بسیاری از آلمانی‌ها، شهروند مسلمان را "آلمانی" نمی‌دانند.

+53
رأی دهید
-8

arian1 - ابادان - ايران
اسلام به هرجایی که امده به غیر از بدبختی وفلاکت وجنگ وخون ریزی ودر عاقبت نابودی ارمغانی دیگر نداشته است . به نظر میاد که المانیها درست متوجه این مذهب اهریمنی وفاسد شده اند.
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 11:34
hassan5 - تهران - ایران
از نظر من المانی ها علاوه بر اینکه مسلمانان را المانی نمیدانند اگر مسلمانان المان را انسان هم ندانند اشکالی ندارد ؟!؟!؟
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 12:27
mina minavand - هانور - آلمان
برای اینکه مسلمونها خودشونو بهتر میدونن و در دنیای خودشون زندگی‌ می‌کنن.من که به آلمانی‌‌ها حق میدم.
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 12:34
marineboy - لس انجلس - امریکا
حق دارند چون اکثر مهاجران مسلمان نه تنها جذب جامعه نشده اند، بلکه با هزار دوز و کلک از بنفیت بهره میبرند. رفتار و فرهنگشان هنوز مانند همان دهاتی است که ازش آماده اند (اشاره به مهاجران ترکیه‌ای تبار). ده‌ها بچه دارند و زبان این کشور‌ها را اصلا بلد نیستند. قتل ناموسی و تحقیر و کتک زدن زنان در میانشان رواج دارد. قاچاق و کار غیر قانونی‌ هم میانشان کم نیست. کلا به جامعه غرب نمیخورند و دلیل دید منفی‌ هم خودشان هستند.
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 12:57
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
آریان1/ ابادان- حرفی بی اساس و پایه ردی. صلیب پرستان که هر جا چه دست، چه پایشان رسید ، استعمار و چپاول کردند و خبیثانه کسانی را که خود را تسلیم بیگانه نکردند به فجیعترین شیوه از میان برداشتند. پرتاب بمب‌های اتمی به هیروشیما و ناکازاکی. قتل عام ویتنامی و آفریقایی و ماشاءالله تا امروز. جناب قبل از نظر دادن اگر خودت هم عالم نیستی، یکمی گوگل کن و کپی پستا که به این ممضمون دچار ریشخند بقیه کاربران نشی.
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 13:00
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
من نه‌ آلمانی هستم نه‌ مسلمان.اما واقعیت اینه قشر مهاجر بیسواد ترکیه که کارگران ساده بودن با انجام پست‌ترین مشاغل و کمترین دستمزد آلمان رو ساختن.اینجا حق آب و گل دارن.فرزندان و نوه‌های این افراد بدون اینکه حق انتخابی داشته باشن اینجا به دنیا اومدن به آلمان و برلین و کلن و دویسبورگ تعلق دارن نه‌ آناتولی.برای مثال دوسلدورف که یکی‌ از گران‌ترین شهر‌های آلمانه تعداد زیادی از املاکش به کرد‌های ترکیه تعلق داره.هر مزایده‌ای که انجام میشه باید با کرد‌های ترکیه رقابت کنی‌ و اغلب میبازی.این چیز‌ها رو که میگم میخوام تاکید کنم آلمانی‌ها بخوان یا نخوان فرزندان کارگران مهمان دیگه مهمان نیستن .بلکه صاحب خونه هستن.کشوری که تیم‌ ملی‌ قهرمان جهانش خدیرا و اوزیل و مصطفی و گوندوگان و بلعربی‌ رو داره مسخره ‌ست بخواد از آلمانی بودن یا نبودن مسلمان‌ها حرف بزنه.
