پنتاگون: امکان ندارد کپی ایرانی مانند پهپاد آمریکایی باشد.

+38
رأی دهید
-15

رزم جو - لوس انجلس - امریکا
پنتاگون به اونجاش خندیده اولش که میگفتید ایران داره خالی‌ بندی می‌کنه بعدش گفتید ایران می‌خواد این پهباد رو بده روسیه و چین تا کپی‌ بشه حالا باز دوباره میگید ایران این رو کپی‌ نکرده؟بمیرید از حسادت
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 17:04
paksan - آمریکا - آمریکا
اون چیزی که ما تو فیلم دیدیم یک نمونه کوچک از مدل آمریکایی بود و به نظر من با اون اندازه قدرت حمل مهمات نخواهد داشت و از طرفی موضوع اصلی ساخت موتور این هواپیماست که به صورت قاچاق از آلمان وارد کرده بودند و آلمانی ها محموله های بعدیش رو متوقف کردند و به نظر من ساخت بدنه اش مهم نیست موضع موتور و امکانات و جنس بدنه این هواپیماست که مهمش کرده وگرنه مدل چوبی آنرا میسازی و فایبرگلاس رو می چسبونه راحت مدل درمیاد ولی جنس بدنه و موتور و امکانات ناوبری آن در شرایط آب و هوایی مختلف و برد پروازش مهمه و به نظر من چون هیچ تصویری از هدایت کننده هاش نبود به نظر میرسید حتی انیمیشن باشه چون صدای این هواپیما بیشتر شبیه اف 4 بود ! کیهان نوشته بود رجز خواندن و غلو کردن یک روش هست برای ترساندن دشمن و فعلاً ملت سرکارند مثل اون هواپیمای فوق پیشرفته احمدی نژاد که دوساله هیچ خبری ازش نیست !؟
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 17:42
باور عمیق - قم - ایران
((ایران پیش از این هم به درخواست آمریکا برای استرداد پهپاد سقوط‌کرده واکنش نشان نداده بود)) .. در برابر این درخواستها اغلب مسئولین ایران از حضور فرشته ای به نام ((بیلاخیل)) بهره میبرند . در روایات است که ایشان در هر دستشان 10000 انگشت شست دارند .. راست و دروغش بر گردن راوی . این فرشته تا بحال در تعاملات با آمریکا نقش موثری را ایفا نموده است . آمریکاییاش بترکند . صلوات
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 17:53
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
ایران تو پراید و جاده هنوز در حد بنگلادشه . بشقاب پرنده پیشکش ..ههههههههههههه
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 18:33
myfb1393 - شهررضا - ایران
هر گردی ، گردو نیست!!
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 18:46
دریای پارس - ایران - ایران
این پاسداری کثیف دلقک یکاری کرده اند که هرروز تو رسانه ها و دول خارجی ایران را مضحکه عام وخاص میکنند
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 19:02
Sabokbalam - کالیفورنیا - آمریکا
اهه. فکر کردین. اگر نباشه هم روش که نوشته یا ضامن آهو.
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 19:30
Shirdel - لندن - انگلیس
باور عمیق _خدا نکشتت این بیلاخیل را خوب اومدی مردم از خنده رفیق
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 20:58
perser68 - آلمان - آلمان
vahid_ - گلاسگو - انگلستان. آقا شما چرا هرچی فدائیانه آقا از جنگنده و جنگجو و رزمنده و رزمجو رشته میکنن، دوباره پنبه میکنید ...;-)
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 21:02
perser68 - آلمان - آلمان
رزم جو - لوس انجلس - امریکا - باور عمیق - قم - ایران. حالا اگه من حرفه شما ها رو باور کنم، بگید ببینم با این دستگاهه فوقه مدرنتر از آمریکائیش میخواید اون یه میلیون کسریه ماهانه کارگرای ایرانیو پرداخت کنین؟؟؟ یا صورته دخترا و زنائی که روشون اسید پاشیدید ترمیم کنید؟؟؟ یا شاید دخترای شین آبادی که تو کلاسه درسشون سوختنو میخواید درمان کنید؟؟؟ احتمالاً اگه اشتباه نکنم سبد کالای بعدیو برای مردمه ایران هدیه بیارین با مرغای فاسد ترکی؟؟؟
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 21:09
gaagol - دالاس - آمریکا
برادر ما دستمون تو کاره، اینا یه آی سی نمیتونن بسازن. اگه از هنگ کنگ میکروکنترلر نیارن چراغ قوه هم نمیسازن. تا ببینی چه پولی خرج این اسباب بازی کردن برای تبلیغ. غافل که این تف سربالاس. تهش یعنی ما از خودمون چیزی نداریم مال بقیه رو کپی کردیم.
