اقتصاد دولت ایران زیر فشار کاهش شدید درآمدهای نفتی.

+37
رأی دهید
-4

delmorde - یوتوبوری - سوئد
اقتصاد ایران زیر فشار نخواهد رفت حتی با همین پول تفت یا کمتر در صورتیکه مدیریت کارازموده و لایق و دلسوز نه دزد. و اگر پولها موشک نشود برای لبنان ، قلسطین ( کرانه باختری یا غزه ) به عراق و افریقا یا فرستادن پول برای بورسیه های بدون نتیجه. یا چپاول ثروت کشور و حیف و میل در سپاه بصورت میلیاردی. مطمنا اگر تمام تحریمها برداشته شود هرگز یکریال اجناس ارزانتر نخواهد شد یا گارخانجات تعطیل بازگشایی نمی شود و متاسفانه بخاطر رانتخواریها و غارتهای بودجه در نامهای کذایی اشتغال برای مردم بیکار بوجود نخواهد امد مگر این نظام سراسر فاسد اخوندی و مافیای افت اللهی از ریشه مضمحل شود. اسلام از ابتدا با جنگ و چپاول و ارعاب ریشه دواند که باید برچیده شود.
شنبه 8 آذر 1393 - 17:50
alborzi - کرج - ایران
خوشبختانه پول صادرات نفت با هر قیمتی که باشه بدست دولتمردان غیور ما نمیرسه و بلوکه شدن پولها همون نقشی رو بازی میکنه که قرار بود صندوق ذخیره ارزی بازی کنه ! فعلا ایران مثل یه کارمند شده حقوق بگیر قدرتها ! کاش از اول ایران مستعمره بود تا اینکه با حکومتی نادان مستقل باشه !!!
شنبه 8 آذر 1393 - 18:51
perser68 - فلوریدا - آمریکا
امیدوارم به کمتر از ۶۰دلار و مفت برسه تا این حکومته فاسد مذهبی برای همیشه از روی کره زمین محو شه! اونایی که عاشقه جماله پوتین بودن ، دیگه صداشون در نمیاد ها ها ها.. روسیه ابر قدرت داره از همه طرف خورد میشه و یکی مثله اون خامنه ای تریاکی انگار باید به دادش برسه!
شنبه 8 آذر 1393 - 16:56
amir-amir - تورنتو - كانادا
بودجه مملکت مى تواند حتى با نفت ٥٠ دلار تنظیم شود و خوب هم پیش برود به شرطى که لفت و لیس هاى خیلى ها قطع شود و بودجه سپاه و بسیج و امٽال اینها تعدیل شود بودجه هاى سرى و مخفى هزاران ارگان بى خاصیت و مفت خور ریز و درشت منسوخ شود بودجه هاى کلان کمک به مراکز مذهبى و امامزاده هاى بى شمار قطع شود بودجه کمک به ساندیس خور هاى حرفه اى و لباس شخصى هاى مزدور بودجه بسیار کلان انرژى کوفتى هسته اى صرف نهاد هاى ضرورى از قبیل آموزش و پرورش٫ کشاورزى٫ صنعتى صرف شود.
شنبه 8 آذر 1393 - 19:44
dara20 - تهران - ايران
مگر اقتصاد حکم علف برای گاو را نداشت، خوب دولت علف بخورد
شنبه 8 آذر 1393 - 19:48
taghebostan - فرانکفورت - آلمان
بودجه آخوندها و بسیج و سپاه و چاقوکشان‌شان که نابود کننده ملت و مملکت هستند و هیچ تولید یا درامدی بجز کشتن و نابودی ندارند چندین برابر بودجه دولت است یعنی ملت مالیات میدهند به آخوند برای کشته شدن و نابودی مملکتشان
شنبه 8 آذر 1393 - 21:53
میو میو - تهران - ایران
من قبول دارم که اقتصاد ایران پر از فساده....
شنبه 8 آذر 1393 - 21:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.