مایلی کهن: به زندان می روم تا هم خودم پاک شوم، هم این فوتبال + عکس

خبر آنلاین :محمد مایلی کهن امروز وارد زندان اوین شد تا 4 ماه حبس تعزیری خود را بگذراند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران که با شکایت علی دایی به 4 ماه حبس تعزیری محکوم شده، امروز به زندان اوین رفت. او قبل از ورود به زندان گفت: «من به زندان می روم تا هم خودم پاک شوم، هم این فوتبال پاک شود. این دفعه اگر خود دایی هم کوتاه بیاید من حاضر نیستم کوتاه بیایم و می خواهم حکم تعیین شده را بگذرانم.»

 محمد مایلی کهن پیشکسوت فوتبال ایران به زندان اوین منتقل شد تا دوره 4 ماهه حبس تعزیری خود را سپری کند. این حبس به دلیل شکایت علی دایی از مایلی کهن، برای این پیشکسوت فوتبال در نظر گرفته شده است. مایلی کهن زمانی که از کلانتری خارج می شد اصرار داشت ماموران به او دستبند بزنند که ماموران این کار را انجام دادند.

وکیل علی دایی:مایلی کهن برای گرفتن رضایت اقدام کند،رضایت می دهیم/او خودش را زندانی کرد


وکیل دایی می گوید:«مایلی کهن به خانواده دایی توهین کرده است.»

نسیم نوشت:عسگری پیش بین وکیل علی دایی گفت:«ایشان برموضع باطلشان اصرار دارند. دایی هرگز شروع کننده موضوعی نبوده اما اینقدر ایشان تکرار کردند که ما وادار به پیگری این مسئله برای اثبات حقانیت از طریق مراجع قضایی شدیم. صحبت‌هایی که مایلی‌کهن کرد به سمت خانواده دایی گذشت و به آنها توهین شد. دایی از هرچیزی بگذرد روی خانواده‌اش تعصب دارد. دایی مایلی‌کهن را زندانی نکرد، خودش این کار را انجام داد. متاسفانه مایلی‌کهن با همه کار دارد البته این مسئله به من مربوط نیست. »

+14
رأی دهید
-47

XMAN2 - کارا کاس - ونزوئلا
جون آقا جون برو که بر نگردی ، حالا چه سیرکی راه انداخته ، حبسش تموم شه بیاد بیرون باز زبونش دراز می‌شه و میگه حبسشو کشیدم !!!! چقد هم شبیه اربابش احمدی‌ نژاد شده ، ایشالا همین روزا اونم میاد پیشت . حالا برو داییتو دیونه کن .
‌چهارشنبه 21 آبان 1393 - 11:34
Deutschland - فرانکفورت - المان
حاج مایلی باید روش کم میشد دمت گرم اقای دایی
‌چهارشنبه 21 آبان 1393 - 12:16
فراوانی - قطر - قطر
چه استدلال محکمی میگه میرم زندان تا پاک بشم پوفیوز
‌چهارشنبه 21 آبان 1393 - 12:54
rahjoo - بابل - ایران
واقعا کمبود شخصیت انسانها رو به کجاها که نمیکشونه
‌چهارشنبه 21 آبان 1393 - 13:26
mola ana - محلات - ایران
دقت کنید لطفا . هم شکلش و هم حماقتاش عینهو احمدی نژاده/الحق که دوتاشونو باید به یه گاری ببندند. علی کریمی ، درخشان وعلی پروین هم هرهفته بیان ملاقاتشون.
‌چهارشنبه 21 آبان 1393 - 14:56
principelvl - تریسته - ایتالیا
از کی تا حالا متهم میتونه موبایل داشته باشه؟
‌چهارشنبه 21 آبان 1393 - 15:27
mir1976 - واشنگتن - آمریکا
چهار ماه زندان، چه راحت به خاطر لجبازی میرن توی زندان. چیزی که با یک معذرت خواهی تمام میشود. در کشورهای دیگه اگر ثابت بشود مقصر هستند عذرخواهی میکنن و غیره. ایران برعکسه میرن زندان و افتخار میکنند.
‌چهارشنبه 21 آبان 1393 - 17:39
ekman - شیراز - ‫ایران
این بابا یک تخته اش کمه!!!
‌چهارشنبه 21 آبان 1393 - 19:16
marhoom alinaghi khan - اشنویه - ایران
انگار حاجی مأیلی سرش درد میکنه واسه جنجال، یجورایی شبه عروسای قدیمی‌ که می‌گفتند بکش م ولی‌ خشگلم کن، حالا بعضیها میگن بکشم ولی‌ معروفم (معروف ترم ) کن، وقتی‌ انسان از آرامش و زندگی معنوی تهی شده باشه، فقط جنجال، توهین، افترا، درگیری و فساد اخلاقی‌ میتونه راضیش کنه، بغل مرحوم هدایت باید به مافیها خندید
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 12:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.