سحام نیوز : افشای اقدامات دولت پنهان سازمان اطلاعات سپاه برای کودتای سردعلیه دولت

افشای اولین بخش ازاقدامات دولت پنهان سازمان اطلاعات سپاه برای کودتای سردعلیه دولت

سحام نیوز سه شنبه ۲۷ آبان‌ماه ۱۳۹۳می نویسد : پس از گذشت ده ماه از تشکیل دولت حسن روحانی، «سازمان اطلاعات سپاه پاسداران» به فرماندهی «حسن طائب» پروژه زمین‌گیر کردن دولت را وارد فازاجرایی کرد.

نیمه مردادماه ۱۳۹۳ بود که حسن روحانی با بیان این‌که گروه اقلیتی طی ۹ الی ۱۰ ماه گذشته، مشغول «کارشکنی و اتهامات ناروا و دروغ پراکنی»هستند گفت:«گروه و اقلیتی درگوشه و کنار ازاتاق فکر خارج شده و وارد اتاق عملیاتی شده‌اند، باید بدانند که دولت هم از اقدامات آن‌ها آگاه است و هم دراین زمینه جملات متناسب با تخریب آن‌ها را بکار خواهد برد.»

بنا به گزارش سحام، براساس پروژه عملیاتی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران علیه دولت حسن روحانی، چند ماهی‌است که مراکز بیرونی درسازمان اطلاعات سپاه فعال شده است که این مراکز اهداف از پیش تعیین شده برای زمین‌گیر کردن دولت یازدهم را درفازهای مختلف عملیاتی اجرایی می‌کنند.

این «مراکز امن» که توسط نیروهای سیاسی عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و نیروهای مرتبط با اطلاعات سپاه پاسداران اداره می‌شود، ماموریت بولتن‌سازی، تهیه گزارش های تخریبی، تغذیه رسانه‌ها، سوژه سازی خبری و جنگ روانی علیه دولت را برعهده دارند.

سحام درانتشار این گزارش محرمانه، برای نخستین بار«خانه های امن» سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نوع ماموریت آن‌ها را معرفی می‌کند:

- اداره کارامدی

نخستین «خانه امن»ی که به‌عنوان «اداره کارامدی» دراطلاعات سپاه تشکیل شده است، برای هروزارت‌خانه، سیستمی موازی ایجاد کرده که کلیه فعالیت‌های آن وزارت‌خانه را رصد واقدامات تخریبی علیه آن وزارت‌خانه به‌صورت متمرکز انجام می‌شود.
ریاست اداره کارآمدی را فردی به‌نام «سلطانی» برعهده دارد. وی از نیروهای معاونت لجستیک سپاه پاسداران بوده و«لطف الله فرونده» قائم مقام جمعیت ایثارگران ومعاون محمود احمدی نژاد به‌عنوان فرد راهبراین بخش فعالیت می‌کند.
«خانه امن» اداره کارمدی درخیابان کارگرجنوبی، خیابان لبافی، بن‌بست سوم پلاک ۴۲۳ قرار دارد که این ساختمان با تابلوی «موسسه دین ودانش» فعالیت می‌کند و دراطلاعات موازی به «ساختمان لباف» مشهوراست.
دراین معاونت از بسیاری از وزرا و مسئولین دولت احمدی نژاد برای اداره میزهای مربوط به وزارت‌خانه‌های متبوع استفاده می‌شود به‌عنوان نمونه «مسعود میرکاظمی» وزیر نفت اسبق در دولت محمود احمدی نژاد درساختمان مشهور به پلاک ۴۷ مسئولیت میزنفت را بر عهده دارد و«رستم قاسمی» نیز درساختمان امنی که «حسن طائب» درآن تردد دارد، دفتری مخصوص داشته و به جمع آوری اطلاعات وتحلیل برای زمین‌گیر کردن دولت حسن روحانی اشتغال دارد.

– دولت مجازی

دراین «خانه امن»، فعالیت رسانه‌ای علیه دولت حسن روحانی با تاسیس وب‌سایت‌های متعدد و تغذیه خبری ده‌ها خبرگزاری و وب‌سایت انجام می‌شود.
بخش«دولت مجازی» که درساختمان سابق موسسه«همشهری مجلات» درخیابان کریمخان زند، تقاطع خیابان شهید سپهبد قرنی واقع است، توسط «حسین نجابت» عضو دیگرجمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی مدیریت می‌شود. ماموریت این«خانه امن»، فعالیت شایعه سازی روانی و انجام اقدامات تخریبی علیه دولت حسن روحانی می‌باشد.