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 14:08
amirhassna - سیدنی - استرالیا
فدای آقا -. دوست عزیز در این که مسیحیت هم دجار حنایات زیادی شدن شکی نیست اما همون طور که قبلا به شما گفتم نمی شه دستوراتی که در قران و اسلام هم بهش اشاره می شه رو نادیده گرفت. شما بهتر از من سوره ماءده رو باید خونده باشی که به صراحت در مورد کشتن کفار و غیر مسلمان توصیه میکنه . لطفا در نظر داشته باشید الان مثل 50 سال قبل نیست و همه به اینترنت دسترسی دارند.
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 14:22
raha1984 - هامبورگ - المان
وقتی خودشون رو شهروند اینجا نمیدونن اونوقت المانی های بیجاره بیان و اینها رو شهروند کشورشون حساب کنند ؟؟!
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 15:57
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
دلیلش واضح است. چون بیشتر مسلمان‌ها اغلب ترک‌ها عرب‌ها و مسلمان‌های دیگه هیچ وقت خودشون رو جزعی‌ از این مملکت حساب نمی‌کنن. زبان این مملکت رو درست صحبت نمی‌کنن. هیچ وقت خودشون رو نتونستن با جامعه آلمان وقف بدن. مشکل از آلمانی‌ نیست. تو وقتی‌ به عنوان یک خارجی‌ میای یه کشور دیگه یعنی‌ نباید آداب و رسوم این ملت رو درک کنی‌؟ نباید زبان این مملکت رو یاد بگیری؟ فقط بلدی بری از جاب سنتر پول سشیال بگیری؟ جمعه‌ها هم بری نماز جمعه مسجد. مثل سنگ هم هی‌ توله بندازی. اونوقت انتظار داری آلمانی‌ تو رو با خودش یکی‌ بدونه. بابا همین که اینها تا الان با بیل و کلنگ نیفتادن دنبالتون خودش نشون میده چه انسان‌های شریفی هستن این آلمانی‌ ها.
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 16:27
mammal - لندن - انگلیس
فدای آقا اگر کمی‌ مطالعه کنی‌ میبینی‌ که اسلام در خشونت دست اول را دارد. درسته که آن وقایع پیش آمد ولی‌ به اسم مسیحیت یا دینی نبوده، فقط تاریخ ایران را بخون و ببین چطور اسلام به ایران و ایرانی‌ ظلم کرد تا اینقدر دیگران بهت نخندند.
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 15:39
perser68 - فلوریدا - آمریکا
فدای آقا - اودنسه - دانمارک. حرفای شما بسیار هم درست، اما اونا خودی نکشتن و با توجیحه دشمن بودن دست به چنین کاری زدن!!! تو باید اینجا مشخص کنی که ایرانی هستی و یا عربه ضد ایرانی؟ شما صدتا صدتا اعدام کردید از ایرانیها، و همه دنیا میدونن که با دروغ و دغل حکمه اعدامه بچه های مردمو دادین! تو خودی هستی یا دشمن؟ تو جنگ به قولی حلوا پخش نمیکنن، اما کجای دنیا حتی هیتلر هم اینهمه آلمانی نکشت!!! اگه خودی نیستی اینجا تو این سایت چه میکنی؟ جانماز قورت نده!!!
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 17:00
faranak-montreal - مونترال - کانادا
فدای آقا - اودنسه - دانمارک-فدای سر آقات بری شما اگه خیلی‌ بهت بد میگذره اون مبارکتون را بردارید از سر زمین صلیب پرستها گم کنید کسی واستون دعوت نامه نداده از دوری آقات دق مرگ میشی‌ حوصله‌‌ نش کش نداریم
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 16:11
بختیاری2500 - اهواز - ایران
معلوم .نباید بدانند..این مسلمانان همه جا را به .....میکشند...
