علی مطهری: عده‌ای می خواهند از خامنه‌ای "بت" بسازند و دورش بچرخند.

+206
رأی دهید
-6

amir-amir - تورنتو - كانادا
آقاى مطهرى خیلى وقت است که این بت و بتخانه ها درست شده و روز به روز هم به تعدادشان اضافه مى شود و مردم را سرکیسه مى کنند. براى چه اقوام مختلف دنیا به کارگزاران اسلامى و ذوب شدگان در ولایت سفیه در ایران فحش مى دهند براى همین بت پرستى شان است.
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 23:43
arzoye ensaniat - استکهلم - سوئد
آفرین بتو این چیزی است که هفتاد میلیون میگن اما این مزدورن عمامه بسره حقوق بگیر هستند که بتپرستی میکنند،و هیچکدام به خدا اعتقادی ندارند،که بخاطر پول،لقمه‌ای نا‌ن که پرت میکنند جلوشون،شرک میکنند،مثل ازغندی ها،و کسانی‌ که شما بتر می‌شناسید،.
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 23:52
animallover - آکلند - نیو زیلند
این یکی از بارزترین رفتارهای مردمان خاور میانه ، بویژه ایرانیان است که بدون داشتن بت ( زنده یا مرده ) زندگی برایشان میسر نیست …
‌چهارشنبه 5 آذر 1393 - 00:08
hassan5 - تهران - ایران
اقای مطهری مثل اینکه سرت زیادی کرده است با همه شوخی با رهبر معظم انقلاب ایت الله خامنه ای هم شوخی؟؟؟شما کی میخواهید بفهمید که اقای خامنه ای از امام زمان و پیامبر اسلام بالاتر است؟!؟!؟
‌چهارشنبه 5 آذر 1393 - 13:52
SAMOSHOMA - منچستر - انگلستان
توف تو روی همتون. اصلا هممون که میدونیم اینا یک مشت خر سوارند و ما باز از خر بودنمان از هم ایراد میگیریم ،اینها هم به ریشه هر چی‌ ایرانیه میخندن
‌چهارشنبه 5 آذر 1393 - 23:58
metti - تهران - ایران
اقایه مطهری گرفتی مارو اخوی بابا ما سره کاریم؟؟اخه مرد حسابی هر اوشکولی دیگه میدونه که کرم از خود درخته طرف خودش این مزخرفاتو داره رواج میده شما کجایه کاری؟
‌پنجشنبه 6 آذر 1393 - 19:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.