نماینده مجلس: فتنه در دست عده‌ای وسیله‌ای برای کاسبی شده است/ در تشییع کدام یک از ما به اندازه مرتضی پاشایی شرکت خواهند کرد؟

نماینده بناب با اشاره به مراسم پرشور تشییع پیکر مرتضی پاشایی از نمایندگان پرسید: اگر اتفاق مشابهی برای شما بیافتد، چند نفر از موکلانتان در مراسم ختم شما حضور می‌یابند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد باقری بنابی در نطق میان دستور امروز مجلس شورای اسلامی ( یکشنبه)، ادامه داد: عمر فعالیت حرفه‌ای یک جوان که به اندازه‌ی انگشتان یک دست هم نمی‌رسید نشان می‌دهد وی حضور عمیقی در دل و ذهن مردم داشت به طوری که کلام و تصویر مراسم تشییع جنازه وی هم نتوانست این شور را به خوبی متجلی کند.

وی خطاب به سیاست‌مداران و نمایندگان مجلس پرسید: آیا می‌توانید بگویید اگر اتفاق مشابهی برای شما هم بیفتد چند نفر از پاپ‌خوانان کشور یا مردمی که نمایندگی آنها را بر عهده دارید در مراسم ختم شما حضور می‌یابند.

نماینده بناب در مجلس گفت: فتنه در دست عده‌ای وسیله‌ای برای کاسبی شده و هرجا که می‌خواهند کسی را حذف کنند، به فتنه سال 88 متمسک می‌شوند.

حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر یکشنبه در نطق میان‌ دستور خود در صحن  علنی اظهار داشت: این روزها هر نشست و جلسه‌ای برگزار می‌شود، بحث فتنه سال 88 است و از آنجا که در منطق عده‌ای، اصل بر اتهام است، نه بر برائت، بنده نیز با صراحت فتنه ننگین سال 1388 را برای چندمین بار محکوم می‌کنم، تا بدینوسیله به هزار کار نکرده، متهم نشوم.

وی افزود: من معتقدم که حداقل یک نسل از کشورمان به صورت مستقیم تحت تأثیر فتنه سال 88 خواهد بود، از این رو لازم است تا دستگاه‌های نظارتی به صورت شفاف شاخصه‌هایی که افراد در فتنه سال 88 نقش داشته‌اند را مشخص کنند تا برخی از جریانات سیاسی برای حذف رقبای خود از فتنه سال 88 سوءاستفاده نکنند.

نماینده بناب خاطرنشان کرد: فتنه در دست عده‌ای وسیله‌ای برای کاسبی شده و هرجا که می‌خواهند کسی را حذف کنند به فتنه سال 88 متمسک می‌شوند، ما همانگونه که فتنه سال 88 را محکوم می‌کنیم، فقر و فساد و پرونده‌های فساد و آمار بالای طلاق و بیکاری را نیز محکوم می‌کنیم.

باقری با اشاره به حضور پرشور مردم در تشییع جنازه مرتضی پاشایی گفت: از همکاران خودم به ویژه نمایندگان تهران سوال می‌کنم اگر چنین اتفاقی برای شما رخ دهد می‌توانید بگویید چند درصد از حاضران در مراسم این خواننده پاپ در مراسم تان شرکت می‌کنند، مگر نه اینکه خیل عظیم جوانان حاضر در این مراسم موکلانتان هستند و شما به واسطه رأی آنها به مجلس آمده‌اید، باید کمی تأمل کنیم تا بفهمیم کجای کار دچار اشکال است.

وی با اشاره به مذاکرات ایران با 1+5 ادامه داد: تیم مذاکره‌کننده ایران با تکیه بر اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی در صحنه بین‌المللی حاضر شدند و با زبانی مودبانه منافع ملی را دنبال کردند و نتیجه نهایی مذاکرات هرچه که باشد، پیروز میدان، ملت ایران خواهد بود، چراکه رهبرشان فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

باقری بناب در بخش دیگری از سخنانش افزود: بنده و سیاست‌مداران نباید خون شهدا را وجهه المصالحه اغراض سیاسی خود قرار دهیم و بزرگداشت بسیج را به انداختن چفیه به گردن محدود کنیم.

وی افزود: سلام بر بسیجیان و مردم گمنام ، این ایام متعلق به پابرهنگانی است که در مقاطع حساس از جمله دفاع مقدس جان خون را در طبق اخلاص قرار دادند.

