عضو موثر سپاه قدس، رییس حراست صداوسیما شد

تقاطع: محمد سرافراز، رییس جدید سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی، یک عضو ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران را به سمت “رییس حراست مرکزی” این سازمان منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری “فارس”، سرافراز در حکم انتصاب “سردار پاسدار محمدباقر سادات زهرایی”، «رصد هوشمندانه نسبت به جریان‌های انحرافی و ضدانقلابی» را از «اهم موضوعاتی» دانسته که وی باید به آن توجه کند.

هم‌زمان، وب‌سایت خبری “پارس‌نیوز”، نزدیک به سپاه پاسداران، “سادات زهرایی” را معاون سابق “سپاه ولی‌امر” (سپاهی که مسوولیت حفاظت از رهبر جمهوری اسلامی را بر عهده دارد) و نیز از “اعضای موثر سپاه قدس” معرفی کرده است.

این فرمانده سپاه جانشین “عباس فاطمی‌نویسی” شده که تنها پنج ماه قبل از سوی عزت‌الله ضرغامی، رییس پیشین صداوسیما به ریاست حراست مرکزی این سازمان منصوب شده بود.

پیش از این نیز رسانه‌های وابسته به سپاه پاسداران از نزدیکی رییس جدید صداوسیما به این ارگان نظامی-امنیتی خبر داده بودند.

در همین ارتباط، رمضان شریف، “مسوول روابط عمومی سپاه پاسداران”، روز ۱۹ آبان‌ماه با تایید نزدیکی سرافراز به سپاه گفته بود بنای این ارگان، «استفاده از ظرفیت‌های موجود» صداوسیما است.

محمد سرافراز که از ریاست شبکه‌ی خبری پرس تی.وی به ریاست صداوسیما رسیده، به دلیل هم‌کاری با دستگاه‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی و نقش این شبکه‌ در پخش اعتراف‌گیری‌های اجباری از زندانیان سیاسی و عقیدتی در لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا قرار دارد.

عزت‌الله ضرغامی بعد از انتصاب سرافراز به جانشینی‌اش، با انتشار یادداشتی در روزنامه‌ی “جام‌جم” نوشت که او «در جریان حوادث سال ۸۸ و فتنه، خوش درخشیده است و هم‌پای دیگر اجزای سازمان، ماموریت‌های خود را با موفقیت انجام داده است».

خود سرافراز نیز در جریان “مراسم معارفه” خود، اعتراضات به نتیجه‌ی انتخابات سال ۸۸ را “ترفند” امریکا خواند که هدف آن، «سرنگونی حکومتی بود که با آراء مردمی اداره می‌شود».

وی تاکید کرد که «فتنه ۸۸ سرکوب شد».

+9
رأی دهید
-86

paksan - آمریکا - آمریکا
منتظر باش
‌پنجشنبه 29 آبان 1393 - 20:08
amir-amir - تورنتو - كانادا
بهتر است از این ببعد بگویند صدا و سیماى پاسداران جمهورى اسلامى٫ آن شرکت هائى هم که به این ارگان آگهى مى دهند بهتر است کمى فکر کنند و راه دیگرى براى تبلیغات پیدا کنند
‌پنجشنبه 29 آبان 1393 - 20:26
hamidla - هامبورگ - المان
اقای سر افراز خودشون داماد سعید امامی هستند. شما از چی می نویسید!؟
‌پنجشنبه 29 آبان 1393 - 23:20
karaji - گتنبرگ - سوئد
چهره بیمار گونه این اشخاص به روشنی خبر از عقده‌های درونشان برای تصاحب قدرت و ثروت را دارد و در این راه هیچ ابائی از خون ریزی و غارت بی‌ گناهان ندارند !
‌پنجشنبه 29 آبان 1393 - 23:45
mammal - لندن - انگلیس
باید اسمش را بگذارند رئیس سانسور
جمعه 30 آبان 1393 - 00:59
perser68 - فلوریدا - آمریکا
چقدر این قیافه آدم خورده تا این پستو مقامو بهش دادن !!! از نگاهش مشخصه لنگه خود اون لاجوردیه آدمکشه .
جمعه 30 آبان 1393 - 01:24
Sabokbalam - کالیفورنیا - آمریکا
انتخاب خوبیه، از چشم هاى ایشون حراست میباره.
جمعه 30 آبان 1393 - 06:10
arman93 - یزد - ایران
perser68 - فلوریدا - آمریکا - اولا این کجاش به لاجوردی میمونه دوما این همه آدم چرا تو یاد لاجوردی فراموش شده افتاده ای بابا چرا این قدر از قافله عقب مانده ای لاجوردی سالها پیش مرده و به تاریخ پیوسته یک خورده امروزی باش لااقل سعید مرتضوی می گفتی باز یک چیزی خیلی قدیمی نبود نکنه ازش خاطره داری که نمیتونی عقده هایی که در تو بوجود آورده رو از یاد ببری
جمعه 30 آبان 1393 - 09:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.