استخدام منشی، ترفندی برای سرقت عجیب

دختر جوان زمانی که برای خرید لباس فرم منشی راهی مانتوفروشی شد، تصور نمی‌کرد داستان استخدام او در دفتر حقوقی ترفندی برای سرقت اموالش است.

دختر جوان مدت‌ها بود که به‌دنبال کار می‌گشت. کار هر روزش شده بود ورق زدن آگهی‌های تبلیغاتی تا اینکه یک روز چشمش به آگهی استخدام در یک دفتر حقوقی افتاد. با شماره روی آگهی تماس گرفت و مرد جوانی گوشی را برداشت. آن مرد مشخصات دختر جوان را پرسید و شرایط کار را برایش توضیح داد و بعد از اینکه هر دو بر سر شرایط کار توافق کردند به دختر جوان گفت:

شما استخدام هستی و همین الان می‌توانی به آدرسی که می‌گویم بیایی تا با هم برای خرید لباس فرم منشی به مانتوفروشی برویم. دختر جوان هیجان‌زده‌ به محل قرار رفت غافل از اینکه همه این ماجرا ترفندی برای سرقت اموالش است.

او می‌گوید: با آن مرد به مانتوفروشی رفتیم. او می‌گفت که محل کارم یک محیط رسمی و اداری است و باید از نظر ظاهری، کاملا مرتب باشم. مانتویی‌ را که مناسب بود انتخاب کردم و خواستم به اتاق پرو بروم که آن مرد از من خواست کیف و وسایلم را به او بدهم.

من هم کیف‌دستی‌ام را که داخلش پول نقد، گوشی تلفن همراه، مقداری طلا و همه مدارک شناسایی‌ام بود به او دادم اما وقتی برگشتم نه از آن مرد خبری بود و نه از وسایلم. با شکایت دختر جوان مأموران راهی مغازه مانتوفروشی شدند و تصویری از مرد سارق به‌دست آورند. قاضی پرونده از کسانی که وی را می‌شناسند خواسته است اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 21865649در اختیار کارآگاهان قرار دهند.

+29
رأی دهید
-1

Apocryphal - اورلاندو - ایالات متحده
نمیدونم بخندم یا ناراحت باشم
جمعه 7 آذر 1393 - 09:48
omid29 - برلین - آلمان
داستان این زن ساختگیه.کدوم احمقی میره یه جایی‌ واسه منشی‌ گری بعد با خودش طلاهاشو میبره؟
جمعه 7 آذر 1393 - 11:57
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
این که سیاسی مدیرعامل پرسپولیسه دله دزد نامرد!مرتیکه کیف میقاپی با اینهمه دک و پز؟خجالت بکش...
جمعه 7 آذر 1393 - 12:53
Afshin London - لندن - انگلستان
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک- بیشتر شبیه پرویز کلاه گیسه که برای اینکه شناساییش نکنند کلاه گیسشو برداشته
جمعه 7 آذر 1393 - 16:29
cobalt3 - کرج - ایران
اون خانم نابغه بوده آخه کجای دنیا تلفنی استخدام میکنن و کارفرما و کارمند قبل از امضای قرار داد به اتفاق میرن خرید لباس فرم این بیشتر به نامزدی و این حرفا میخوره.
جمعه 7 آذر 1393 - 20:50
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.