روسیه: مدیران مترو باید باید با قطار زیرزمینی سر کار بروند

به مقام‌های ارشد متروی مسکو گفته شده که باید از سیستم قطار شهری برای رفتن به سر کار استفاده کنند.

خبرگزاری دولتی تاس می‌گوید دمیتری پگوف، رئیس متروی شهر مسکو، به معاونان خود و روسای بخش‌ها دستور داده که "مانند مسافران عادی" باید برای رفتن به سر کار از مترو استفاده کنند.

آقای پگوف می‌گوید " هر کس باید شخصاً ببیند و درک کند که در بخشی که ریاست آن را به عهده دارد چه اتفاقی می‌افتد، کار چگونه انجام شده است و چه چیزی باید بهبود یابد یا تغییر کند."

او به خبرگزاری تاس گفت " من با مترو سر کار می‌روم، هر روز به ایستگاه مترو می‌روم و حدود ۳۵ دقیقه در راه هستم و باید خط هم عوض کنم."

یکی از امتیازات شغلی آقای پگوف این است که او می‌تواند با راننده شخصی به سر کار برود، اما او می‌گوید ترجیح می‌دهد که با توده‌ مردم در واگن‌های مسافربری باشد.

واکنش‌های گوناگونی نسبت به این تصمیم‌گیری در توییتر دیده می‌شود.

یک کاربر نوشته "همه چیز در روسیه بد نیست".

اما فرد دیگری اشاره‌ای کنایه‌آمیز به امکانات ضعیف مترو در ساعات شلوغی رفت وآمد دارد.

آندره‌ بوگومولف می‌گوید "بهتر بود اگر آنها پشت لباس‌شان بنویسند که مدیر هستند. آن وقت ما می‌توانیم مراتب حق‌شناسی خود را همان جا در ساعات شلوغی رفت‌وآمد به آنها نشان بدهیم."

متروی مسکو با ۱۹۵ ایستگاه و ارائه‌ خدمات به بیش از نه میلیون مسافر در روزهای کاری هفته، یکی از شلوغ‌ترین متروهای جهان است.

بر اساس گزارش بخش روابط عمومی این مترو، یکی از بررسی‌های اخیر نشان می‌دهد که ۵۵ درصد مسافران از خدمات آنها رضایت دارند.

+47
رأی دهید
-1

vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
یکی از پیشرفته ترین، تمیزترین و مدرن ترین متروهای جهان، مترو مسکو است. بسیار عالیست برای رفت و آمد. مترو شهر سنت پیترزبورگ هم همینطور است.
شنبه 24 آبان 1393 - 14:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.