مرد شیشه ای بعد از قتل همسر سابقش، خودکشی کرد

وقتی ماجرای قتل خاموش زنی 17 ساله در ویلای شمال فاش شد، هیچ‌کس تصور نمی‌کرد عامل قتل در یک‌قدمی مرگ است.مرد جوان با ترک بابلسر به تهران گریخت و در مرگ خودخواسته به زندگی خود پایان داد.


جسدی در ویلا


«لیلا» دختر 17 ساله غرق در خون در آشپزخانه ویلایی در بابلسر افتاده بود. «محمدرضا» پدر لیلا نخستین کسی بود که جسد را از پشت شیشه پنجره دید.
وی به شوک گفت: هنگامی که از سفر دخترم به همراه «مجتبی» همسر سابقش مطلع شدم، بلافاصله به همراه برادر و خواهرزنم به بابلسر رفتیم. هرچه در ویلا را زدم، هیچ‌کس پاسخگو نبود. از طریق بالکن طبقه دوم خودم را به پشت پنجره رساندم، با دیدن جسد غرق در خون دخترم شوکه شده بودم، بسرعت خود را به مقابل در ورودی رساندم و با کمک برادرزنم در را شکستیم، اما دیگر دیر شده بود و لیلا زنده نبود.
باور نمی‌کردیم و از اینکه دخترم چنین سرنوشتی دارد، ناراحت بودم تا اینکه ماجرا را به پلیس اطلاع دادیم.


اقدامات پلیسی


سرهنگ «عباس فتحعلی‌پور» رئیس پلیس بابلسر به شوک گفت: ساعت 11 صبح روز بیستم آبان ماه با دریافت خبر قتل زن 17 ساله تیمی از مأموران کلانتری همراه تیم زبده‌ای از نیروهای آگاهی و بازپرس «قربانی» از شعبه اول دادسرای بابلسر خود را به محل قتل رساندند و به بررسی‌های میدانی پرداختند.
وی افزود: در این تجسس‌ها مشخص شد زن 17 ساله در حالی که لباس سیاه‌رنگ خانگی به تن داشت، با ضربات چاقو دسته‌چوبی به قتل رسیده است. از آنجایی که ویلا مجهز به دوربین مداربسته بود، مأموران اقدام به بازبینی فیلم کردند که مشخص شد ساعتی پیش از وقوع قتل، قربانی حادثه همراه مجتبی که همسر سابقش بود وارد ویلا شده‌اند.
پدر قربانی گفت: آنها حدود شش ماه پیش به دلیل اعتیاد مجتبی به مواد افیونی شیشه از هم جدا شده بودند که البته لیلا و مجتبی با هم نسبت فامیلی نیز داشته‌اند.
سرهنگ فتحعلی‌پور در ادامه گفت: از آنجایی که لیلا و مجتبی هر دو ساکن تهران بودند، فرضیه فرار او به تهران قوت گرفت، به همین دلیل تیمی از مأموران آگاهی بابلسر با گرفتن دستور قضایی برای تعقیب قاتل عازم تهران شدند و ساعت 11 شب توانستند مخفیگاه قاتل را در منطقه بعثت - شرق تهران - شناسایی کنند اما هنگام ورود به مخفیگاه وی، او را در حالی یافتند که خود را با قرص مسموم کرده بود.
مأموران بسرعت پیکر نیمه‌جان مجتبی را به بیمارستان مهدیه تهران منتقل کردند. وی قبل از مرگ ادعا کرده بود همسر سابقش را در بابلسر به قتل رسانده است.

مرگ خودخواسته


سرانجام با وجود تلاش‌های تیم پزشکی قاتل ساعت 40 دقیقه بامداد 21 آبان ماه به کام مرگ فرو رفت.
بازپرس «جمشیدی» از دادسرای امور جنایی تهران در این خصوص گفت: جسد قاتل به پزشکی قانونی منتقل شده است و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.

+25
رأی دهید
-4

yas abi - ببرسل - لز
این زن که طلاق گرفته بود چرا با اون نامرد دوباره رفت شمال؟ چرا لباس زیر؟ دلم می‌سوزد ولی‌ زن باید اینقدر احمق باشد که با یک مرد معتاد کثیف شیشه‌ای برند شمال... معتادان به درد مردن میخورند و دیگر هیچ.
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 19:33
مترلینگ - منچستر - انگلستان
yas abi - ببرسل - لز عزیز جان درست بخون لباس مشکی خانگی چه ربطی به لباس زیر داره؟
جمعه 23 آبان 1393 - 01:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.