– ستاد سازمان دهی اقشار

در«خانه امن خیابان شهید کشوردوست» پلاک ۵۰، مرکزستاد«هماهنگی بخش‌ها برای زمین‌گیر کردن دولت» قرار دارد. این مرکز که نزدیک به بیت رهبری است، توسط «سبزی» از نیروهای تحت امر حسن طائب اداره و به‌وسیله«حسین فدایی» راهبری می‌شود. این «خانه امن» کلیه اقدامات بخش‌های مختلف را هماهنگی و پشتیبانی می‌کند. «سازماندهی مجلس برعلیه دولت» وهم‌چنین «تجمعات خیابانی» از این مرکز فرماندهی می شود.

– رصد نقل وانتقالات دولت و اخلال درانتصابات

در«خانه امن خیابان مفتح جنوبی»، خیابان معیری، نبش معیری دو، پلاک ۷ که دراطلاعات موازی به «ساختمان شهید قلمبر» مشهوراست، فعالیت رصد و کنترل نقل وانتقالات دولت، اخلال درانتصاب نیروهای کارآمد وذهنیت سازی درنظام علیه مدیران جدید با تهیه بولتن‌های ویژه برای مسئولین مدیریت می‌شود. این مرکز توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه به نام‌های «خاکباز» و«جمارانی» مدیریت می‌شود.

– سازماندهی نخبگان

در«خانه امن فلسطین» که درخیابان مدائن، نبش مظفر، پلاک ۳۸ واقع است، تشکیلاتی پوششی به‌نام «بنیاد نخبگان بسیجی» قرار دارد. وظیفه این «بنیاد» جذب واستفاده از نخبگان برای یافتن و بزرگ‌نمایی نقاط ضعف دولت درحوزه های مختلف است.

– جریان سازی سیاسی

در«خانه امن فردوسی» واقع درخیابان ویلا، کوچه شهید فلاح پور، پلاک ۶ نیز، بخش «سازماندهی جریانات سیاسی علیه دولت» و«بسیج کردن گروه‌های اصول‌گرا علیه دولت» متمرکزاست. این«خانه امن» نیزتوسط حسین فدایی اداره می‌شود.
لازم به ذکراست که تا اوایل مهرماه ۱۳۹۳، حدود ۵۰۰ نفر در پروژه زمین‌گیر کردن دولت مشغول به کارشده و درحال دریافت حقوق ماهیانه می باشند که بودجه این فعالیت‌ها ازمحل «بودجه محرمانه سپاه» تامین می‌شود. وظیفه اختصاص این بودجه را «سردارجمال آبرومند» برعهده دارد.

– معاونت عملیات روانی

«عبداله ضیغمی» مشهور به «سردارمشفق» که درکودتای انتخاباتی سال ۱۳۸۸، سخنرانی مشهوری از وی منتشرشد و طی آن سخنرانی، جزئیات شنود مکالمات اصلاح طلبان درانتخابات را فاش کرده بود پس از ارتقاء درجه به سرتیپ دومی، به سمت «معاونت عملیات روانی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران» منصوب شده است که وظیفه سازماندهی عملیات روانی و رسانه ای را علیه اصلاح طلبان، دولت حسن روحانی ومذاکرات هسته‌ای ایران با ۱+۵ را برعهده دارد.

* مروری بر چهره‌های اطلاعات موازی

«اطلاعات موازی» ترکیبی از نیروهای افراطی سپاه و وزرات اطلاعات است که ازمیان آنان می‌توان به«حمیدرضا مقدم فر» با نام مستعار«حاج حمید ناصری»، بازجوی «پرونده نظرسنجی» دراطلاعات موازی درسال ۱۳۸۰، معاون وی، «قلی‌زاده» که هم اکنون تحت پوشش مدیرعامل خبرگزاری تسنیم فعالیت می‌کند، «رضا سراج» بازجوی پرونده ملی – مذهبی‌ها و دفترتحکیم وحدت ازسال ۱۳۷۹، «ناصر قره باغ» بازجوی حوادث کودتای انتخاباتی سال۱۳۸۸، «حسن محقق» فرمانده قرار‌گاه ثارالله درسال ۱۳۸۸ که سرکوب‌ها را برعهده داشته است، اشاره کرد.

«عبدالله ضیغمی» مشهور به «سردارمشفق» دربخش «عملیات» اطلاعات موازی، «مجیدی» عنصر«هماهنگ کننده و رییس دفترحسن طائب»، «اشتری» ازعوامل اطلاعات موازی و«فرمانده پلیس امنیت» که مسئول پرونده سازی برای نیروهای سطح دوم وسوم اصلاح طلب بوده است،«وحید نبی الله» ازعوامل ترورهای خارج از کشور که هم اکنون بخش«پرونده سازی اخلاقی» را برعهده دارد، «محسنی» اخراجی حفاظت اطلاعات سپاه که مسئولیت عملیات«ربایش سوژه‌های اطلاعاتی» را انجام می‌دهد نیز، بخش دیگری از سازمان اطلاعات موازی‌اند.

