استقلال قلعه نویی حذف شد

تیم استقلال تهران در دیدار یک چهارم نهایی مقابل ذوب آهن شکست خورد و از مسابقات کنار رفت. این اتفاق درحالی رخ داد که استقلال هفته قبل مقابل پرسپولیس شکست خورده و اوضاعی بسیار بحرانی داشت.

 قبل از این بازی شایعه شده بود که امیرقلعه نویی با شکست در این دیدار به درخروجی باشگاه نزدیک می شود اما فعلا مدیریت باشگاه از سرمربی این تیم حمایت کرده است.

در این دیداراستقلال اول به گل رسید . دقیقه 7 مسابقه آرش برهانی تیمش را جلو انداخت و پس از آن جاسم کرار در دقیقه 22 نتیجه را 2-0 کرد. به نظر می رسید استقلال با این شروع طوفانی برنده بی چون و چرای بازی باشد اما این برتری فقط یک دقیقه ادامه داشت و قاسم دهنوی موفق شد بازی را 2-1 کند.

این نتیجه پایانی نیمه اول مسابقه بود در نیمه دوم ذوب آهن فشار زیادی به دروازه استقلال آورد تا درنهایت در دقیقه 75 موفق شد دروازه تیم استقلال را باز کند. این نتیجه تا پایان 90 دقیقه ادامه داشت .

 در وقت های اضافه ذوب آهن فشارزیادی به دروازه استقلال آورد اما موفق نشد دروازه این تیم را باز کند.

در ضربات پنالتی اما یک رکورد عجیب و غریب اتفاق افتاد. بازیکنان ذوب آهن 3 پنالتی اول را گل کردند و بیگ زاده ، ابراهیمی و برهانی پنالتی هایشان خراب شد و استقلال از مسابقات کنار رفت.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که استقلال روزهای بحرانی و بدی را پشت سر می گذارد . روزهایی که ممکن است با تغییرات عمده کادر فنی یا حتی مدیریتی همراه باشد.

