مجری کانادایی ایرانی‌تبار رسما به خشونت جنسی متهم شد

ژیان قمیشی، مجری مشهور ایرانی‌تبار شبکه سی‌بی‌سی کانادا که مدتی پیش از کار اخراج شده بود، رسما به اعمال چند مورد خشونت جنسی و یک مورد اقدام به خفه کردن متهم شد.

آقای قمیشی، ۴۷ ساله، دیروز سه شنبه ۲۵ نوامبر شکایتی را که علیه سی‌بی‌سی برای دریافت ۵۰ میلیون دلار غرامت مطرح کرده بود، پس گرفت.

ژیان قمیشی در خانواده‌ای ایرانی در لندن متولد شده است.

او در موسیقی و ادبیات تجربه‌هایی داشته اما عمده موفقیتش در اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری رادیویی و تلویزیونی بوده است.

او از جمله مجری یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های رادیویی سی‌بی‌سی به نام کیو بوده است که پرشنونده‌ترین برنامه صبحگاهی در تاریخ رسانه‌های کانادا است.

بعضی گزارش ها از بازداشت آقای قمیشی توسط پلیس حکایت دارد، اما بعضی دیگر از گزارش ها می گوید که او با اراده خود به پلیس مراجعه کرده تا به اتهاماتی که علیهش مطرح شده، پاسخ دهد.

آقای قمیشی تایید کرده بود که از شکل‌هایی از رابطه جنسی سادومازوخیستی لذت می‌برد، اما تاکید کرد که خشونت، درد و آزار در روابط جنسی‌اش تنها با رضایت طرف مقابل بوده است.

اما چند زن شکایت کردند که او بدون رضایتشان، با آنها با خشونت رفتار کرده است.

سی‌بی‌سی شبکه ملی کانادا است و ژیان قمیشی هم یکی از مشهورترین مجریان و ستاره‌های برنامه‌های موسیقی و فرهنگی آن بوده است.

روزنامه تورنتواستار پس از اخراج آقای قمیشی گزارشی منتشر کرده بود که در آن چهار زن، بدون افشای هویتشان، او را متهم می‌کردند که بدون رضایتشان آنها را به رابطه جنسی خشن وادار کرده است.

به ادعای آنها، ژیان قمیشی وقتی بیرون می‌رفتند به این اشاره می‌کرده که از رابطه جنسی خشن لذت می‌برد اما اطمینان می‌داده که آنها را خلاف میلشان به این شکل رابطه وادار نمی‌کند.

با این حال این زنان در مصاحبه با تورنتواستار ادعا کردند که آقای قمیشی بدون رضایت آنها را زده، گلویشان را تا سرحد خفگی فشار داده و مجبورشان کرده تسلیم شوند.

+43
رأی دهید
-57

vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
بدبخت عقده ای! نشون داد هیچ فرقی با پست ترین قشر جامعه داخل ایران نداره.. ننگ بر تو!
‌پنجشنبه 6 آذر 1393 - 02:34
karaji - گتنبرگ - سوئد
طرف روانی‌ بوده و قطعا به وی یا مادرش در حضور او تجاوز با خشونت شده ..
‌پنجشنبه 6 آذر 1393 - 01:05
homopersia - ملبورن - استرالیا
آقای قمیشی تایید کرده بود که از شکل‌هایی از رابطه جنسی سادومازوخیستی لذت می‌برد . بی شرمی دیگه حد و حدودش رو داره از دست میده، خجالتم خوب چیزیه..
‌پنجشنبه 6 آذر 1393 - 08:07
perser68 - فلوریدا - آمریکا
به یه مریض که آدم فحش نمیده!!!! از یه آدمه مریض چه انتظاری دارید، عجب زمونه ای شده . اینه فرقه ما ایرانیا با غربه فاسد.!!! اونا درمان میکنن و ما بلدیم فقط فحش بدیم!!!
‌پنجشنبه 6 آذر 1393 - 15:21
fariborzkhan - ایران - ایران
perser68 - فلوریدا - آمریکا-خوب عزیزم خودش باید بره دنبال درمان. نه این که آبروی آدمیت و ایرانیها را ببره تا ازش شکایت کنند. اگه یه بیسواد هم بود خودش می فهمید که مریضه.
‌پنجشنبه 6 آذر 1393 - 20:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.