براساس گزارش‌ها، با توجه به اختلافات داخلی میان«سردارمحمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه و«حسن طائب»، درباره تشکیل اطلاعات موازی و قطع بودجه این نوع فعالیت‌های اطلاعاتی موازی، «سردارجمال آبرومند» ازطریق برخی فعالیت‌های اقتصادی نظیر فروش نفت و خرید و فروش دلار، بخشی از بودجه اطلاعات موازی را تامین می‌کند. هم‌چنین فردی به نام «سبزی» مسئولیت تحویل گرفتن دلار به قیمت دولتی و فروش آن به قیمت آزاد را برعهده دارد.

این گزارش حاکی است،«نبوی» رابط حقوقی اطلاعات موازی با قوه قضائیه با نام واقعی «مسعود شرفا»، «صمدی» رابط اطلاعات موازی با بیت رهبری و«بیگی» رابط اطلاعات موازی با سپاه تهران هستند.

شایان ذکراست؛ مطالب فوق به همراه اسناد و مدارک تکمیلی و عکس خانه‌های امن، درجلسه‌ای که میان رئیس جمهورحسن روحانی و آقای علی خامنه ای بوده است، با عنوان«شکایت» توسط روحانی طرح می‌شود که آقای علی خامنه ای در این جلسه با تاسف ابراز می‌کند که« سپاه از وی فرمان نمی‌برد و تمامی اقدامات علیه دولت توسط سپاه صورت می‌گیرد.»

گفتنی‌است با توجه به ارائه این گزارش از سوی حسن روحانی به رهبر جمهوری اسلامی، هیچ گونه اقدام مهمی برای متوقف کردن روند فعالیت سازمان اطلاعات سپاه پاسداران برعلیه دولت انجام نشده است و این سازمان علی‌رغم اطلاع عالی‌ترین مسئول نظام، به فعالیت علیه دولت منتخب مردم ادامه می ‌دهد.

افشای دومین بخش ازاقدامات دولت پنهان سازمان اطلاعات سپاه برای کودتای سردعلیه دولت

 

سحام نیوز  یکشنبه ۲آذر ۱۳۹۳می نویسد : روز سه شنبه ۲۷ آبان‌ماه ۱۳۹۳، سحام اولین بخش از مجموعه فعالیت‌های دولت پنهان سپاه پاسداران را علیه دولت حسن روحانی و رای مردم در انتخابات ۱۳۹۲ افشا کرد. تنها به فاصله کوتاهی از این افشاگری سحام، حسن روحانی درجمع مدیران دولت تدبیر و امید، از رسانه‌ها و مدیران خواست واقعیت‌ها را به مردم نگویند و پس از آن نیز ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور به بهانه تکذیب ملاقات محرمانه خویش با محمدعلی طاهری بنیان‌گذار عرفان حلقه و ترغیب وی به شکست اعتصاب غذا، سحام را تهدید به برخورد قضایی کرد. درادامه اطلاع رسانی سحام درخصوص فعالیت‌های پنهانی سپاه پاسداران علیه مردم، سحام اقدام به افشای بخش دیگری ازعملیات پنهانی سپاه پاسداران علیه دولت منتخب مردم می‌کند. سحام اعلام می‌کند که این افشاگری‌ها درآینده ادامه خواهد یافت و این وب‌سایت با تهدید مقامات قضایی و امنیتی حکومت ایران، اطلاع رسانی‌های آتی خود را متوقف نخواهد کرد.

دربخش اول اقدامات عملیاتی سپاه پاسداران علیه مردم و دولت حسن روحانی، سحام، کارکرد چندین «خانه امن» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که علیه دولت حسن روحانی و وزارت‌خانه های این دولت فعالیت می‌کنند را افشا کرد. «خانه‌های امن» به اماکنی اطلاق می شود که کاملا محرمانه بوده و تحت نظر فرماندهان عالی سپاه اداره می‌شود و هیچ فرد یا نهادی جز مجموعه‌های اطلاعاتی و فرماندهان ارشد سپاه پاسداران از کارکرد، مختصات و افراد راهبری کننده این خانه‌ها اطلاعی ندارند و وظیفه نظارت و برنامه ریزی برای این «خانه‌ها» فقط برعهده مسئولان عالی نظام است.

این خانه‌ها زیرنظر«حسن طائب» فرمانده سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و مجتبی خامنه ای به نیابت از رهبرجمهوری اسلامی اداره می‌شود و«عبدالله ضیغمی» با نام مستعار سردارمشفق بر عملکرد آن‌ها نظارت مستقیم دارد.