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 21:29
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
perser68 - آلمان - آلمان...اینا هنوز نمیتونن ٢ تا تخته به هم ببندن . پهپاد درست میکنند؛؛؛ لول
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 22:02
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
باز غرور اسلامى ایرانى گل کرد. این فرشته بیلاخیل که بهشون ذکر شد یک فرشته آمریکایست و دائم تا همه ١٠٠٠ انگشتانش در هر دست به داخل اونجاى امام امت است. همانطور که دوستى اشاره کرد، ایران هنوز پراید را نمیتواند به استاندارد بین المللى بسازد. نه اینکه نمیخواهد، بلکه نمیتواند. انشاالله روزى برسد که ایران در راه صلح و خدمت به بشریت پیشرفت چشمگیر داشته باشد. در حال حاظر که تلاش میکند در راه خراب کردن و ویران ساختن. راستى اون هواپیماى رادارگریزى که احمدى نژاد ازش پرده بردارى کرد چى شد؟ ماشاالله تو صنعت چاخان سازى و دروغگویى واقعا برترینید در دنیا. همین.
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 22:35
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
این هواپیما قراره با ماهواره امید کنترل بشه، ولی فعلا امید تو منظومه شمسی افتاده دنبال سیاره زهره!! گشت إرشاد منظومه دنبالشه!!
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 22:53
danial nabi - استكهلم - سوئد
چیزی که ¨خیلی‌ مهمه اینه که این پهباد قبل از شکارش توسط ایران، هیچ عکس و فیلمی در هیچ جا موجود نبود، و شبح نیز نام داشت، ولی‌ امروز ایران از شبح ایرانی‌ پرده برداری کرد، دست مریزاد.
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 23:56
abdolmalek - رامسر - ایران
همیشه از خودم می پرسیدم آیا این دروغ پروازیهای این رژیم دروغین خریداری هم داره؟امروز که نظرات را مرور می کردم دیدم بله یه ده درصد ایرانیها هنوز نتونستند یا نمی خواهند واقعیت های دور و برشون رو ببینن. این دوستان بد نیست بخشی از واقعیت رو از حرفهای آقای ترکان بشنوند که گفت به جز در صنعت قرمه سبزی و آبگوشت حرفی واسه گفتن نداریم.
جمعه 23 آبان 1393 - 00:04
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
آخه آدمهای سیرابی اگر ایران ضعیف بود که اینجوری ولش نمیکردن. مثل عراق و افغانستان تاحالا باید تصرف شده بود. پس یه چیزی هست که اینا جرات نمی‌کنن به ایران حمل کنند. یه بچه ۲ ساله فهمش از بعضی‌ آدمهای گلابی بیشتر هست.
جمعه 23 آبان 1393 - 01:15
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
حالا صبر کنید اون قراضه‌های قبلی‌ که همشون زمین خوردن، خاکسترش خشک بشه بعدا یه قراضه دیگه هوا کنید.
جمعه 23 آبان 1393 - 01:28
باور عمیق - قم - ایران
حمید جان . بالاخره پاستیل ، با کمی مطالعه ، تعقل و جدیت به سطحی رسید که امروزه همه با احترام ازش یاد میکنن و بهش میگن ((ژلوفن)) . من نمیدونم شما کی میخوای دستی به سر و گوش وضعیتت بکشی و قدری تعقل کنی
جمعه 23 آبان 1393 - 01:55
greentree - تهران - ایران
کشوری که ۹۸% مغز‌های آن فراری هستند حتی نمی‌تونه یک موتور ماشین بسازه پس لطف کنید این قدر دروغ نگید ،،،هر روز در روزنامه‌های خارجی‌ شما را تحقیر و مسخره میکنند
جمعه 23 آبان 1393 - 01:58
قیس - اهواز - ایران
گاوهای بی شاخ دم شما تا کی میخواید منکر بشید ولی باید باور کنید
جمعه 23 آبان 1393 - 08:34
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
ایران کشوریست پهناور با بیش از ٧٥ میلیون جمعیت و ١٠٠٪ ایران قدرتى است در منطقه. ( حالا منطقه یعنى دیار کوران. حالا اسکاتران هواپیماهاى امارات رو بى خیال. این نمیشه قدرت). ولى حمله به ایران با خودش یک سرى نا آرامى هایى میاره که اصلا عقلانه نیست در حال حاظر در این مطقه بى ثبات، از نظر نظامى به ایران حمله کرد. نه اینکه از ایران میترسند، بلکه از تجربیات غلطشون در مورد عملکرد با عراق و سوریه و غیره مثل اینکه درس گرفتن. بهمین دلیل بیشتر خواهان سازش با ایران شیعه اسلامى هستند به شرطى که ایران دست از شیطنت بازى ها و انگولک کردن ها و حمایت از گروه هاى تروریستى دست بردارد. وگرنه فلج کردن ایران از نظر نظامى یک ماه هم احتیاج نیست. ولى از نظر سیاسى این کار احمقانه است. وگرنه بقول معروف ٣ سوت خامنه اى تو سوراخ موش بقیه هم پخش و پلا. فکر کردین چى؟
جمعه 23 آبان 1393 - 09:55
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
باور عمیق - قم - ایران. هر وقت تو از جلبک جلو زدی!
جمعه 23 آبان 1393 - 13:09
rahjoo - بابل - ایران
باور عمیق خودتی،یا شخصیت دومته؟!!! چرا مثل ننه قمرها شدی حاج خانم؟!!! نکنه برنامه پنج ساله دومت این مدلی از شعععائر اسلامیت دفاع میکنه مادرجان!!؟
جمعه 23 آبان 1393 - 15:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.