فرمانده سپاه: اگر مذاکرات انشاءالله به نتیجه برسد همه خواهند دید که ما از حقوق‌مان کوتاه نیامده‌ایم

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر مذاکرات هسته‌ای انشاءالله به نتیجه برسد همه خواهند دید که ما از حقوق‌مان کوتاه نیامده‌ایم.

به گزارش عصرایران به نقل پایگاه خبری سپاه پاسداران (سپاه نیوز)، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر روز گذشته در بیست و یکمین یادوراه سردار شهید مهدی زین‌الدین و 6 هزار شهید استان قم که در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد گفت: این آمریکاست که با ذلت دنبال توافق با ایران است تا مشکلاتش را حل کند. آنها می‌دانند که اگر با ایران دشمنی کنند به هیچ کدام از اهداف‌شان نمی‌توانند برسند و می‌دانند که انقلاب اسلامی امروز مزاحم و سر راه آنهاست و نمی‌گذارد آنها به اهداف‌شان برسند.

وی تلاش برای برداشتن همه تحریم‌ها را از جمله اهداف ایران از مذاکرات خواند و گفت: انشاءالله که این هدف هم به نتیجه می‌رسد، اما هدف آنان چیز دیگری است. لذا کش دادن مذاکرات به خاطر همین هدف‌شان است، اما اگر به یاری خدای متعال به نتیجه(مذاکرات)‌ برسد همه خواهند دید که ما از موضع خود کوتاه نیامدیم.

این سخنان فرمانده کل سپاه همزمان با برگزاری مذاکرات ایران و گروه 1+5 در وین مطرح می شود.

ایران و گروه 1+5 هم اکنون در وین در حال انجام آخرین مرحله از گفتگوها قبل از پایان مهلت تعیین شده تا 3 آذر ماه است. دو طرف تلاش می کنند بر سر برنامه هسته ای تهران به توافق جامع و نهایی دست یابند.

حزب الله لبنان و سوریه

سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: اگر حزب‌الله لبنان در جنگ 33 روزه بر قوی‌ترین ارتش خاورمیانه پیروز می‌شود و اگر اسرائیل در چند جنگ از فلسطین شکست می‌خورد و مردم غزه مانع ورود تانک‌های رژیم‌صهیونیستی به شهرشان می‌شوند و اگر در سوریه همه دنیا برای سرنگونی حاکمیت مستقر ورود می‌کنند، اما نمی‌توانند، این به برکت انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس است.

گروه های تکفیری

وی با اشاره به فعالیت‌ گروه‌های تکفیری در برخی کشورهای منطقه، تصریح کرد: این گروهک‌های تکفیری وابسته را درست می‌کنند تا به جان مسلمانان شیعه و سنی بیاندازند و پیشرفت انقلاب اسلامی را متوقف کنند، اما اینها موفق نمی‌شوند، چون ما دوران دفاع مقدس را داشته‌ایم.

فلسطین

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه فتح قدس شریف نزدیک است و فتح فلسطین انشاءالله رقم خواهد خورد، گفت: انقلاب اسلامی و اسلام انقلابی که همان اسلام ناب محمدی است امروز با سرعت و شتاب مناسبی در جهان در حال گسترش است و دستاوردهای خون پاک شهدا در بعد داخلی و خارجی نمایان شده، اما ما باید ببینیم شهیدان چه کردند و ما باید چه کنیم.

یمن

وی به تحولات یمن اشاره کرد و گفت: این اتفاقی که در یمن رخ داد شبیه انقلاب اسلامی ما بود که متاسفانه به آن توجه لازم نشد. حوادث یمن انقلاب بزرگ بود که امیدواریم این حرکت ادامه داشته باشد؛ علت پیروزی ما همین است که وقتی ملتی دستورات دینی را عمل می‌کند و حرف خدا را گوش می‌کند، پیروز می‌شود.