«سردارعبدالله ضیغمی» با نام مستعار «سردار مشفق» کیست؟

سمت وی در کودتای انتخاباتی سال ۱۳۸۸ جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است. ضیغمی در زمان جنگ ایران و عراق در واحد آموزش سپاه پاسداران فعالیت کرده است.

درآبان‌ماه ۱۳۸۸ یک فایل صوتی از «عبدالله ضیغمی» منتشر شد که وی سخنانی را درمشهد مقدس و درجمع تعدادی از روحانیون و بسیجیان ایراد کرده بود. این مقام ارشد امنیتی هم‌چنین اتهاماتی را متوجه «سیدحسن خمینی» و برخی افراد دیگر هم‌چون محسن رضایی، محمدباقرقالیباف، علی لاریجانی و… کرده است. عبدالله ضیغمی(سردارمشفق) درقسمتی از سخنانش نسبت به مساله ی اسفندیار رحیم مشایی نیز نکاتی را مطرح کرده است. این مقام ارشد اطلاعاتی به صراحت اعلام کرده بود که این مطالب را نزد رهبر ایران برده است و رهبر دستور داده که باید مردم را نسبت به آن‌ها آگاه نمایید!

ضیغمی درآن سخنان «سیدمصطفی تاج زاده» را متخصص جنگ روانی و موسوی خوئینی‌ها را جاسوس بیگانگان معرفی کرده بود.

وی هم‌چنین عنوان کرده بود که از دوسال پیش ازکودتای انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸، اطلاعات سپاه پاسداران تلفن‌های اصلاح طلبان و بسیاری از مقامات را شنود می کرده و اقدامات اطلاعاتی را با دستگاه‌های مدرن و پیشرفته علیه آن‌ها انجام داده است.

پس از این سخنان بود که ۷ نفرازاصلاح طلبان شامل؛ محسن امین زاده، مصطفی تاج زاده، عبداله رمضان زاده، فیض الله عرب سرخی، محسن صفایی فراهانی، محسن میردامادی و بهزاد نبوی درشکایتی به رئیس قوه قضائیه و سازمان قضایی نیروهای مسلح علیه اقدامات غیرقانونی عبدالله ضیغمی اقامه دعوی کردند، اما درنهایت ناباوری قوه قضائیه به جای رسیدگی به این شکایت، این هفت فعال سیاسی اصلاح طلب را به خاطر اقامه دعوی علیه این مقام ارشد امنیتی سپاه پاسداران به زندان افکند و احکام طولانی مدت حبس را به آنان تحمیل کرد؛ به طوری‌که بهزاد نبوی پس از ۵ سال حبس چندی پیش از زندان آزاد شد، اما سیدمصطفی تاج زاده هنوز در بند امنیتی سپاه پاسداران(دو-الف) نگهداری می‌شود.

اکنون سحام اسنادی را به دست آورده است که نشان می دهد «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، «عبدالله ضیغمی» یا همان« سردارمشفق» را به سمت «معاونت بررسی وعملیات روانی سازمان اطلاعات سپاه» منصوب کرده است تا اقدامات خود و سازمان اطلاعات سپاه را به صورت سازمان یافته تری علیه مردم و دولت منتخب آن‌ها انجام دهد.این در حالی‌ست که تاریخ انتصاب عبدالله ضیغمی(مشفق) به معاونت بررسی وعملیات روانی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، اول مهرماه‌ ۱۳۹۲ است و۵۰ روز پس از مراسم تنفیذ حسن روحانی حکم انتصاب وی به این معاونت صادر شده است. این انتصاب گویای آن‌ است که معاونت عملیات روانی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، پیش از این نیز فعال بوده و اقدامات عملیاتی را علیه جریانات سیاسی انجام داده است و درتاریخ اول مهرماه ۱۳۹۲ نیزحکم انتصاب جدیدی به نام عبدالله ضیغمی صادر شده است.

+104
رأی دهید
-4

azadeh11 - آمستردام - هلند
این بیشرف‌ها میخواهند محمود را دوباره سر کار بیاورند . و جنگ دخلی راه بیندازند،،،،،
دوشنبه 3 آذر 1393 - 07:12
علی چپ دس - رشت - ایران
. روزی ملت بحساب شما خواهند رسید . آنروز دیر نیست .
دوشنبه 3 آذر 1393 - 15:51
فارسان - مرکزی - ایران
این موجودات مذهبی آدم خوار در دوران نطفه بستن و هم در دوران رشد نکبتی خود هم دیگران را می خوردند و گاه گاهی هم نوع خوری می کردند اما خبر خوش آن است که در مسابقه چاپیدن و بردن و... هم برای هم نقشه می کشن و هم از همنوع خوری علنی روی گردان نیستند باشد که خودشان خود را منقرض کنند.
دوشنبه 3 آذر 1393 - 21:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.