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 17:38
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
عزیزان هموطن کامنتهای بچه گونه نگذارید. خداوند فرموده در انتخاب دین آزاد هستید و به همسایه خود احترام بگذارید. پیامبر ص به دیدار همسایه کافر مریض احوالش رفتند. تا زمانی که مشرکین با مؤمنان جنگ و خطری را شامل حال آنان نمی‌کنند، این آیات شامل حالشان است. ولی اگر حمله کردند، مجازاتشان قطع کردن انگشتان و یاشقه کردن آنان مجاز است. در کلام خداوند (قرآن) هیچ آیات خشونت نیست تا زمانی که کافران و مشرکین دنبال اعمال خودشان هستند. اگر اینجا صلیب پرست هست که قبول نداره، بره کمی مطالعه کنه. عیسی در بازار شهر با پرتاب لگد میزهای کاسبان را واژگون و تازه بعدش با شلاق افتاد به جونشون. یه جای دیگه هم میگه : من با زور شمشیر اومدم شماها را متدین کنم. یا خودتون گوگل کنید یا خودم براتون گوگل میکنم.
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 20:14
castlehill - سیدنی - استرالیا
hassan5 - تهران - ایران. درد بر شما
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 21:37
sahand11 - کلن - آلمان
marineboy - لس انجلس - امریکا------------. حق دارند چون اکثر مهاجران مسلمان نه تنها جذب جامعه نشده اند، بلکه با هزار دوز و کلک از بنفیت بهره میبرند. رفتار و فرهنگشان هنوز مانند همان دهاتی است که ازش آماده اند---مثل ایرانیهای ساکن امریکا
جمعه 14 آذر 1393 - 01:25
faranak-montreal - مونترال - کانادا
مهر چینیت را با خودت بردی دانمارک‌ فدای سر آقا
جمعه 14 آذر 1393 - 01:40
vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
دمشون گرم! آلمانی مسلمون دیگه چه صیغه ایست؟!!!
جمعه 14 آذر 1393 - 02:31
paryjoon - بروکسل - بلژیک
فداى آقا مگه نمیدونى که مسلمانها عیسى رو قبول دارن؟ تو قران نخوندى چرا اینجورى درباره پیامبر خدا حرف میزنى؟
جمعه 14 آذر 1393 - 08:24
paryjoon - بروکسل - بلژیک
اینا کلاً مهاجرها رو المانى نمى دونن نه مسلمان ها. اما واقعاً که چه ربطى به دین داره؟ شما ها که همیشه اداى روشن فکرا رو در میارى حالا چطور از این نژاد پرستها حمایت مى کنید. روشن فکرا نژادپرست نیستن بلکه ضد نژادپرستها هر کارى مى کنن. شمایی که چشم بسته از اینا حمایت میکنى اصلاً خودتونو قبول دارند؟
جمعه 14 آذر 1393 - 08:34
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
پری جون- خداوند فرموده تا جایی که میتوانید قرآن بخوانید. معلومه که قرآن را خواندم و میخوانم. پری جون اونهارو به فرانک صلیبی بگو که از تو انجیلشون پاک کنند. از خودم که درنیاوردم. بله حرف شما کاملا صحیح است، عیسی ابن مریم و یوسف ع پیامبر خداوند بوده و در ظهور منجی بشریت صاحب الزمان حضرت آقا اجل تعالی فرجه الشریف میآید و پشت سر آقا نماز میخواند.
جمعه 14 آذر 1393 - 10:19
mammal - لندن - انگلیس
فدای آقا.. اگر خدا گفته که انسان در انتخاب دین آزاد هست پس چرا در ایران کسایی که دینشان را عوض میکنند محارب میشناسند و اعدام میکنند؟؟ برای این حرفت مدرک داری؟؟
جمعه 14 آذر 1393 - 12:52
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
  آزادی199- محترمانه خواهش میکنم سخنی نگویید که موجب سرافکندگی شما در پیشگاه پروردگار عالم شود. سوره مبارکه احزاب40: محمد پدر هیچیک از مردان شما نیست. ولی فرستاده خدا و خاتم پیغمبران است و خدا هر چیزی را میداند.  
جمعه 14 آذر 1393 - 23:49
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.