عراق

سرلشکر جعفری به تحولات عراق اشاره و با بیان اینکه نظام سلطه می‌خواست حکومت طرفدار آمریکا در عراق سر کار بیاید، گفت: بیش از 50 درصد از مردم عراق شیعه هستند، اما هیچ‌گاه شیعیان در قدرت نبوده‌اند ولیکن امروز در عراق یک حکومت دینی، شرعی، شیعی، مردمی و طرفدار جمهوری اسلامی ایران سر کار است و البته با سایر مذاهب، فرق و ادیان نیز هماهنگی‌های لازم را دارد. این همان وعده خداست که اگر دین خدا را یاری کنید خدا شما را یاری می‌کند. جامعه‌ای که حرف خدا را گوش می‌کند و در مقابل دشمن مقاومت، ایستادگی و پایداری می‌کند، خدا کمک‌شان خواهد کرد.

+10
رأی دهید
-53

karaji - گتنبرگ - سوئد
همه اینها به خاطر این است که روسیه و چین با پول نفت این ملت و توده‌‌ای‌های خائن در مملکت با غرب کشمکش داره ...ای آبله ! خر خودتی !
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 13:32
ukang - لندن - انگلستان
رو که نیست هی‌ !!! صد رحمت به سنگ پا !! کی‌ به کیه؟ هستن امثال فدای قاقا که حرفاتون رو باور کنن :-)
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 13:46
kamran631 - لیون - فرانسه
خوب بنده خدا، اینو نگی‌ چی‌ میتونی‌ بگی‌ !؟ اونها هر چی‌ که بگن شما‌ها باید قبول کنید. این‌همه هارت و هورت هم فقط مصرف داخلی‌ داره !
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 14:04
eydad - مونترال - کانادا
اگه یه روزی با امریکا کنار بیاین؛ پدر ملت در اومده
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 14:55
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
(سرلشکر جعفری : جامعه‌ای که حرف خدا را گوش می‌کند و در مقابل دشمن مقاومت، ایستادگی و پایداری می‌کند، خدا کمک‌شان خواهد کرد !!!) از کی‌ تا بحال گروه ۱ ۵ و آمریکا شدند خدا و جایگاه خدایی پیدا کردند ؟؟؟؟!!! چون تا جایی‌ که همهٔ ملت دنیا آن را می‌دانند ، نهایتا این گروه هستند که باید تصمیم بگیرند و ( کمک کنند ) تا تحریم‌های کمر شکن را بر دارند !!! نه تنها خود خدا ، بلکه مرغ پخته هم توی قابلمه خنده‌اش گرفت !!! حکایت، حکایت همان پذیرش با ذلالت و خاری قطعه نامه ۵۹۸ است !!! دارند یواش یواش اذهان عمومی را آماده نوشیدن یک کاسه زهر دیگر میکنند !!!
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 18:13
perser68 - فلوریدا - آمریکا
چی بود میگفتن؟؟؟ اگرو کاشتن چغندر هم در نیومد. فقط سر صبحی حاله آدمو بهم میزنید! یه مشت دروغو به خورد یه مشت مزدوراتون میدید! ۸سال جنگو ادامه دادید، چقدر کشته و اسیر و زخمیو فلجو بچه های یتیم حاصلش بود برای رفتنه به قدس ، هنوز تو راهشم نیستید تا به فتحش! از همه جا گفته جز از فلاکت و ورشکستگیه حکومته منفور آخوندی.. آخرش بمبه اتمو تو همین ایران میترکونید و ترو خشکو با هم میفرستید هوا.
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 14:10
shahramareia - تهران - ایران
تا دیروز که میگفتید (آخوندحسینی نماینده تهران) مثل این میمونه که یک لاتی از شما شورت بخاد شما هم بدید حالا چی شده باهم فامیل شدید اقا لاته چی وعده داده نکنه قضیه ملانصرالدینه..........عاقلان دانند
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 15:32
esfahani90 - اصفهان - ایران
