اولین روز نانوایی های ایران بعد از گرانی 30 درصدی قیمت نان - عکس

+89
رأی دهید
-6

P.irani - سن دیه گو - امریککا
حالا یه کیس پناهندگى جدید هم ساخته میشه مخصوص ایرانیها به اسم نون که البته فکر کنم خیلی طرفدار داره، جمهوری اسلامی یه کار خوبی که کرده اینه که مرزها رو اینجوری و با این سیاست باز کرده، واقعا که آفرین اینطوری ایران می مونه برای خودشون
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 00:08
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
بگو مرگ بر شاه ! رژیمِ اسلامی بیشترین خدمت را به اجانب کرده است زیرا هیچ دشمنی نمی‌توانست مردمِ ایران را اینچنین خار و ذلیل کند !
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 00:10
SAMOSHOMA - منچستر - انگلستان
بعدا میگم دشمن ایران آمریکاست .دشمنه ایرانو ایرانی‌ جمهوریه اسلامیه که نون هم از مردمش داره مگیره.آخرش این مردمه آدم فروش باید از گرسنگی صداشون در بیاد. حالا کجاشو دیدید تا زمانی‌ که آقا آقا و امام امام کنید همین آشو همین کاسه .تازه بدتر از اینم میشه .جایی‌ برسه که فقط پاچه خارها و دستمال بدست‌ها بخورندو شها هم حرف بزنید میرید پایه جوخه دار یا کهریزک یا اوین .شلّاق چاک افسری از دوستان آقاا که میگن زمانه شاه وقت خواستن دستگیرش کنند جوانکی بود که ممورنه ساواک با ماشوقهٔ مردش دستگیرش کردن. البته اونوقتها کاره آخوندها همینم بود و فیضیه غعم به ترویجه این کارها هم شهرتی داشت.
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 01:27
titan - ایران - ایران
P.irani - سن دیه گو - امریککا. دوست عزیز کیس پناهندگی شما چی بوده؟
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 05:44
arzoye ensaniat - استکهلم - سوئد
کمشون نشه ملتی را که آخونده شپشو پنج تومنی بتونه با کمک روس با صلابه بکشه،و صداش در نیاد باید بخورند،پشت دانشجو کارگر را خالی‌ میکنند،میشینند خونه.
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 07:44
دورتموند - دورتموند - آلمان
ملتی کە هر چی سرش بیارن مثل بع بعی هیچی نمیگە لیاقتش بیشتر از آخوند جماعت نیست،
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 09:01
solisoli - بخارست - رومانی
تا حالا همه چی‌ تو ایران مفت بود حالا برای مردم زور داره ،به نظر من باید گرون تر از اینا بشه تا ببینیم ملیت همیشه در صحنه چه کار می‌کنن
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 09:40
jalal50 - بیرمینگهام - انگلستان
نان سنگک قاطی شده با موهای دستهای پشمالوی شاطر آقا.خوب نگاه کنید . رعایت بهداشت ....هاهاها
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 09:40
perser68 - فلوریدا - آمریکا
titan - ایران - ایران. این مثله اینکه کارته دعوت از اوباما داشته خخخخخخخخخ
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 14:25
delmorde - یوتوبوری - سوئد
خوب حالا فکر میکنید واقعا با همین قیمتی که اعلام شده این نانواییهای نامرد، نانها رو میفروشند؟ تا اعتراض کنی داد از گرانی و کمی سهمیه ارد میکنه. بله ارد ازاد گاهی مجبوریم بخریم یا حقوق کارگرامونو با این قیمت چطور بدیم! اما بگذریم از کثافت کاریهاشون که گورمرگشون میرن توالت با همان دستهای کثیف بکار ادامه میدن و اگر به انها بگی چرا دستاتو نمی شوری چندتا فحش نثارت می کنه یا اقا خمیرگیر چرا کلاه سرنداری میگه موهای من اصلا ندیدم بریزه. نمیفهمه که همه ادمها کمو بیش موهایشان میریزه پس یا عقلش نمیرسه یا اهمیت به بهداشت مردم نمیده حالا داخل نتور که باید بعد از استفاده خوب تمیز بشه یا صحبها چقدر سوسک و سایر حشراته بگذریم.و اون صاحب مغازه سودجو از کارگر نفهم تره. حتما باید یک پتک بالای سرشون باشه. اینجا دیگه دولت مقصر نیست گو اینکه دولت هم توجه ای که باید به بهداشت داشته باشه نداره. اما در اینجا بازرسها هم کمتر از نانوها و کلا کاسبها نیست بدنبال رشوه است!!!؟؟
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 15:04
مترلینگ - منچستر - انگلستان
اگه فقط دوروز مردم بتونن که نان نخرن خیلی خوب میشه خیلی سخته قوت بیشتر مردم نان هست ولی چاره چیه یه روزی یه همچین کاری باید بشه
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 19:43
raha1984 - هامبورگ - المان
titan - ایران - ایران ایشون جد اندر جد امریکایی هستن !! اجداد ایشون قاره امریکا رو کشف کردنند
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 21:11
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
صرفنظر از گرانی و شرایط که دیگر آوازه و حدیثش مهوّع شده در حیرتم که چگونه است ایرانیان که تا این اندازه به بهداشت و تمیزی اهمیت میدهند پولِ کثیف را همان جأیی می‌پردازند که نا‌ن را میگیرند، متأسفانه فرهنگ غالبِ جاری که کشور را از هر نظر به قهقرا برده در همه چیز نمود پیدا کرده، نانی که در ایران تهیه میشود بی‌شک در هیچ جا نظیر ندارد، حال این نا‌ن را بوسیله جوش شیرین یا خمیرِ ور نیامده یا آردِ نامرغوب که با نمک نحوه ور آمدنِ آن را جبران میکنند اینگونه به ماده ایی پر از ضرر برای معده و روده مبدل میکنند یا نحوه عرضه و دریافتِ آن که اینگونه آن را به انواع میکرب آلوده میکنند ، افراد هم در هر رده و قشری بی‌ توجه از آن می‌گذرند، وقتی‌ اصل هنر و توانأیی را داریم و شیخ بهأیی با اصولِ مهندسی‌ نانِ سنگک را عرضه کرد اینگونه کارگری کار کردن در هر چیز برای چیست , خداوند مغز را برایِ استفاده داده و به روز کردن هر چیز , نو شدن , ترقی‌ کردن ، جای افسوس دارد.
‌چهارشنبه 12 آذر 1393 - 23:06
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.