خبرگزاری فارس: موشک‌های "اسرائیل‌زن" سپاه را بشناسید.

+44
رأی دهید
-51

winnie1987 - بيرمنگهام - يوكي
این موشک‌ها بیشتر ایرانی‌ کشته تا اسراییلی. در آینده هم بیشتر ایرانی‌ خواهد کشت تا اسراییلی. آخوند احمق به همون راهی‌ میره که کره شمالی رفت، یک ملت عقب افتاده، منزوی، بیمار، گرسنه و از هم پاشیده، با موشک‌های بسیار و شکم‌های گرسنه..
شنبه 24 آبان 1393 - 20:26
Tehran Iran - تهران - ایران
بچه مى ترسونند ،شما فقط زورتون به گوسفند هاى تو ایران میرسه. موشکهاتون مثل موشکهاى حماس هیچ غلطى نمیتونند بکنند
شنبه 24 آبان 1393 - 20:55
razmandeh - استکهلم - سوئد
این حتما از همان موشک‌های ( همه ) که یون بابا میگفت هستش
شنبه 24 آبان 1393 - 22:51
vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
دستگاه پرتاب این موشکهای چند متری را فکر کنم خود آمریکا و روسیه هم ندارند که ابرقدرتهای نظامی جهان هستند!!! روس ها داغ S-300 را به دل جمهوری اس اس گذاشتند! شب و روز خواب S-300 می دیدند، شکایت هم کردند، اما طرف روس بسیار قویتر بود و حتی پول پیش پرداخت موشکها را هم به ایران پس ندادند!
شنبه 24 آبان 1393 - 22:48
رستگار501 - برن - سویئس
این شعارهای را 35 ساله میشنویم و مصرف داخلی دارند. ایران در زمان جنگ با عراق از اسراییل موشکهای تاو می خرید و هنوز هم میخرد ، دو سال پیش هم 6 عدد هلیکوپتر Bell -212 و 2 کشتی نفت کش و سلاحهای دیگری خریده و میخرد.
یکشنبه 25 آبان 1393 - 01:58
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
اسرائیل مرد هم دارن!؟ یا فقط زنشو دارن؟
یکشنبه 25 آبان 1393 - 03:44
siavash2a - تهران - ایران
از قیافه موشک معلوم کیفیتش چیه.مثل ماشین پیکانه.زرتو زرت خراب میشه
یکشنبه 25 آبان 1393 - 07:04
آریو برزن11 - سانتیاگو - شیلی
زدن اسرائیل نیازی به موشک ندارد ، همین نتانیاهو هر چه جمهوری اسلامی ایران می خوتهد را انجام می دهد و در داخل اسرائیل آشوب به پاکرده ، روابط با آمریکا را نابود کرده، اسرائیل را شقه شقه کرده، صدای اروپایی ها را درآورده، .. با کارکردها و سیاستهای غلط خواسته آخوندهای ایران را تامین کرده ، بابا یکی جلو این بدبخت رو بگیره تا وضع رو بدتر از این نکرده. ایرانی ها فقط حرف می زنند و هیچ موقع از این موشکها استفادهی نخواهند کرد ، این لفاظی ها مصرف داخلی داره که مردم را سرکار بگذارند و نگذارند توافق شکل بگیرد چون منبع درآمدشان کور می شود (بنام دور زدن تحریم ها توی پاچه ایران کرده و ثروت اندوزی مفصلی کردند)
یکشنبه 25 آبان 1393 - 06:02
arzoye ensaniat - استکهلم - سوئد
دیگه کسی‌ خالی‌ بندیهای شما لجنهارو باور نمیکنه،چهار تا بشکه نفت جوش دادید سر هم نوک آنرا تیز کردید اسمشو گذاشتید موشک،خجالت بکشید،آبروتون تو دنیا رفته هیچی‌ ابرو ما ایرانیهارو هم بردید خودتون خبر ندارید.
یکشنبه 25 آبان 1393 - 08:01
زنده بادايران من - لرستان - ایران
آره درزمان جنگ ماازاسرائیل موشک می خریدیم بر پدردروعگو لعنت. چرا دروغ چرامی خواهید دستاوردهای یک ملت را با اراجیف بی ارزش کنید. دیگر تمام شد . دوران زورگوئی وقلدری قدرتهای شرق وغرب تمام. ایران ابرقدرت منطقه خاورمیانه است اگر باورنمی کنید امتحانش مجانی است. شما که داعش را بوجود آوردید وشده ماردرآستین تان نمی توانید جلویشان را بگیرید بی خودی اراجیف برای کشورها نبافید.داعش باید بدست خودتان ازبین برود. از او شود سبب خیر اگر خداخواهد.
یکشنبه 25 آبان 1393 - 11:27
فراوانی - قطر - قطر
خدایا هرچه زودتر اینها را حشری کن تا به اسراییل موشک بزنند
یکشنبه 25 آبان 1393 - 11:50
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
زنده بادایران من - لرستان - ایران. بیسواد!! عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد، نه ازو!!
یکشنبه 25 آبان 1393 - 14:36
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
زنده بادایران من - لرستان - ایران- از جنگنده بپرس که آیا ایران در زمان جنگ از اسرائیل سلاح خریده یا نه? من از منبع موثق از چند افسر ارتش و حتی نیروهای قدیمی‌ سپاه شنیدم که هیچ قدرت خارجی‌ نه غربی نه روسی به ایران سلاح نمیدادن, فقط اسرائیل بود که ایران را مسلح و تا حدودی از لحاظ سلاح تامین میکرد اما به خاطر طولانی شدن جنگ از کره , چین,روسیه و حتی غرب سلاح خرید،،مثل موشک و بمب‌های شیمیایی،،ایران اگر سلاح شیمیایی نخریده بود که جنگ را بد جور واگذار میکرد. میگن ایران شیمیایی میزده و بعد اعلام میکرده باد مخالف به کمک امامزمان وزیدن گرفته شیمیای‌های خود صدام را به سوی خودشون برگرداند:) البته کمک اسرائیل واسه این بوده که صدام با اشغال ایران و یا حداقل خوزستان! قوی و پیروز نشه ،،یعنی عاشق رژیم ایران نبوده فقط میخاسته توازن قوا بین دو دشمن خود از بین نره
یکشنبه 25 آبان 1393 - 17:31
biparva-jan - تهران - ایران
اگر دروغ بود امریکا الان مدتها بود به این به قول خودشون «محور شرارت» حمله کرده بودند.
دوشنبه 26 آبان 1393 - 07:03
جنگنده - تهران - ایران
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران....................... تو جوجه بوقلمون هم نیستی چطور به خودت اجازه میدهی نام خودت را بگذاری عقاب !!!!!!!!!!!!!! کی ایران از وجود موجوداتی خائنی مانند تو که مانند انگل کشور را به این روز انداخته اند خالی میشود ؟؟؟؟؟؟ علت عقب افتادگی ایران در طول قرنها وجود جیره خورها و خائنین و گناهکارانی مانند تو بوده و اگر هم ایران پیشرفتی کرده آنرا مرهونه خون شهدا و دانشمندانی میباشد که به دنبال عزت ایران هستند نه به دنبال سکس و عرق خوری و دنبال آمریکا راه افتادن. شیرفهم شدی؟؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 26 آبان 1393 - 12:36
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.