ا سلام. دوست عزیز ایدد - مونترال - کانادا چه پدری دیگه باید از ملت در آید دورا دور نشستن و گفتن لنگش کن که مشکلی را حل نمیکنه . از هوا آب غذا هر چی‌ بگی‌ آلوده و بیمار زا شده متسفانه در ۸ سال دوران احمدی نژاد کشور و مشکلات کشور صد‌ها برابر شد چون یک سری واقعا بی‌ سواد امور کشور را از دست و الان نتایج آن را داریم میبینیم. کافی‌ است شما که امکانات اینترنت مگا بیت که دارید روی سایت سازمان بهداشت جهانی‌ وهو و فقط مقایسه کنید ارقام و آمار سرطان و بیماری‌های گوارشی روحی و و در ۸ سال گذشته در ایران را.
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 17:25
harrp - وین - اتریش
گربه خونه مادر بزرگ ( مخمل ) که مکار و احمق هم بود دوباره حرف زد. مگه نگفتین اگه نفت ایران تحریم بشه تنگه هرمز رو می‌بندین ؟؟ پس چی‌ شد یا اینکه میخوان فدای آقا - اودنسه - دانمارک بشینه روشو کارو یک سره کنه ؟
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 19:02
dara20 - تهران - ايران
بچه پررو، این یاوه گوی‌ها و اراجیف فقط جهت خر کردن امت احمق حزب الله است و همه می‌دانیم که به خفت و زبونی افتادید. و جام فاضلاب را همچون امام بی‌ شرفتان سر خواهید کشید.
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 20:13
paksan - آمریکا - آمریکا
سنگ پای قزوین جلوی اینا رو سیاهست.. هرکاری کردند و میکنند که توافقی نشه بعد میگه اگر بشه .. حرف ما شده؟! مرتیکه چرا اون 8 سال قبل نتونستید هیچ غلطی بکنید؟اگر توافق نشه باید دید که شماها چه چوبیهایی لای چرخ مذاکرات کردید . این مهمتر هستش . همین احمق های احمدی نژآد و جلیلی 8 سال هی رفتند اعلامیه خوندن و هی گفتن ما در حال مقاومت هستیم و برگشتن هی تحریمها رفت بالا هی رفتن و برگشتن و شکستهاشون رو به اسم مقاومت تبلیغ کردند در حالی که درحال فرار از این کوچه به کوچه دیگه بودند و طرف مقابل هم هی کوچه ها رو می بست(تحریم) ولی حالا که تیم جدید رفته مذاکره کرده و امیتاز داده و گرفته و بعضی از کوچه های فرار رو باز کرده اینا میگن ما عقب نشینی نکردیم؟!هنوز تو رویا هستند.مذاکره سیاسی رو با نظامی گری و دیکتاتور بازی اشتباه گرفتن و ملت رو بدبخت کردن بعد میگن ما!!!
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 21:37
Realman - ارواین - امریکا
این خونشون شونه نداره ؟
‌چهارشنبه 28 آبان 1393 - 23:39
arman93 - یزد - ایران
harrp - وین - اتریش - من به قصد طرفداری یا دفاع از فرمانده دفاع نمیگم فقط این مطلبو میگم تا از اشتباه دربیای کسی نگفته در صورت تحریم نفت تنگه هرمز رو می بندیم بلکه از ابتدا هم گفته شده در صورتی که نتوانیم و اجازه ندهید نفت بفروشیم تنگه هرمز رو می بندیم ولی تا موقعی که حتی یک قطره نفت می فروشند چنین کاری نمی کنند چون به ضرر خودشونه بستن تنگه هرمز به معنی حصار کشیدن یا بستن فیزیکی که نیست بلکه به معنی نا امن کردنش هست همانند جنگ نفت کشها تو جنگ ایران و عراق که ایران ان کار رو کرد و همه هم می دونیم اگه ناامن بشه و به نفت کشها شبیخون زده بشه هیچکس از طریق این تنگه نمیتونه نفت بفروشه و این شامل خود ایران هم میشه و نفت کشهای ایران هم دیگه امنیت نخواهند داشت پس تا موقعی که حتی یک قطره نفت ایران از طریق خلیج فارس می فروشه چنین کاری نمیکنه خود حکومت هم بارها گفته ولی برخی دوست دارند گزینشی حرفهای برخی آقایون رو بشنوند و بازنشر کنند
‌پنجشنبه 29 آبان 1393 - 05:49
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.