جزئیات حادثه اسیدپاشی امروز تهران

فارس نیوز : فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری عامل اصلی اسیدپاشی در ساعت ۱۷ در شرق تهران خبر داد.

سردار ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در مورد حادثه اسیدپاشی که ساعاتی پیش در شرق تهران به وقوع پیوست، اظهار داشت:‌دو نفر راکب موتورسوار به سمت یک خانم 21 ساله اسید پاشیدند که اسید به کمر فردی که همراه این خانم بود پاشیده شد و بلافاصله فرد اسیدپاش از سوی مردم و گشت بسیج که در آن حوالی بود، دستگیر شد و موتورسوار نیز از محل متواری شد.

وی گفت: مأموران نیروی انتظامی بعد از تماس مردم با 110 در محل حاضر شده و فرد اسیدپاش را تحویل گرفتند که در تحقیقات تکمیلی و بازجویی‌های فنی پلیس مشخص شد که فردی که اسید به کمر‌ آن پاشیده شده و خود را در این حادثه حائل قرار داده بود، عامل اصلی اسیدپاشی است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد:‌این فرد اعتراف کرد که چون رابطه‌اش با این خانم شکرآب شده بود با این برنامه‌ریزی قصد داشته که خود را به این زن نزدیکتر ساخته و مجددا ارتباط برقرار کند و برای همین اینگونه برنامه‌ریزی کرده بود که اسید بر روی لباسش در ناحیه کمر ریخته شود.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد:‌ موتورسوار متواری شناسایی شده و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

سردار ساجدی‌نیا افزود: متهم بعد از بازجویی تکمیلی به مراجع قضایی تحویل داده می‌شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد وضعیت سلامتی زن 21 ساله و خود متهم، خاطرنشان کرد: خانم 21 ساله سالم است و اسید به وی پاشیده نشده و همچنین متهم نیز که اسید به وی پاشیده شده سالم است چرا که اسید روی لباسش پاشیده شده است.

+25
رأی دهید
-47

فضول میرزا - استكهلم - سوئد
پدر عشق بسوزه که همه حماقتها از اوست!
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 00:29
مترلینگ - منچستر - انگلستان
داستان وسناریوی قشنگی نبود .همه صحیح وسالم موندن بعد هم میگن این اقاهه همونیه که تو اصفهان اسید میریخت حالا دعواش میکنیم دهه دهه زدیمش!!!!همه چی تموم شد /حال برید خونه هاتون اینجا وا نایستید .فک میکنید بعد اینهمه قشقرق که دنبال یکی میگردن که بندازنش تو دهن شیر هیچ خری میاد اینکار رو دوباره بکنه تا همه چیز بیوفته گردنش؟به نظر مضحک نیست؟
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 00:37
ukang - لندن - انگلستان
عجب داستانی بابا !! دیگه داره میشه مثل فیلم‌های هندی!!
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 00:44
msforugh - تهران - ايران
خر خودتونید، همش نقشه خود بسیجه که مردم فکر کنند این اسید پاشیها به خاطره انتقامجویی از عشق بوده و فکر مردم رو منحرف بکنند .چون چند روز پیش مردم اصفهان دو نفر از اسید پاشهارو شناسایی کردند و جفتشون مربوط به دار و دسته خود بسیجی ها بودند
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 01:03
ghormeh sabzi - تهران - ایران
این اوباشهای اسلامی مردم ایران رو چی‌ فرض کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!خیلی‌ پررو هستین،سنگ پا قزوین باید بره جلو بوق بزنه .
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 02:42
paksan - آمریکا - آمریکا
بدبخت رو مجبور به اعتراف کردن آخه کدوم آدم عاقلی میاد خودش رو نافص کنه ؟ آن هم در این وضعیت مشخصه نیروی افتضاحی داره موضوع رو ماست مالی میکنه و افرادی که اسید پاشیدن هم متواری هستند و جالبه این طرف شده مقصر!! کی میخواد خلافش رو ثابت کنه؟! سریع هم اعدامش میکنند تا نگند بسیجی ها بودن و بعد تمام ارگان تبلیغاتی حکومت فساد و دروغ شروع میکنه به ماست مالی کردن اسیدپاشی های اصفهان .. سپاه و بسیج صددرصد مسبب اسیدپاشی ها بودند و این حرکتها بیشتر آدم رو یاد داستان کشته شدن شهید ژاله یکی از طرفداران آیت الله منتظری می اندازه که بسیجی ها خودشون تشیعش کردند و بسیجیش هم کردند و حتی خانواده طرف رو هم اچازه ندادند مراسم بگیره!!! سناریو هستش
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 05:29
paksan - آمریکا - آمریکا
msforugh - تهران - ایران .. بله و آخرش هم مردم خودشون باید وارد عمل بشوند و این موضوع انقدر گندش درآمده که مردم دیگه اینا بگند ماست سفیده باورشون نمیشه. حکومت دروغگویان فاسد مگه شاخ و دم داره تازه منتظر حضرت مهدی هم هستند که بیاد!!!
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 05:31
شاهپور شاهرخی - تهران - ایران
دادا ... خررررررررررر خودتونید ، اسکولللللللللللللل خودتونید ، شاسکولللللللللللل خودتونید ، ایزگیللللللللللللللللللللل خودتونید ، چقدر مغز فندوقی هستید ؟؟؟؟ فکر میکنید مردم مثل خودتونن ؟؟؟؟ با این فیلم و سناریو و داستان مزحک و احمقانه میخواید اصل جریان اسید پاشی یک ماهه گذشته رو ماست مالی و لاپوشیش کنید ؟؟؟؟ فقط میشه گفت ... خرررررررررررررررررر ( البته با عرض پوزش از محضر حیوان محترم الاغ که به خر معروف هست ! ) خودتونید و جد آبادتون !
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 05:58
sia-2012 - تهران - ایران
بابا خام نشید دارن اسیدپاشی رو ماستمالی میکنند
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 06:18
karaji - گتنبرگ - سوئد
به سیبیل حضرت آقا قسم دارید دروغ میگید و میخواهید افکار رو منحرف کنید !!
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 06:36
shirzan - برلین - آلمان
چه سناریوی مسخره ایی خر خودتونید
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 07:40
Big_bang - درتموند - المان
مردم ایران، شماها مگه چیکار کردید که مسئولینتون اینقدر شماهارو احمق می‌پندارند. حتا حاضر نیستند کمی‌ وقت بگذارند و با یک شیوه حرفه‌ای بهتون دروغ بگویند. به نظر من اگه به صورت شما مردم تًف میکردن بهتر از چنین دروغی بود که اعلام کردند. خیلی‌ براتون متاسفم که چنین عاقبتی پیدا کردید و تبریک میگم که خوشتیپ و پولدار شدید. و کورش کورش می‌کنید. شبتون بخیر. خدا بزرگ است و تو کوچک.
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 11:57
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
به .. آغا قسم، اینا واقعا ملت رو أجداد خودشون فرض کردن!!
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 12:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.