برکناری معلم و مدیر مدرسه در پی تنبیه بدنی دانش‌آموز زاهدانی

به گزارش  ایلنا، یک دانش آموز پسر که تنها ۹ سال دارد در یکی از مدارس منطقه میرجاوه (واقع در مرز پاکستان) توسط معلم تنبیه شده و بعد از چند روز به دلیل عفونتی که در بین انگشتان این دانش آموز ایجاد شده بود، در بیمارستان بستری می‌شود.

در پی چنین اتفاقی مدیر مدرسه به  مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان گزارش می‌دهد که این عفونت در اثر تنبیه معلم در بین انگشتان این دانش آموز ایجاد شده و دانش آموز به همین جهت در بیمارستان بستری شده است، براساس این گزارش پرونده معلم جهت بررسی به هیات تخلفات ارجاع می‌شود و در‌‌ نهایت هم مدیر مدرسه و هم معلم برکنار می‌شوند.

اما بعد از گذشت ۲۴ ساعت از بستری شدن دانش آموز مذکور بیمارستان اعلام می‌کند که عفونت ناشی از تنبیه بدنی نبوده و مربوط به گذشته است اما با زمان تنبیه این دانش آموز همزمانی پیدا کرده است.

با وجود اینکه گفته می‌شود؛ پارگی رگ و عفونت دست دانش آموز ۹ ساله زاهدانی ناشی از ضربات معلم نبوده، اما تنبیه بدنی این دانش آموز در ‌‌نهایت منجر به برکناری مدیر و معلم مدرسه شده است.

بنابر پیگیری خبرنگار ایلنا دانش آموز زاهدانی و اولیای وی تاکنون هیچ شکایتی از معلم و مدیر مدرسه نداشته‌اند.

گفتنی است؛ اینکه دانش آموز با شلاق و یا شیئی نظیر این توسط معلم مورد ضرب و شتم قرار گرفته، تاکنون تایید نشده است.

+70
رأی دهید
-1

farahnoush - ساری - ایران
یک عرب بحرینی اینجا ادعا داشت این جنگ سنی و شیعه است !!! . بدون شکایت خانواده دولت معلم و مدیر مدرسه اخراج کرد !!! اما وهابیون که هر روز در عربستان شیعیان بی گناه میکشند .. هیچ کس هیچ اقدامی علیه انان نمی کند !!! . این سنی ها مانند خلیفه ادمکششان عمر وحشی هستند و از انسانیت بدور !!! .
جمعه 7 آذر 1393 - 07:29
paksan - آمریکا - آمریکا
دروغ میگن . این روش کار قدیمی شده که می رن از پارتی هاشون استفاده میکنند در بیمارستان تا خبر رو جابجا کنند . شک نکنید معلم زابلی هستش روابط در این مناطق بر ضوابط ارجح هستش بخصوص در نیروی افتضاحی که همه بصورت زنجیره ای در مراکز مختلف لونه کردند و مگر رسانه ها فشار بیارند و الان میخوان اینا رو به سرکار برگردونند و دارن بچه رو قربانی میکنند
جمعه 7 آذر 1393 - 02:04
Imod.barbekan - منامه - بحرین
اخراجش نکردند بهش مرخصی دادن تا بعد از مدت که اک آبها که آسیاب افتاد بفرستنش به یه منطقه دورافتاده
جمعه 7 آذر 1393 - 11:38
biparva-jan - تهران - ایران
اینا همه چیز رو دوست دارند به مذهب ربط بدن farahnoush . حیاتشون در درگیری های مذهبیه.
جمعه 7 آذر 1393 - 12:07
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.