نماینده مجلس: بچه‌هایم کارگری می‌کنند نه آقازادگی!

قاضی‌پور در باره دلیل زندگی در محله نظام آباد می گوید: «من هم می‌توانم بهترین خانه در تهران را بخرم ولی آیا بقیه مردم هم می‌توانند؟ قرار نیست هرکاری که می‌توانیم انجام دهیم! من در ارومیه زمانی که دانشجو بودم خانه خریدم. اما وقتی بخشدار و فرماندار شدم و حتی در این هفت سالی که نماینده مجلس هستم خانه ارومیه‌ام را عوض نکرده‌ام و قرار نیست خانه دوران دانشجویی‌ام با خانه دوران نمایندگی تفاوتی داشته باشد.»

یک روز مرخصی برای ۷ سال نمایندگی

قاضی‌پور از معدود نمایندگانی است که به قول خودش هیچ وقت تاخیر و غیبت نداشته است و در طول ۷ سال نمایندگی مجلس فقط یک بار مرخصی گرفته است که آن هم برای تشییع پدر مرحومش بوده است.

ماشین شخصی ندارم

این نماینده مجلس می‌گوید که تا به حال نه ماشین شخصی داشته است و نه رانندگان مجلس رنگ نظام آباد را دیده‌اند. این یعنی اینکه او را هر روز صبح زود می‌توانید در مترو سبلان ببینید! چون صبح‌ها از طریق مترو از سبلان راهی بهارستان می‌شود.

قاضی‌پور می‌گوید: «تا امروز یکبار هم از مجلس ماشین نگرفته‌ام. معمولا با مترو به مجلس می‌روم. مردم اغلب باور نمی‌کنند که من‌‌ همان نادر قاضی‌پور نماینده مجلس هستم. خیلی‌ها محبت دارند و جای خودشان را به من تعارف می‌کنند. برخی هم با تعجب نگاهم می‌کنند و من هم به این‌ها می‌گویم تا حالا آدم ندیده‌اید؟! (خنده)»
تا همین چند وقت پیش حقوق ما ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود که الان ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان شده است. ولی همیشه تلاش کردم که زندگی‌ام را بدون پول مجلس اداره کنم.

بچه‌هایم کارگری می‌کنند!

خودش از بچگی با کارگری و گله‌داری شروع کرده تا اینکه راهی دانشگاه شده و به بخشداری و فرمانداری و مدیرکلی رسیده. بچه‌هایش در‌‌ همان دوران دبیرستان عروس و داماد شده‌اند!

او می‌گوید: «دو دختر و دو پسر دارم و برای همه زود آستین بالا زدم. اگر برایشان زود زن نگیری خودشان دست به کار می‌شوند و معلوم نیست چه کسی را انتخاب کنند! در چرخاندن زندگی کمکشان می‌کنم اما هیچ وقت اجازه ندادم که آقازادگی کنند! الان یکی از پسر‌هایم پزشکی می‌خواند و دیگری تازه در تهران دانشجو شده است. ولی همین پسر‌ها تابستان‌ها کارگری ساختمان می‌کنند تا بتوانند مرد بار بیایند.»

بقال محل هم مرا نمی‌شناسد

«بعد از این همه سال بقال محل مرا نمی‌شناسد! من هم همیشه سرم را می‌اندازم پائین که مبادا بشناسد برای همین خیلی راحت هستم ولی نانوایی و میوه فروشی محل مرا می‌شناسند برای همین معذب هستم چون خیلی لطف دارند و گاهی پول نمی‌گیرند! سعی می‌کنم از غریبه‌ها خرید کنم. هرچند که زندگی مجردی من خرید زیادی ندارد!»

به حقوق نمایندگی نیازی ندارم!

او درباره میزان حقوق خود گفته است: «تا همین چند وقت پیش حقوق ما ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود که الان ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان شده است. ولی همیشه تلاش کردم که زندگی‌ام را بدون پول مجلس اداره کنم. بالاخره وضع مالی خانواده‌ام از ابتدا خوب بوده و ملک و مغازه‌هایی دارم که با کرایه آن‌ها چرخ زندگی‌ام می‌چرخد. برای همین هیچ وقت وابستگی به حقوق مجلس نداشتم.»