نماینده بناب افزود: باید قدر و منزلت بسیج و بسیجیان را در عمل نشان دهیم.

باقری گفت: این روزها در هر نشست و استیضاحی بحث فتنه 88 مطرح است بنده برای چندمین بار به صراحت فتنه سال 88 را محکوم می‌کنم تا به هزار کار نکرده متهم نشوم، معتقدم یک نسل از انقلاب تحت تاثیر فتنه 88 قرار خواهند گرفت.

وی از مسئولان خواست افراد و دستگاههای تاثیرگذار در حوادث سال 1388 را مشخص کنند تا موضوع فتنه برای کاسبی عده‌ای مشخص دائما مستمسک قرار نگیرد.

وی با محکوم کردن فشارهای اقتصادی به عنوان اصلی‌ترین عامل ناهنجاریهای اجتماعی و اقتصادی کشور گفت: بنده فقر و فساد و پرونده‌های خاک خورده در قوه قضاییه و آمار بالای طلاق را محکوم می‌کنم، بنده همه فشارهای اقتصادی که عامل اصلی این اتفاق ناخرسند است را محکوم می‌کنم.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد به برخی از سیاست‌های اجرایی گفت: از تحریم داخلی برخی بانکها و دستگاههای اجرایی در علیه تولید ناراضی هستم، امیدوارم تحریم صندوق توسعه ملی و برخی از بانکها بر ضد تولید هر چه زودتر حذف شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با دفاع از عملکرد تیم مذاکره کننده هسته‌ای گفت: تیم مذاکره کننده با تکیه بر منویات رهبری و با زبان ملایم اقدام کرده است و نتیجه هر چه باشد پیروزی ملت ایران را در پی خواهد داشت..

نماینده مردم بناب از دادستان کل کشور خواست تا از اموال بابک زنجانی که اکنون بیت‌المال مسلمین است به خوبی مراقبت کند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر به وزرای کشور و راه و شهرسازی و کشور از آنان خواست تا احداث پل کمربندی چند شهر و تبدیل شدن چند روستان به شهر را با سرعت بیشتری دنبال کند.

