روزگار خوش علی دایی و مایلی کهن - عکس

روزگار غریبی ست ! در این عکس علی دایی و مایلی‌ کهن را در روزهایی می‌بینید که به ذهن هیچ کس خطور نمی‌کرد یکی از آن ها به خاطر شکایت دیگری راهی زندان شود .

+24
رأی دهید
-22

pull.over123 - دوحه - قطر
آره والله. روز گار غریبیست.. دایی به نظرم خیلی مغرور شده در مقایسه با اون زمان. .. حاجی مایلی همیشه حرفاش حقه. و غیر از حق چیزی نمیگه..من یکی حرفاش همیشه ب دلم میشینه. . اشکالی نداره. زندان مال مرده.. روسیاهیش مال اون نامرده.
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 18:07
mola ana - محلات - ایران
شکل وقیافه ش ،خالی بندی هاش،عقده ی حسادت و نیاز به مطرح شدن و هم حماقتاش عینهو احمدی نژاده/الحق که دوتاشونو باید به یه گاری ببندند. علی کریمی ، درخشان وعلی پروین وبقیه ی دشمنای شهریار فوتبال ایران (مهندس علی دایی)هم هرهفته با یه پاکت تخمه برن ملاقات این تحفه!!.
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 21:43
همایون شایان - اسلو - نروژ
علت اصلیش حسادتی هست که خیلی ها به علی دایی دارن . صد درصد حرفشون اینه که اون از دهات اومد تهران صاحبه میلیاردها پول شد ولی ما که بچه تهرونیم و ادعامون میشه خیلی زرنگیم هنوز اندر خمه یک کوچه ایم . حسادت حسادت حسادت
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 22:11
araz 32 - تبیلیسی - گرجستان
نمونه کامل یک احمدی نژادی ,,,پر مدعا ,,بی سواد ,,وحشی و آماده به دعوا (ماجرای علی مانگا ,,قلعه نویی,,عابدینی و ...). جالب اینکه خوش همیشه دست به شکایتش خوب بوده ,,,چند نفر روز نامه نگار رو کشونده دادگاه خوب باشه ؟؟؟؟. حالا که داره تاوان پس میده زده به ننه غریبم بازی .
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 22:48
elali - ساکرامنتو - امریک
ﻫﺮﺩﻭﺗﺎﺷﻮﻥ ﭼﻨﺪﺵ ﺁﻭﺭﻧﺪ
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 23:13
آتیلا قشقایی - کپنهاک - دانمارک
مایلی کهن یکی‌ از کاسه لیسان رژیم هست،
جمعه 23 آبان 1393 - 00:17
majiddk - کپنهاک - دانمارک
بازیکنان حرفه ای فو تبال در دنیا پولهای کلانی را میگیرند بابت دستمزد که این پولها ازطریق شرکتهای تجاری تا مین میشه و نه از جیب ملت .اما تو ایرن شما ببینید علی دایی چی بود واز قبل دریافت دیستمزد های میلیاردی از پرسپولیس که بودجه اش دولتی است و در نتیجه ازجیب ملت امروز به کجا ریسده که همیشه هم طلبکار است از مردم.پول حرام اخرش میشه همین که اخلاق و گذشت را هم از بین میبره.
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 20:03
مرداس-دانمارک-آغوس - کپنهاک - دانمارک
ترو خدا فقط قیافه و شلوار این آدم مغرور و از خود راضی رو ببنید تا آخر خط و بخونید از اون طرف شکل و شمایل حاج مایلی کهن و یه نگاه بندازید هر دو انگار از پشت کوه اومدن واسه اولین بار تو شهر . اونوقت همین که شلوارش یه اتوبوس میره توش حالا خدا رو بنده نیست انگار اصلا فراموش کرده کی بوده مردک پول پرست.
جمعه 23 آبان 1393 - 01:23
آبی ترین - تهران - ایران
سگ زرد برادر شغاله.جفتشون لنگی عقده ای هستند
جمعه 23 آبان 1393 - 10:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.