نوری: به حمایت مردم نیاز داریم/ کره‌جنوبی برای انتقام می‌آید

بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم این آخرین بازی ما در ایران پیش از جام‌ ملت‌ها باشد، ما واقعا به حضور و حمایت مردم نیاز داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد نوری در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال گفت: شرایط تیم ملی خیلی خوب است. تمرین خوبی را پشت سر گذاشتیم. اکثر بچه‌ها آماده هستند و خود را برای دیدار با کره‌جنوبی آماده می‌کنیم. بعد از آن اردوی آفریقای‌جنوبی را پیش رو داریم و بعد برای جام ملت‌های آسیا به استرالیا می‌رویم و امیدوار هستیم که بعد از چند دهه، این‌بار بتوانیم قهرمان آسیا شویم. این کار سختی است و در این راه به حمایت رسانه‌ها و فدراسیون نیاز داریم.

وی در مورد اینکه کره‌ای‌ها در دو بازی اخیر نتوانسته‌اند ایران را شکست دهند، ادامه داد: قطعا آنها برای انتقام می‌آیند چون هم در تهران یک بر صفر به ما باختند و هم در کره‌جنوبی آنها را یک بر صفر بردیم. آنها حتما با تمام قوا برابر ما حاضر می‌شوند که آن شکست را جبران کنند.

نوری با تاکید بر نقش تماشاگران در کسب نتیجه در این دیدار دوستانه یادآور شد: با توجه به اینکه مدتی است که تماشاگران کمتر به ورزشگاه می‌آیند امیدوارم برای این بازی آشتی صورت بگیرد. ما واقعا به حمایت مردم نیاز داریم و فکر می‌کنم این آخرین بازی ما در ایران پیش از جام‌ ملت‌ها باشد، به همین علت به حضور مردم احتیاج داریم. قطعا دعای آنها راهگشای خواهد بود و حتما حضورشان بر روحیه بازیکنان تاثیر خواهد داشت.

این بازیکن در مورد میزان آمادگی خودش و تیم ملی تصریح کرد: خودم که خیلی شرایط خوبی دارم و می‌توانم به تیم ملی کمک کنم. بچه‌ها نیز روز به روز شرایط بهتری پیدا می‌کنند و مطمئنا در آینده نیز وضعیت بهتر خواهد شد. دیدار با کره هم برای ما خیلی اهمیت دارد چون دو باخت قبلی برای آنها خیلی سنگین بوده و امیدوارم با حضور تماشاگران این تیم را شکست دهیم.

 

غفوری: با برتری مقابل کره برای حریفان دیگر خط و نشان می‌کشیم/ بازی با کره حیثیتی استملی‌پوش سپاهان اعتقاد دارد بازی با کره اگرچه یک دیدار رسمی نیست اما بازی حیثیتی به شمار می‌رود.

وریا غفوری ملی‌پوش سپاهان در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: تا الان تمرینات خوبی داشتیم و این تمرینات برای آماده‌سازی دیدار ما با کره خوب پیش رفته است. امیدوارم مقابل این تیم هم نتیجه لازم را بگیریم. بازی مهمی پیش رو داریم و دیدار با کره اگرچه بازی رسمی نیست اما یک بازی حیثیتی محسوب می‌شود و محک خوبی برای ماست. می‌توانیم برای حریفان‌مان در آسیا خط و نشان بکشیم. امیدواریم مردم هم از ما حمایت کنند.

وی درباره هدفش از حضور در تیم ملی، اظهار داشت: هدفم این است به ترکیب اصلی برسم. با تمام وجود تلاش و کار می‌کنم. اگر مربیان صلاح دیدند که در ترکیب قرار بگیرم تلاش می‌کنم ماندگار و مثمرثمر باشم.

غفوری درباره نحوه تمرینات کی‌روش با سایر مربیان عنوان کرد: تمرینات کی‌روش در سطح بین‌المللی است و چیزی از بازی کم ندارد. این تمرینات بدن‌های ما را آماده می‌کند. در اینصورت هنگام بازی به بازیکن کمتر فشار وارد می‌شود چون بدن‌ها آماده است.

بازیکن تیم ملی ایران درباره اینکه خسرو حیدری به عنوان مهمترین رقیبش محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: بعید نیست من به ترکیب تیم ملی برسم. با تمام وجود تلاشم را می‌کنم تا در ترکیب قرار بگیرم.

+13
رأی دهید
-2

kiyanzx1 - استکهلم - سوئد
امیدوارم پیروز بشوید و دل این مردم رنج دیده رو شاد کنید!!! اما اگر ٧ گل هم خوردید یادمان باشد فوتبال ٩٠ دقیقه است تا اخر باید جنگید !! اگر ٣ بازیکن اخراج بشوند باید جنگید و نشون داد که ایرانى قوى، باهوش ، و خرد ورز است !! موفق باشید
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 11:17
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.