تنبیه غیر حرفه ای خطیبی با دروازه بان تیمش/همه تیم با هواپیما برگشتند ؛ لک با اتوبوس!

خبر آنلاین : رسول خطیبی بعد از واکنش تند با دروازه بانش در بازی با فولاد ، او را از اردوی تیم هم اخراج کرد.

حامد لک به جرم گل خوردن از فولاد با تنبیه دور از رفتار حرفه ای سرمربی تراکتورسازی مواجه شد . رسول خطیبی که بعد از درگیری حبیب گردانی کاپیتان تراکتورسازی با حامد لک ، طرف کاپیتان تیمش را گرفت  و بلافاصله دروازه بان خود را کهدر گل سوم فولاد اشتباه کرده بود را از زمین بیرون کشید ، این تنبیه لک را بعد از بازی هم ادامه داد و از مسئولان تیمش خواست تا بلیت هواپیمای او را کنسل کنند تا مجبور باشد با اتوبوس به تهران برگردد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خطیبی مربی جوان تراکتورسازی که فاصله سنی زیادی با بازیکنانش ندارد درحالی لک را بلافاصله بعد از گل خوردن بیرون کشید که روز قبل از این ، نیلسون هم گل مشابه ای از نفت تهران خورده بود اما درخشان حداقل در جریان بازی حرمت بازیکنش را نگه داشت. حبیب گردانی کاپیتان تراکتورسازی بعد از گلی که خوردند به لک اعتراض کرد و توجیه او برای ناهموار بودن زمین را نپذیرفت و کارشان در زمین بالا گرفت. مشخص بود که گردانی در آن لحظات برای لک خط و نشان می کشید و خیلی سریع خطیبی نوشی صوفیانی تبریزی را به جای دروازه بان غیر بومی اش به زمین بازی فرستاد. البته صوفیانی هم لحظاتی بعد اشتباه مشابهی داشت اما شانس آورد که فولادی ها گل چهارم را به آنها نزدند. اگرچه اشتباه لک ، اشتباهی کشنده بود اما رفتار خطیبی نشان از هیجان و جوانی این مربی دارد. کسی که اگرچه در نیم فصل اول نتایج موفقی گرفته اما با این واکنش های هیجانی اش در کنار زمین و اخراج های متوالی او در مسابقات ، چشم انداز  روشنی برای موفقیتش در مربیگری نمی توان ترسیم کرد. همان طور که رسول سال های شیرین فوتبالش را از دست داد و با آن همه استعداد نتوانست ابرستاره فوتبال ایران باشد.
رسول که حالا در کسوت مربیگری باید با بازیکنان خاطی تیمش برخورد کند ، می تواند این تنبیه را در رختکن و به دور از رفتار هیجانی انجام دهد. او که می خواهد واسیلی گوجای جدید فوتبال تبریز باشد باید تغییراتی اساسی در رفتارش داشته باشد و نگاه بومی و غیر بومی را از تیمش دور کند .

+7
رأی دهید
-26

kabootar - لاهور - پاکستان
چه بی ادبانه ! اگر من جای لک بودم پایم را توی باشگاه تراکتورسازی نمی ذاشتم مگر اینکه خطیبی پوزش بخواهد.
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 10:58
ronas - تهران - ایران
کبوتر - لاهور - پاکستان. شما خودتو منفجر نکن، باشگاه نرفتن پیشکش
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 11:11
chiko - توکیو - ژاپن
از قرمز پوش‌ها بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت....هر کی‌ قرمز بپوشه آبی سوراخش می‌کنه...۴۴۴۴
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 11:11
بی غم - تهران - ایران
روی گل سوم دفاع هم مقصر بود که اجازه دادن بین دو دفاع بیاد مهرداد جماعتی بیاد سربزنه. مربی که حاشیه داشته باشه این حاشیه رو به تیم هم منتقل می کنه. بخاطر اینه که کم کم تراکتور از جمع مدعی ها خارج میشه.
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 11:19
nimaaa - نیویورک - امریکا
عملکرد گلر تراکتور مشکوک بود در بازی با استقلال هم با اشتباه فاحش خودش یک امتیاز به استقلال تقدیم کرد چنین افرادی مورد نیاز باشگاه تراکتور سازی نیستند
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 11:59
piki82 - تورین - ایتالیا
آخه خطیبی هم شد مربی ??? واقعا یک سری افراد تو سیستم مربیگری ایران اضافی هستن..مثل قلعه مرغی ...خطیبی...دایی ! اما اینا با لات بازی و زور بهترین تیمها رو میگیرن و سکوها رو هم میخرن و مربی های خوب و بی ادعا مثل استیلی ..مرفاوی..گلمحمدی و و. رو از دور خارج میکنن ! یک نگاه به تیمهایی که کله مرغی مربیشون بوده بندازین و بریز بپاشهای اون تیمها رو ببینید متوجه میشید چطور شده مربی موفق لیگ ایران ! همین آقا رو بزار مربی صباباطری با همین بازیکنها..عمرا نمیتونه مثل مرفاوی نتیجه بگیره !
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 12:55
abdolmalek - رامسر - ایران
هزار نکته باریک تر ز مو اینجاست، نه هر که سر بتراشد قلندری داند
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 16:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.