رویانیان: دنیزلی می‌گفت ایمون زاید را نمی‌خواهد/ کسی باورش نمی‌شد ۳ گل به استقلال بزند

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: دنیزلی گفت من ایمون زاید را نمی‌خواهم چرا که او در تیم جا نیفتاده اما همین بازیکن در دربی سه گل به استقلال زد.


به گزارش خبرگزاری فارس،‌ آخرین دربی که میان تیم‌های استقلال و پرسپولیس برگزار شد و این بازی یک برنده داشت دربی 74 بود که پرسپولیس در حالی که 2 بر صفر از حریف سنتی‌اش عقب بود و به دلیل اخراج مهرداد اولادی 10 نفره به بازی ادامه می‌داد اما در 10 دقیقه 3 بار دروازه استقلال را باز کرد تا این بازی را 3 بر 2 از این تیم ببرد تا آخرین برد دربی تا این لحظه ثبت شود چرا که 4 دربی بعدی میان این دو تیم صفر - صفر به پایان رسید و به روایتی ایمون زاید آخرین گلزن دربی به حساب می‌آید.

در 13 بهمن سال 90 که دربی 74 با برد پرسپولیس به پایان رسید محمد رویانیان مدیرعاملی این باشگاه را بر عهده داشت که این روزها در ستاد کل نیروهای مسلح مشغول به کار است و وقتی از وی خواستیم درباره دربی صحبت کند او اعلام کرد که دیگر قصد ندارد درباره فوتبال حرف بزند چرا که در فوتبال حضور ندارد و نمی‌خواهد درباره آن صحبت کند. با این همه از مدیرعامل اسبق پرسپولیس خواستیم تا خاطره‌ای از دربی 74 که با برد پرسپولیس به پایان رسید بیان کند که او صحبتی را در قالب یک خاطره مطرح کرد و تأکید داشت که به هیچ وجه دیگر قصد ندارد مصاحبه فوتبالی انجام دهد.

رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره خاطره‌اش از دربی 74 گفت: دربی 74 بهترین خاطره فوتبالی من است چرا که تیم 10 نفره شده بود و تا دقیقه 80 با نتیجه 2 بر صفر از استقلال عقب بودیم اما در 10 دقیقه با 10 بازیکن معجزه شد و 3 بر 2 بازی را بردیم و آنجا واقعا از این نتیجه خوشحال شدم و فکر می‌کنم از عمر کوتاه من در فوتبال 13 بهمن سال 90 بهترین و شیرین‌ترین خاطره فوتبالی من رقم خورد چرا که کسی باورش نمی‌شد آن بازی را ببریم و همه پرسپولیسی‌ها ناراحت از باخت دیگری بودند.

وی خاطره‌اش را با بیان صحبت‌هایی درباره ایمون زاید که در دربی 74 سه گل زد، ادامه داد: سه روز مانده بود که تعطیلات ژانویه تمام شود که ما برای خرید ایمون زاید اقدام کردیم و 3-2 ساعت مانده بود به پایان تعطیلات ژانویه به حساب زاید در ایرلند پول ریختیم که جا دارد از سفیر وقت ایران در ایرلند هم بابت همکاری‌هایش تشکر کنم چرا که ویزای این بازیکن را خیلی زود صادر کردند و او توانست خودش را به تهران برساند.

رویانیان اظهار داشت: البته دو هفته مانده بود به دربی دنیزلی گفت که زاید را نمی‌خواهم چرا که نه در تیم جا افتاده و نه بازیکنان با او ارتباط برقرار کردند اما من گفتم ما پول برای این بازیکن داده‌ایم و حداقل اجازه بدهید که نیم فصل در تیم باقی بماند که در بازی با ذوب آهن در اصفهان دنیزلی 20 دقیقه زاید را به بازی فرستاد و سپس در دربی باز هم او را در دقایق پایانی به بازی آورد که با پاس‌های طلایی نوری، مهدوی‌کیا و بادامکی او سه گل زد که یاد همه‌شان بخیر.

وی در پایان گفت:‌نمی‌توانم بگویم ایمون زاید کشف من بود اما از بین چند بازیکن زاید انتخاب من بود.

+8
رأی دهید
-12

esfahani90 - اصفهان - ایران
با سلام. یکی از این عوضی‌‌ها و مگا دزد‌های سیستم و دستگاه. عملا گفت میلیون‌ها دلار ۸۰۰ تومن خریدم گذشتم کنار رسید به سه‌ هزار تومن فروختم بعدا این‌ها دم از دین ایین این مزخرفات قرون وسعت هم میزند چون داخل و ضمیر آن‌ها ناراحت هست مثل دیگر سگا‌های زنجیری این سیستم. بروید برسید به وضعیت آلوده و بیمار هوا آب و مواد سرطان ساز ورزش و فوتبال پیشاکش آن
دوشنبه 26 آبان 1393 - 12:07
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.