+67
رأی دهید
-71

caroline - تهران - ایران
جون خودت گفتى و ما باور کردیم ... تو مجلس مگه جز رشوه کرفتن و دزدى اموال ملت کار دیگه اى بلدید؟؟؟؟ راستى ماجراى ٣٠٠٠ میلیارد چى شد......
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 14:03
92ارشام - لندن - ایران
جایی گفته خانه دانشجویی دارم و بچه هام کارگری میکنند،یعنی ندارم!درپایان گفته حقوق مجلس را نگرفتم،وضع مالی من خوبه،قسم ...یا دم خروس!
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 14:20
arzoye ensaniat - استکهلم - سوئد
تو که راست میگی‌ پوف،،،،،ز،،خودتی راست میگی‌ برو بیرون از مجلس اگه چیزی بهت نمی ماسه،دروغ گو،توهم نخواهی یک،سمند به هر نماینده میدان،بقیه بماند.
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 14:29
jalali58 - بیرجند - ایران
از اینطور آدم ها کم پیدا میشه
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 15:01
nimaaa - نیویورک - امریکا
تنها سیاستمداری که قبولش دارم
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 15:18
اصفهان زیبا - اصفهان - ایران
یکی از نماینده های خوب مجلسه خدا اینجور ادما رو عوض بده
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 15:23
biparva-jan - تهران - ایران
نمیدونستم. افرین
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 16:27
divaneh.divaneh - تهران - ایران
خدا شما را حفظ کند
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 17:36
nousheen - نانت - فرانسه
جان مادرت هرچی‌ میخواهی‌ حقوق بگیر ، هر ماشینی میخواهی‌ سوار شو ، ولی‌ حق مردم رو تو تصویب قوانین نخور ، هر بزغاله یی یک پیشنهاد مزخرف میده تصویب نکن ، بجای اینکه میزان حقوقتو گزارش کنی‌ بگو به کدوم قانون ضد بشری رای منفی‌ دادی ؟ چه قانون خوبی‌ پیشنهاد کردی ؟ برا این رفتی‌ تو مجلس ، نه؟
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 18:10
rafail.london - لندن - انگلیس
حالم رو گرفتی جنابه نماینده.حالا بچه ات تو کدام کشور دارن حمالی میکنند با پول نفت؟؟
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 18:22
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
اگر اینهمه پاک زندگی‌ میکردی خدا نمیگذاشت آلوده این نظام و این مجلس ضدّ ملی پر از لهو و لعب شوی، لهو و لعب که فقط عیش و نوش نیست، در این نظام تمام دست اندر کارانی که دم شان به قدرتِ مافیأیی بسته است نزدِ خالق و مخلوق مردود هستند، این کلاهِ شرعی بر سر گذاشتن است و خود فریبی چرا که تو نماینده منتخب مردم نیستی‌ بلکه به خاطر پذیرش این نظام و بی‌ خطر بودن برای آن , نماینده منتصبِ آنها هستی‌، سرِ خداوند را نمیتوانید کلاه بگذارید اما سر مردم ساده لوح یا مصلحت طلب منفعت جو، ترسو ، بی‌ وجدان , طماع یا مانندِ خودت دیندارِ ریأیی را بله ، اگر از ابتدا دست اندر کاران با این نظام به توافق نمیرسیدند شرف و انسانیتِ خود را نمیفروختند چشم بر وقایع و حقایق نمی بستند ,،این انقلابِ سیاه ادعا‌ها پسِ خود داشت، اگر فقط مانند بز ریش نمی‌‌جنباندند تا هر کاری که یک عده‌ ماجراجو و روحانی قلابی بی‌سواد میخواهند انجام دهند ریش نمی‌‌جنباندند وضعیت الان این نبود ,همه شما‌ها مسئولید و شریک در خیانت و جنایاتِ این نظام. ...
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 20:51
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
...فردی که که به عیش و نوش شخصی‌ مشغول میشود رو به لذت خواهی آورده و بعد که از آن اشباع شد از ظلم به خود دست کشیده با خود حسابش را تصفیه می‌کند به یک توبه حتی در آخرین روزِ زندگیش پاکیزه‌ به زندگی‌ ابدی وارد شود، اما اعمالی که این نظام توسط شما به اصطلاح صالحان ! انجام داد ۸۰ میلیون را درگیر کرده و نسلها این درگیری و معضلاتِ رفتاری آن ادامه خواهد داشت ، شما‌ها با هم دستی‌ با نظام نفرت از خلق و خدا را در روح و روان انسانها کاشتید که باعث شده مانندِ گرازِ وحشی به جانِ هم افتاده خویِ درندگی پیدا کنند و حیوان وار بر سر طعمه ایی به هم نیش و دندان نشان داده قانون جنگل را بر قرار کنند، در امنیت و ثبات و احترام کامل قرار داشته ایی ، شق القمر کرده ایی که دزدی البته به زعم خود نکرده ایی، برو در متن جامعه و مانند آنها زندگی‌ کن تا بفهمی یک من ماست چقدر کره میدهد.
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 20:52
مانفرد - ایران - ایران
با این لافهایی که زده گزینه خوبی برای جانشینی رئیس جمهور اروگوئه است .....کسی من رو نمیشناسه ...اونهم تو کشوری که همه دارند تو کار هم سر میکشند ....ببین چقدر پوفیوزی که نمیخواند بشناسنت والا این جماعت احمق که هنوز میرند در خونه(دزد بزرگ) احمدی نژاد که هیچ کاره است دخیل میبندند پاشنه در خونتو از جا میکنند. بچه ات کارگری ساختمان میکنه؟ .....منظورت برج سازیه دیگه؟
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 22:23
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
احمدی‌ نژاد هم همینطور بود.
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 00:51
مترلینگ - منچستر - انگلستان
والا چی بگم متاسفانه مردم دیگه به هیچ کدام از شما ها اعتماد ندارند الان لاریجانی هم بیارین میگه من با سرمایه پدریم زندگیم میچرخه از مجلس حقوقی که میگیرم صرف امور خیریه میشه من و داداشام بعد از ظهر میریم مسافر کشی .ولی مهم اینه که اگه بخور بخور هم میکنید به حال مردم هم باشید اگه برای مردم کار نکنید کمی از خیانت نیست
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 00:54
castlehill - سیدنی - استرالیا
nousheen - نانت - فرانسه. من با کامنت شما موافقم....
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 02:55
razmandeh - استکهلم - سوئد
اشکمو در آوردی !!!!!! حالا باید چکار کنیم که بچه‌ات آقازاده بشند ؟؟؟؟؟ احمدی‌ نگد هم همین حرفارو زدّ پاک‌ترین دولت!!!! البته بدن معلوم شد پاک‌ترین قسمت دولت خزانه آ‌ش بوده !!!!!!!!!!!
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 03:29
yashainiran - ایران - ایران
شاید بنده راست میگه . خب چنبن آدمهایی هم پیدا می شوند این که تعجب ندارد. مسولین از بس دروغ گفته اند برخی باورشان نمیشه
‌پنجشنبه 13 آذر 1393 - 07:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.