کریم باقری :می‌خواهم کل سهام باشگاه پرسپولیس را بخرم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قصد من خرید کل سهام باشگاه پرسپولیس است نه سهم پیشکسوتان.

کریم باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره خرید سهام باشگاه پرسپولیس گفت:‌من پیش از این پیشنهادی برای خرید باشگاه پرسپولیس به مسئولان مربوط تقدیم کردم اما هنوز جوابی در این باره نیامده است.

وی در پاسخ به این سوال که قصد خرید سهام قسمت پیشکسوتان را دارد و یا می‌خواهد سهام کل باشگاه را بخرد، ادامه داد:‌ بحث خریدی که من مطرح کردم برای سهم پیشکسوتان نیست و صحبت من برای خرید کل سهام باشگاه بوده چرا که پرسپولیس باید خصوصی شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان تصریح کرد: فعلا پاسخی به درخواست من داده نشده و خودم هم منتظر هستم تا ببینم چه زمانی پاسخی به درخواست من داده می‌شود اما همانطور که گفتم فعلا خبر خاصی در این باره وجود ندارد.

+60
رأی دهید
-5

اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
مثل همیشه بی حاشیه و موثر...مرسی.به این میگن آدم حسابی و حرفه ای
شنبه 8 آذر 1393 - 14:08
paksan - آمریکا - آمریکا
خوب سوال اینجاست شما که انقدر پول داری که عابربانک و سایر پولدارای فوتبال رو دست بسته فک میکنی چرا واسه زلزله ورزقان کیسه دستت گرفته بودی پول جمع میکردی از بازار تبریز؟! آخه سهام باشگاه پرسپولیس که مثلاً ده میلیارد که نیست این باشگاه حداقل 50 میلیارد بدهی داره و قیمت برند خود باشگاه رو حساب کنی هیچی ارزش نداشته باشه 90 تا 100 میلیارد تومان هستش. تیمی که سالی فقط چندین میلیارد تبلیغات روی پیراهنش هست الکی که نیست تازه به این مبالغ شرکتها و ساختمانها و مجموعه ورزشی و دانشگاه را اضافه کنید سوماً حداقل باید توانایی هزینه برای یک فصل رو هم داشته باشی که به راحتی برای این تیم 30 میلیارد هزینه سالیانه اس که حالا 10 میلیارد تبلیغات و کارهای تجاری میشه کرد که برای سال اول نمیشه روش حساب کرد و باید توانایی اداره این باشگاه رو نشون بدی و داشته باشی. یکم شیرین میزنه این باقری و حتماً فک کرده کار چند میلیارد تومان هستش و انقدر پیشنهادش خنده دار بوده که کسی جوابش رو نداده.شما اگر یک پنجم این پول رو داری برو همون اردبیل یک تیم بیار لیگ
یکشنبه 9 آذر 1393 - 04:10
vurujak - لندن - بریتانیا
paisan آمریکا - اولا باقری تبریزی هست نه اردبیلی و تبریز در حال حاضر دو نماینده در لیگ برتر داره. و اگر توطئه نمی کردند شهرداری هم اضافه میشد. ثانیا قرار نیست چون کسی سرمایه دار هست بیاد و دار و ندارخودش رو به زلزله زدهها بده. این وظیفه دولت هست . اینکه باقری کیسه دست گرفته رفته بازار تواضع و دعوت همه به همبستگی هست وگرنه خیلی ها پولهای زیادی دادند ولی در قلب مردم جایی ندارند. تواضع ز گردن فرازان نکوست، گدا گر تواضع کند خوی اوست. موفق باشید.
یکشنبه 9 آذر 1393 - 19:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.