+207
رأی دهید
-12

به خودم میگم - قزوین - ایران
این یکی‌ رو که خر جوف پا زده وسطه پیشونیش. ای‌ خدا نماینده مجلسو باش یعنی‌ این امروز شده نماینده منو شما. البته در طویله‌ای که اینا درست کردن اسمشم گذاشتن مجلس همین امثال این برن توش بهتره.‌ای خدا آخه بد بختی و حقارت تا چه حد.
دوشنبه 3 آذر 1393 - 16:28
سگال توماك - دوبی - امارات متحده عربی
شما بمیر ، ما واسه تون پرشور میاییم !
دوشنبه 3 آذر 1393 - 16:37
harrp - وین - اتریش
این کریه چندش آور کجا بود کی‌ جفتک زده تو پیشونیش -‌ای کاش اینا رو تو ویدئو بعدی داعش با لباس نارنجی و زانو زده ببینیم و جشن بگیریم
دوشنبه 3 آذر 1393 - 16:20
مانفرد - ایران - ایران
آبو بریز اونجایی که چیییییییییییییییییییییی؟...........میسوزه
دوشنبه 3 آذر 1393 - 16:40
mammal - لندن - انگلیس
تا زمانی‌ که ساندیس خور و خر و فتو شاپ هست میتونین مظلوم نمایی کنید
دوشنبه 3 آذر 1393 - 16:44
hassan5 - تهران - ایران
این نماینده بخوبی فهمیده که نمایندگان در بین مردم جایگاهی ندارند.
دوشنبه 3 آذر 1393 - 16:53
cobalt3 - کرج - ایران
مگه میمیرید شما؟
دوشنبه 3 آذر 1393 - 17:21
مترلینگ - منچستر - انگلستان
حالا مگه نماینده ها چه خری هستند که توقع این تشیع جنازه رو دارن ؟پاشایی مثل شما دزد و فاسد و ضد ایرانی نبود و آزارش به خلق خدا نرسیده بود نه شما که بمیرین بجز اه وناله پشتتون هیچ چی نیست با اون جا مهرت که جز تظاهر وریا نشون دیگه ای نیست به قول مموتی اب و بریز همون جا که میسوزه
دوشنبه 3 آذر 1393 - 17:54
amir-amir - تورنتو - كانادا
بلاخره مردم ایران به شما ٽابت کردند که هیچ کدام از شما ها ارزش یک خر مهره را هم ندارید و ملت با شرکت گسترده در مراسم پاشائى سیلى محکم دیگرى به همه تان زدند تا به شما بفهمانند که فتنه و حمله در سال ٥٧ اتفاق افتاد و آنى که در ٨٨ بود یک ضد حمله بود که موفق نگردید ولى به لطف خدا مردم نهایتا پیروز خواهد شد و همه تان را از کشور بیرون مى کنند تا به سرزمین جد و آبادتان عربستان برگردید.
دوشنبه 3 آذر 1393 - 19:33
halk_35 - لیوواردن - هلند
تو قول بده فردا بمیری ما برای مراسمت یه فکری میکنیم . اسکل ، خودتو با پاشایی مقایسه میکنی؟ اون بنده خدا مردم با آهنگش خوس بودن ، شما جز بدبختی برای این مردم چی ارمغان اوردین؟
دوشنبه 3 آذر 1393 - 22:06
windy1234 - لندن - انگلستان
شما با رای مردم تو مجلس فرمایشی ننشسته اید ومردم موکلان شمانیستند، اگه راست میگید یه رفراندوم برگزار کنید .خواهید دید رهبر مزدورتون هم رای نمیاره وای به حال شما نوچه ها
دوشنبه 3 آذر 1393 - 21:01
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
( * ) البته حرف حق زده، خودشون هم میدونند که هیچ جایگاهی‌ بین مردم ندارند بس که به مردم دروغ گفتند و ظلم کردند که مردم دیگه از این جماعت متنفر هستند ! و اما این بنده خدا جزو آخوندهای ناشی‌ بوده و مهر نماز را زیادی داغ کرده و چسپونده وسط پیشانی !!، چون که تاول زده و ازش آب راه افتاده و یادش رفته که روی تاول سیب‌زمینی بذاره که آب تاول را بگیره و ورمش بخوابه !!!! شب اول قبر علی‌ قلی سامرایی شمشیر باز به فریادش برسه! بگو آمین
دوشنبه 3 آذر 1393 - 21:30
paksan - آمریکا - آمریکا
پس فک کردی این همه مراکز بسیج ارادات و کارخانجات و حراست ها برای چی هستند؟ همه حقوق هم میگیرن . اصلاً فک کردی چرا امربه معروف رو دادن به بسیج ؟ چون به بسیجی ها حقوق بدهند و اصلاً امر به معروف بهانه اس تظاهراتها و مراسم های نمایشی اصل ماجرا هستش که با حقوق اینا باید بروند و پرش کنند!؟ نیروهای فقیر فهم بسیجی با پول می روند غصه نخور اینها می خوان مردم رو هم حرام خوار کنند و این پول حرام رو باید به یک بهانه ای به بسیجی ها بدهند و خواهید دید این حرام خواری ریشه خودشون و اسلامتون رو هم خواهد زد و من خوشحالم که تمام این مراحل داره انجام میشه و باید صبور بود و خواهید دید که این دین تحمیلی داره رشته رشته پشم میشه بین مردم دینی که خدا و پیغمبر رو جعل کرده و بیزینس درست کرده برای یک عده دنیا پرست قدرت طلب
دوشنبه 3 آذر 1393 - 23:25
کامران خان - هامبورگ - المان
جزام گرفتههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .... یا جراحی زیبایی کرده که سوراخ پایینش افتاده وسط پیشونیش؟ دمه دکتره گرم زادی پوستشو کشیده :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 00:11
کامران خان - هامبورگ - المان
امام خمینی رحمت الله علیه فرمودند > بسیج لشکر مفت خور تر از خداست
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 00:12
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
حرف درستی زده، حداقل میدونه که نه تنها نمیان، بلکه ممکنه کار به کثافت کاری به کفنشون هم بکشه!
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 03:51
مهدخت - برن - سوئیس
تو بمیر بعد ما تصمیم میگیریم راحع به تو و امثال تو
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 07:01
MehranIrani - تهران - ایران
شرمنده اینو میگم اما یه عمره حداقل 60 تا 70 کیلو وزن رو وقتی میشینیم میندازیم رو باسن اما اینجوری سیاه نشده و زگیل در نیاورده اینها چه وزنی رو موقع نماز میندازن رو پیشونیشون اینجوری زگیل زده و سیاه میشه؟
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 08:29
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.