زن36ساله نوزادان دوقلویش را کشت/ متهم،افسردگی بعد از زایمان داشت

روزنامه خراسان نوشت: ساعت 14:30 روزگذشته زنگ تلفن همراه قاضی ویژه قتل عمد به صدا درآمد و فرمانده کلانتری طبرسی جنوبی مشهد، وی را در جریان جنایتی هولناک قرار داد. سرهنگ توفیق حاجی زاده که به همراه عوامل تحت امرش و در پی تماس اهالی خیابان وحید در محل حضور یافته بود، دستور حفظ صحنه حادثه را صادر کرد و بدین ترتیب دقایقی بعد و با توجه به اهمیت ماجرا، «قاضی علی موحدی راد» برای بررسی موضوع به محل اعلام شده عزیمت کرد.

این گزارش حاکی است: پس از انجام بررسی های مقدماتی و همچنین اثربرداری از محل وقوع جنایت توسط ماموران بررسی صحنه جرم، «قاضی موحدی راد» دستور انتقال اجساد قربانیان این حادثه تاسف بار را به پزشکی قانونی صادر کرد و بازجویی از زن ۳۶ساله ادامه یافت. همچنین تحقیقات بیشتر در این باره مشخص کرد زن ۳۶ساله پس از کشتن دوقلوها با همسرش تماس گرفته و ماجرای قتل فرزندانش را به او اطلاع داده است.

بنابراین گزارش، بررسی های اولیه حاکی از آن است که مادر قربانیان این حادثه که امیرحسین و علی رضا نام داشتند از مدتی قبل دچار افسردگی های بعد از زایمان شده و ناراحتی های روحی پیدا کرده است در عین حال به دستور قاضی ویژه قتل عمد، وی برای انجام اقدامات درمانی به مراکز بیمارستانی معرفی شد و بدین ترتیب تحقیقات قضایی درباره این جنایت تکان دهنده ادامه یافت.

+22
رأی دهید
-4

azadeh11 - آمستردام - هلند
بجای اینکه این زن را زود دارمان کنند و بچه‌‌ها را از این مادر دور کنند. مادر را تنها با بچها می‌گذرند...که این فاجعه اتفاق بیفتد...حالا حتما این مادر را اعدام می‌کنند....
شنبه 8 آذر 1393 - 17:22
rose17 - منچستر - انگلستان
خیلی سخته افسردگی بعد از زایمان مراقبت ودرک ویژه از زن بعد از زایمان مهمترین کار ممکن هستش.
شنبه 8 آذر 1393 - 18:15
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
Rose 17 منچستر . انگلستان. حالا قبول داری این دختران حوا هزاران گرفتاری دارند. که افسردگی بعد از زایمان یکی از این مصیت هاست. بابا. بدین بمذهب اینها فقط ناله هستند و گرفتاری و درد سر بی جهت برای مردم و خانواده. مصیبت که میگیند این دختران خوا هستند. واقعا مصیبت. تازه بعضی از اینها ادعای اداره جهان را هم دارند
شنبه 8 آذر 1393 - 22:19
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.