نتیجه یک نظرسنجی: آلمان محبوب‌ترین کشور جهان! .

+54
رأی دهید
-56

hamidla - هامبورگ - المان
همه انسانها محبوب هستند. این نظر سنجیها را جدی نگیرید.
جمعه 23 آبان 1393 - 21:57
adamat - خارکف - اکراین
در آلمان زندگی‌ نکردم و حتا تا کنون سفری به آنجا نداشته ام، اما بستگان و دوستانی‌ دارم که نزدیک به ۴۰ سال است مقیم آنجا هستند. / سوای از تاثیر سازگار و گسترده آلمان بر صنعت و تکنولوژی جهان، گزارشها و بازتابهای مستند نیز، همگی‌ بر نظم و پاکیزگی در آلمان خبر میدهند. و اما نکته ی اساسی‌، فضای قانونمداری حاکم بر این کشور است، که حتا اتباع خارجی‌ را به زیر پوشش خود در می‌‌آورد. البته بحث نژادپرستی نیز وجود دارد، که چیز تازه‌ ای نیست. ما هم اینجا داریم، و روز بروز هم بیشتر میشود. ایران هم بوده و لابد هست همچنان. اصلا همه جا هست. / گاهی وقتها فکر می‌کنم، که شاید هر انسانی‌، بهتر باشد که در همان زادگاهش باقی‌ بماند، اما زندگی‌ بدون ماجراجویی، خسته کننده میشود، پس بهایش را هم باید پرداخت. .. سلامت باشید.
جمعه 23 آبان 1393 - 22:29
jalal50 - بیرمینگهام - انگلستان
adamat - خارکف - اکراین.....من با ایرانیان برخورد کردم که از هیتلر هم نژادپرست تر هستند. باورکردنی نیست. ناسلامتی در خارج زندگی میکنند و دست از نژادپرستی بر نمیدارند.
شنبه 24 آبان 1393 - 10:42
adamat - خارکف - اکراین
jalal50 - بیرمینگهام - انگلستان / هموطن گرامی با درود. بله، درست میفرمایید. راستش با تجربه‌ ای که همگی‌ داریم، شاید بتوان گفت‌ که نژادپرستی‌، بخشی از غریزه‌های ۴ گانه ی انسان است. یعنی‌ می‌گوییم: *خور و خواب و خشم و شهوت*. حالا نژادپرستی‌، میشه جزو انکار ناپذیری از غریزه ی *خشم*. / برای نمونه، اینجا اگر جایی‌ عمومی‌ باشم که یک ایرانی‌ دیگر هم باشد و باهم فارسی حرف بزنیم، همیشه یواش صحبت میکنم. اما هستند اقوام خارجی‌ دیگری از کشورهای جنوبی شوروی سابق، که سالهاست هم مقیم اینجا هستند. اما اینها وقتی‌ بین خودشون در جاهای عمومی‌ صحبت میکنند، عادت دارن به بلند حرف زدن به زبان کشورشون، مثل حالتی که آدم بخواد داد بزنه. اینجور مواقع، خودم حس نژاد پرستیم گل میکنه، حرص میخورم، تو دلم میگم برو کشور خودت، هر چی‌ خواستی بلند حرف بزن، داد بزن، اما در یک کشور دیگه، بجز به زبان رسمی‌ آنجا، نباید بلند صحبت کرد. .. سلامت باشید.
شنبه 24 آبان 1393 - 13:09
ensanam arezoost - خارگ - ایران
جونم آلمان،وای که چقدر این آلمان رو دوست دارم بافرهنگ ترین مردم و بهترین کشور دنیا و البته محبوبترین...بیست و شش سال که عاشق این کشور مدرن و زیبا هستم و خواهم بود...
شنبه 24 آبان 1393 - 22:44
zagros_finland - هلسینکی - فنلاند
آلمانیها از لحاظ علم و تکنولوژی هم بسیار به دنیا خدمت کرده اند و بیش از هر کشوری داشمند و مخترع تحویل دادند اگر این دو جنگ جهانی نبود همرا امریکایی وجود داشت این امریکا رو هم اروپایی های آباد کردند که در این دو جنگ از اروپا مهاجرت کردند .
یکشنبه 25 آبان 1393 - 13:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.