انتشار ویدیوی جنجالی، رستورانی را در لیبی منفجر کرد

خودارضایی در غذای مشتریان، جنجالی درست کرد که به منفجر کردن یک رستوران را در طرابلس لیبی انجامید.

چهارشنبه شب پس از انتشار یک ویدیوی جنجال ساز در شبکه های اجتماعی که نشان می‌دهد کارگر یک رستوران، غذای مشتریان را با اسپرمش آلوده می‌کند، این رستوران با بمب منفجر شد.

ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد یک "کارگر مهاجر" در یک رستوران فست فود در طرابلس پایتخت لیبی غذای مشتریان را آلوده می‌کند و می‌گوید "اسپرم‌های حاوی ویروس ایدز روی غذاها" می‌ریزد.

جامعه مهاجرین لیبی از احتمال واکنش شدید به انتشار این ویدئو بسیار نگران‌اند.

مهاجران غیرقانونی در لیبی اغلب از آزار و اذیت روسای خود و شبه نظامیان شکایت می کنند.

رعنا جواد خبرنگار بی‌بی‌سی در طرابلس می‌گوید در حالی که انگیزه آلوده کردن غذاها مشخص نیست این ویدئو تئوری‌های توطئه را نیز برانگیخته است. از جمله ادعا می‌شود این ویدئو ساختگی است و صرفا ساخته شده تا دستاویزی برای بمب‌گذاری در رستوران باشد.

صفحه رسمی فیسبوک یک گروه مسلح در طرابلس ادعا کرده است که یک گروه از مهاجران غیرقانونی را دستگیر کرده‌ است و یک حافظه کامپیوتری حاوی فایل‌های ویدئویی پیدا کرده است.

آنها می‌گویند کارگر مهاجری که در ویدئو دیده می‌شود، وقتی قصد فرار از بازجویی را داشت از ناحیه پا مورد اصابت چندین گلوله قرار گرفته است.

+41
رأی دهید
-7

Neda02 - اتاوا - کانادا
وااااااااااااااااای این کارگر مهاجر دیوانه از کدوم گوری اومده طرابلس؟ اصلا مگه می‌شه این‌قدر کثیف بود؟؟؟؟؟؟ اه چرا دنیا این‌جوری شده؟ حالم به هم خورد.
جمعه 7 آذر 1393 - 13:31
azadeh11 - آمستردام - هلند
مثل سینما رکس آبادان ...یکی‌ را بد نام می‌کنند ...و بکش بکش شروع می‌شه
جمعه 7 آذر 1393 - 16:23
mahdi_n130 - منچستر - بریتانیا
من با چشم خودم دیدم که یک ایرانی تو سالاد کسلوی که برای مشتری ها درست میکردیم ادرار کرد و از یکی شنیدم که یکی از همکاراش داخل سس ک اف سی ادرار میکرده حتی داخل ایران هم شنیدم که از این کارها میکنند متاسفانه.
جمعه 7 آذر 1393 - 19:08
اميد بن - بن - آلمان
ناکس سس خودشو زده
جمعه 7 آذر 1393 - 10:31
perser68 - فلوریدا - آمریکا
azadeh11 - آمستردام - هلند. همینه که گفتی، دقیقاً :-)
جمعه 7 آذر 1393 - 20:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.