا تمامی شهرستان‌های اطراف که اقوام دور یا نزدیکی در آنجا داشتند را تحت نظر داریم، اما متاسفانه هنوز موفق به دستگیری‌اش نشده‌ایم.» وی افزود: «در مراحل اولیه این پرونده فقط پدر این دانش‌آموز را بازداشت کردیم، اما در مراحل بعدی پرونده متوجه شدیم مادر«محمد» نیز در فرار پسرش نقش داشته است و در حال حاضر نیز با پلیس همکاری نمی‌کند، به همین دلیل هم‌اکنون پدر و مادر او در بازداشت هستند تا زمانی‌که قاتل را دستگیر کنیم.» فرمانده نیروی انتظامی بروجرد در پایان گفت: «پلیس تا هر زمان که لازم باشد برای دستگیری این دانش‌آموز تلاش خواهد کرد و امیدواریم افرادی که در فرار محمد نقشی داشته‌اند برای بهتر شدن وضعیت این پرونده، هر چه زودتر او را معرفی کنند.»
دانش‌آموز یکی از دبیرستان‌های شهرستان بروجرد شنبه یکم آذرماه دبیر فیزیک مدرسه‌اش را مورد حمله قرار داد که بر اثر ضربه چاقویی که به سر و گردن «محسن خشخاشی» معلم فیزیک وارد کرد، معلم بروجردی درگذشت. ظاهرا محمد در درس فیزیک ضعیف بوده و معلم پیشتر در مورد ضعف تحصیلی این دانش‌آموز تذکر داده بوده است. روز حادثه محمد به همراه پدرش به دفتر مدرسه رفته بود که پس از اطلاع از نمره پایینش در درس فیزیک سر کلاس خشخاشی رفت و با ضربه چاقو او را به قتل رساند.

+62
رأی دهید
-6

paksan - آمریکا - آمریکا
بهتره بره عراق. به نظر من سیستم آموزشی ایران افتضاح هستش و معلم به خودش اجازه میده بچه ها و جوانها رو مسخره کنه و به بدترین شکل فشار روحی روانی بیاره بهشون در حالی که هدف از آموزش یادگیری هستش نه نمره گرفتن . این سیستم باید عوض بشه و این بچه 15 ساله هرکجای دنیا بود به عنوان شکست سیستم حکومتی تلقی میشد که نتوانسته خانواده و جامعه رو مدیریت و آموزش بده این اتفاقات بیشتر از اینکه ساخته مردم باشه ساخته حکومته. و سیستم فاسد قوه قضائیه ایران جالبه که کسانی رو دستگیر میکنه که نقشی در جرم نداشتند و این یعنی اوج تجاوز به حقوق مردم. پسر حشمت الله طبرزی رو می گیرن فقط برای فشار آوردن به پدرش و الان هم برعکس. اسلام رو باید فاتحه اش رو خوند
شنبه 15 آذر 1393 - 23:59
hassan5 - تهران - ایران
تا حالا چون پسر را پیدا نکردنند پدر و مادرش را زندانی کردند و اگر پسر بازهم پیدا نشود برای پدر و مادرش حکم خواهند داد(قانون مسخره اسلامی ایران)
یکشنبه 16 آذر 1393 - 11:50
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.