عالیشاه: دوست داشتم گلزنی در دربی را تجربه کنم/ وقتی گل زدم، کارت زردم را فراموش کردم

گلزن تیم فوتبال پرسپولیس در دربی ۷۹ گفت: در لحظه گلزنی به استقلال آنقدر خوشحال بودم که نفهمیدم کارت زرد دارم و پیراهنم را از تنم درآوردم.

امید عالیشاه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص دربی 79 و گلی که در این بازی به ثمر رساند صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

دربی 79 هم با برد پرسپولیس به پایان رسید. درباره این بازی صحبت کن.

خوشحالم که بعد از سال‌ها هواداران یک بازی خوب دیدند هرچند که گل اول را که خوردیم غافلگیر شدیم. همه بازیکنان نگران مصدومیت رضا حقیقی بودند که یک توپ سانتر شد و درون دروازه ما رفت. به هر حال نیمه اول را بازنده وارد رختکن شدیم اما در نیمه دوم برای جبران به زمین آمدیم.

فکر می‌کردی پرسپولیس در حالی که از استقلال با یک گل عقب است بتواند بازی را ببرد؟

ما دو هفته با همه توان تمرین کرده بودیم تا دربی را ببریم و برای برد به زمین آمده بودیم البته امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد تا به جایگاه اصلی خودمان برگردیم چون اینجای جدول که هستیم جای ما نیست.

بعد از گلی که به ثمر رساندید بلافاصله اخراج شدید آن هم به دلیل درآوردن پیراهن.

باور کنید در آن لحظه آنقدر خوشحال بودم که یادم نبود کارت زرد دارم و این گل باعث شد تا از خوشحالی زیاد لباسم را در بیاورم اما از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم چون کار من غیرحرفه‌ای بود و اصلا حواسم نبود که کارت دارم وگرنه به هیچ عنوان این کار را نمی‌کردیم و قول می‌دهم که این کارت قرمز را به بهترین شکل جبران کنم.

البته محمود خوردبین هم به شدت از کارت قرمز تو عصبانی بود.

به هر حال من اشتباه کرده بودم و محمودخان بزرگ ماست و هرچه بگوید حق دارد.

قبل از اینکه گل بزنی یک درگیری شدید با میلاد فخرالدینی پیدا کردی. داستان این درگیری چه بود؟

خودتان می‌دانید که من بازیکن آرامی هستم و هرگز اهل درگیری نبودم و فقط یک لحظه از کوره در رفتم و آن هم به این دلیل بود که من لب پیست تارتان بودم و فخرالدینی خطای بدی روی من انجام داد چون امکان داشت با صورت یا زانو روی پیست بیفتم که در آن صورت مصدومیت خطرناکی برای من اتفاق می‌افتد. بعد از آن هم او مرا هل داد.

البته امیر قلعه‌نویی معتقد است که فخرالدینی نباید کارت می‌گرفته.

فخرالدینی مرا هُل داد اما این دلیل نمی‌شود که بگویند کارت زرد او درست نبوده چون در تصاویر تلویزیونی هم مشخص بوده که فخرالدینی با دست چپ مرا هل داد و روی من خطا کرد و من نمی‌دانم چرا بعضی می‌گویند او نباید کارت می‌گرفته است.

از گلی هم که زدی صحبت کن.

قبل از آن خواستم یک ضربه سر بزنم که توپ به بینی‌ام خورد اما سانتر هادی نوروزی آنقدر خوب بود که که توپ روی سر من آمد و با یک ضربه سر دروازه استقلال را باز کردم. باور کنید در آن لحظه خیلی خوشحال بودم چون دوست داشتم طعم گلزنی در دربی را بچشم و خوشحالم که هواداران ما هم خوشحال شدند. با این برد ما روحیه مضاعفی گرفتیم و امیدوارم ادامه راه ما هم شرایط خوبی در تیم حاکم باشد.

 به نظر می‌رسد دیگر هواداران پرسپولیس علیه تو شعار نخواهند داد.

نمی‌خواهم درباره این مسائل حرف بزنم چراکه من در هر بازی با همه وجود بازی می‌کنم و شاید آن عده هوادارنما بودند که علیه من شعار می‌دادند و کسی که فوتبال را بفهمد می‌داند که من با همه وجودم برای پرسپولیس بازی می‌کنم. شاید بازیکنی که سال آخر فوتبالش باشد به خاطر یک مربی بازی نکند اما من شخصیتی دارم که اجازه این کارها را به خودم نمی‌دهم. البته ما در ایران عادت داریم که حرف بزنیم و بعد پشیمان شویم اما من معتقدم که آن عده هوادار پرسپولیس نبودند و شاید استقلالی بودند که علیه من حرف می‌زدند.

کی‌روش دیروز در ورزشگاه بود امید داری که در آستانه جام ملت‌ها به تیم ملی دعوت شوی؟

من سه سال است که امیدوارم و باز هم امیدوار می‌مانم!

+43
رأی دهید
-3

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
. فکر کن تو این شرایط بحرانی تحریم و فیلتر شدن اینترنت و گرون شدن دلار و شکست عشقى و اسید پاشی و مرگ مرتضى پاشایى و گرونى همه چى...اس تق لالی هم باشى...!! پرسپولـــــــــــــــــــیس سرور اس تق لاله
دوشنبه 3 آذر 1393 - 11:09
kamaan - تهران - ایران
توجه! توجه! علامتی که هم اکنون بعضی‌ از اس‌ دق لالیها حس میکنن وضعیت قرمز است، و معنی‌ و مفهوم آن‌ این است که: اگر سرتان گیج و چشمانتان قرمزی میرود، به دکتر مراجعه نفرمائید، شما از نظر جسمی‌ سالم هستید فقط از نظر فکری کمی‌ تا قسمتی‌ مشکل دارید. هر چه سریعتر برای امن بودن به تیمی با رنگ دیگر پناه ببرید.
دوشنبه 3 آذر 1393 - 14:47
Perspolisi - سیدنی - استرالیا
پرسپولیس سرور سپاهان. . . .طرح ادم حساب نکردن استقلالیا
دوشنبه 3 آذر 1393 - 22:22
chiko - توکیو - ژاپن
طفلک مغزش معیوبه ، ۵ دقیقه پیش رو یادش نمیاد...ما که از وقتی‌ یادمون هست لنگیا همیشه از یه سری خول و عقب افتاده تیم‌ درست میکردن...بزودی پرویز سوبله چوبله میاد تا لنگیا بازم کهیر در بیارن...۴۴۴۴
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 02:01
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
chiko - توکیو - ژاپن-تو هنوز داری میسوزی،?،جزغاله شدی رفت،،از بس سوختی شدی ته دیگ سوخته،،خخخخخخ جنبه باخت هم ندارید که،،چاره‌ای نیست باید بسوزید و بسازید با شیر در افتادن یعنی تکه و پاره شدن سوراخ سوراخ شدن،،جزغاله‌های سوراخ نشان ،،باز هم ده دقیقه ده نفره،،خدیاااااااا چقدر ده نفره ببریم ;)
‌سه شنبه 4 آذر 1393 - 15:49
perspolisi - سیدنی - استرالیا
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران. این بنده خدا رو اذیت نکن گناه داره خوب، خیلی‌ ادعاشون میشد که مارو له‌ می‌کنن، سوسک شدن
‌چهارشنبه 5 آذر 1393 - 04:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.