+71
رأی دهید
-9

reza.dk - شاهین شهر - دانمارک
اخی, چی شد پس شما که میخواستید انتقام بگیرید زرشک به قول یک بنده خدا فقط باد تو پوستتون میکنید میدونم زمین کج بود, داور حامله بود ,اصفهانیها هوا رو سرد کرده بودند, یعنی تقابل با سرورتون انقدر ترسناکه که ۱پنالتی هم نتونید گل کنیدولی بهتون تبریک میگم بهرحال باخت به ذوب خیلی بهتره تا در عرض ۱۰ روز جلوی سرورتون تحقیر بشید چقدر بگیم به ما نمیخورید ۶تایی ها۶۶۶۶۶۶حالا بشینید قهرمانی سرورتون رو ببینید ولذت ببرید و تبریک بگید ها ها ها خیلی باحالید
جمعه 7 آذر 1393 - 01:59
Eki bod eki nabod - لندن - انگليس
اولیش ( دایى ) که اخراج شد امید که اینم اخراج بشه بره پیش همون مافیاى اولى تا فوتبال ایران و این دو تیم خوشى ببینن والااااااا
جمعه 7 آذر 1393 - 02:02
dark night - تهران - ایران
زکی، ما میخواستیم دو هفته‌ا‌ی دیگه کیسه کاشا رو دوباره ضایع کنیم که نشد.
جمعه 7 آذر 1393 - 02:34
dkdk - اسلیس - دانمارک
این استقلال پر ستاره است که مثلا پر افتخار‌ترین مربی نیز بالای سرشان است بدجوری کرک پرشان ریخته!!!تیم پر مدعایی که خدا رو هم بنده نبودن حالا دیگه فهمیدن فوتبال همش روی شانس یا خریدن بازیکن و داور نمی چرخه،اگر بدون کلک حقه زیر میزی بازی کردی و بردی درسته.بالاخره تیمهایی که سرشون بوسیله مافیای ابی‌ها بریده شده بود جوابشون خدا داد نه در یک یا دو بازی بلکه ناکامترین دوران قلعه نوعی رقم خورد.
جمعه 7 آذر 1393 - 02:44
perspolisi - سیدنی - استرالیا
داور اصفهانی بود خخخ، تیم سوراخ دیگه، کاریش نمی‌شه کرد، چه با جاسم چه بی‌ کاظم
جمعه 7 آذر 1393 - 05:27
ناصرهستم - تهران - ایران
استقلال حتی ارزش نداره براش اطلاع رسانی کنید..حتی ارزش نداره براش وقت بزاری خبرشو بخونی. .پرسپولیس سرور
جمعه 7 آذر 1393 - 07:53
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
لذتی که در باخت استق لال هست در برد پرسپولیس سرور کیسه‌ها هم هست .
جمعه 7 آذر 1393 - 08:08
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
معنی افتخار رو هم فهمییدیم . شما استق لالی‌ها در حد و اندازه ما نیستید پاره پوره‌ها . پرسپولیس اگر ضعیف هم بشه اما همچنان شیر باقی‌ می‌‌مونه . امسال دیگه از خرید داور خبری نیست . معلومه شد که برد سال‌های گذشته فقط بابت خرید داور بوده ، خوشم میاد که خودتون راه سولاخ موش رو خوب بلدید . حالا همه بلند و یک صدا ؛ پرسپولیس سرور استق لاله
جمعه 7 آذر 1393 - 08:14
Eki bod eki nabod - لندن - انگليس
حنیف عمران زاده بعد از بازى با ذوب اهن در جواب خبرنگارى که دلیل ماندن یکساعته در رختکن بعد از بازى گفته: تعداد دوش اب کم بود و یک ساعت طول کشیده تا همه بازیکن ها دوش بگیرند ... پاسخ: اقا حنیف خوب هر ١٠ نفر با هم دوش مى گرفتید و ١٠ دقیقه ایى تمومش مى کردید بابا خخخخخخخخو
جمعه 7 آذر 1393 - 08:25
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
کله مرغی کله شد.
جمعه 7 آذر 1393 - 08:31
lafcadio - استکهلم - سوئد
خیلی حیف شد. بازم می بردیمشونا. به قول حسن روشن نرین دسته سه صلوات
جمعه 7 آذر 1393 - 09:39
rahjoo - بابل - ایران
این کله پاشدن استقلول حق اون بازیکنایی که تو دربی بازیکنای پرسپولیس رو مسخره میکردن و میگفتن طارمی و عباس زاده ستاره شمان و براشون لقب میذاشتن؟!!! خوب رفتن تو قوطی! کله مرغی جان تو این مملکت شلم شوربا با کل یوم ائمه اتحار و دستای پشت پرده ده سال به جایی رسیدی که حق تو نبود و سرمایه ای بهم زدی اما خداروشکر مملکت امام زمانی هم بالاخره یه نمور برنامه داره توش که تو رو از فوتبالش که به تنهایی با ادبیاتت و رفتارات ده سال به عقبش بردی بندازه بیرون
جمعه 7 آذر 1393 - 10:57
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
خاک کاهو بر سر تیمی که از ۵ سهمیه پنالتی!!حتی یکیشو نتونه گًل کنه،،افتخار بازی کردن مقابل سرورتون،پرسپولیس را ندارید،،آخ آخ اگه بازی را برده بودید اگر یکی‌ از بازیکنان میلیاردی کیسه‌ها گًل زده بود،،آخ اگه زمین کج نبود،،دروازه،کوتاه نبود،در رختکن باز نبود،کله مرغی فوتبال بلد بود،نوشابه سرد نبود و بازی دو هیچ برده را میتونستید ببرید،اگر افتخار بازی در برابر مارا داشتید،،سوراختر از همیشه میشدید. حیف شد ،صد سالی‌ یه بار,, دوس داریم کیسه‌ها ببرن ،،بازهم میبازن :( امیرک چی‌ شد؟دو تا جام میخواستی‌ بگیری,امسال که تو آسیا نیستید!!جام حذفی هم که تر‌ زدید!!تو لیگ هم به سرورتون و بازهم ده نفره باختید!!حالا ثابت شد به ما نمیخورید :)
جمعه 7 آذر 1393 - 11:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.