وزیر بهداشت:‌ فرد اسیدپاش به مدیر بیمارستان ضیائیان مشکل روانی داشت

وزیر بهداشت درباره اسیدپاشی به مدیر بیمارستان ضیاییان که عامل آن یک پزشک و دانشجو معرفی شدند گفت: این فرد مشکل روانی داشته و در عین حال به همین دلیل از موقعیتی که داشته اخراج شده بود.

ایسنا نوشت: دکتر سیدحسن هاشمی در عین حال خدمات جامعه پزشکی به مردم در ادوار مختلف را یادآور شد و تاکید کرد: چنین موضوعاتی ممکن است در همه صنوف وجود داشته باشد؛ مسلم آن است که مردم همواره قدرشناس جامعه پزشکی هستند.

وزیر بهداشت ضمن اشاره به شناسایی عامل اسیدپاشی به مدیر بیمارستان ضیاییان، ابراز امیدواری کرد که عاملان دیگر حوادث اسیدپاشی نیز هرچه سریع‌تر شناسایی شوند.

هاشمی همچنین در پاسخ به سوالی در ارزیابی از اجرای گام سوم طرح تحول سلامت و اجرای کتاب جدید ارزش‌گذاری نسبی خدمات، گفت: گام سوم طرح بسیار عالی آغاز شده و به خوبی پیش می‌رود، اما لازم است که نظارت‌ بر آن ادامه داشته باشد.

وی همچنین درباره برخی انتقادات چشم پزشکان درباره پایین بودن نرخ ویزیت چشم پزشکی، گفت: از آنجا که در چشم پزشکی جراحی وجود دارد، تعرفه جراحی، پایین بودن نرخ ویزیت را پوشش می‌دهد. اما در مجموع امیدواریم با بهبود وضعیت مالی و اعتباری دولت، بیمه‌ها حمایت شوند تا به این ترتیب از طریق بیمه‌ها مشکل پایین بودن نرخ ویزیت در برخی رشته‌ها رفع و جبران شود.

+8
رأی دهید
-5

MehranIrani - تهران - ایران
کلا تو ایران برای تبرئه کردن مجرمین دو تا راه جلو پاشون میذارن یا بگی شیشه زده بودم یا بگی مشکل روانی داشتم
شنبه 15 آذر 1393 - 11:08
SAMOSHOMA - منچستر - انگلستان
من نمیدونم همه اونهایی که میگن مشکله روانی‌ دارن چرا رو خودشون اسید نمیپشند یا خودکشی‌ نمیکنند یا خودشونو از بلندی پرت نمیکنند و هماشون به دیگران صدمه میزنند. مشکله روانی‌ ندران و جانی هستند. از دسته خودشون هم نمیخوان که خون بیاد و مردم آذری خوب بلدند.
شنبه 15 آذر 1393 - 22:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.