بازیگر 60ساله سریال پایتخت،دزد را در خانه اش دستگیر کرد

روزنامه ایران نوشت:هوشیاری بازیگر معروف صدا و سیما دزد نیمه شب آپارتمانش را در دام پلیس گرفتار کرد. این حادثه سحرگاه یکشنبه هنگامی ‌رخ داد که بازیگر 60 ساله بعد از خواندن نماز قصد استراحت داشت اما با اتفاق عجیبی روبه‌رو شد.

بنابر این گزارش، بازیگر سرشناس سینمای مازندران و کشور بعد از اقامه نماز خود را برای خواب آماده می‌کرد که ناگهان صدای مهیبی شنیده شد. «هوشنگ رضایی» بازیگر سریال‌های پایتخت و چند فیلم و تله فیلم سیما و سینما در باره این حادثه به خبرنگار ما گفت: صدا وحشتناک بود، از رختخواب بلند شده و به اتاق پذیرایی جایی که صدا آمده بود دویدم. از صحنه‌ای که می‌دیدم شوکه شده بودم. برای چند لحظه گیج شده و مات و مبهوت به روبه‌رو نگاه می‌کردم. روبه‌روی من در فاصله چند قدمی ‌مرد جوان قوی هیکلی در حالی که با ماسک سفیدی صورتش را پوشانده بود و کارد بلندی در دست داشت به من زل زده بود. خواستم اعتراض کنم که او با سرعت خود را به من رساند، کارد را به سمتم گرفته و در حالی که تهدید می‌کرد به پشت سرم رفت. کارد را زیر گلویم گذاشته و مرا کشان کشان به طرف آشپزخانه برد. کارد زیر گلویم را خراش داد.

سؤال کردم از من چه می‌خواهی، من که تورا نمی‌شناسم و به تو بدی نکرده‌ام. با فریاد فقط می‌گفت پول بده. اگر سر و صدا کنی می‌کشمت. وقتی به آشپزخانه رسیدیم متوجه شدم او با نگرانی مدام به بیرون نگاه می‌کند، حس کردم همدستی در بیرون دارد. خواستم آرام باشد تا ببینم می‌توانم برایش پول جور کنم، برای لحظه‌ای حواسش به بیرون جمع شد فکر کنم صدایی شنیده بود، سرش را جلوی پنجره برده و خواست به بیرون نگاه کند. از فرصت استفاده کرده و دستی که کارد را گرفته بود گرفتم. بسرعت پیچانده و به پشت سرش بردم.کارد را رها نمی‌کرد سعی می‌کرد با داد و فریاد مرا بترساند.

لگدی به شکمش زدم روی زانو خم شده و چاقو را انداخت. چاقو را برداشته زیر گلویش گذاشتم. با فریاد از دامادمان که در طبقه بالای آپارتمان ما ساکن است کمک خواستم، او سریع خود را به طبقه اول رسانده و دست و پای دزد را بستیم. وی در ادامه درباره چگونگی ورود این دزد به خانه‌شان گفت: آپارتمان ما در طبقه اول خیابان طالقانی است، گویا او از زمین خالی که کنار ساختمان ما است وارد حیاط شده و خود را به پشت در آپارتمان رسانده بود. هر کاری کرده بود نتوانسته بود در را باز کند بنابراین با لگد محکمی‌در را شکسته و وارد آپارتمان شده بود. تصور می‌کنم فکر می‌کرد کسی در خانه نیست. وقتی دست و پای او را بستیم با پلیس تماس گرفتیم و مأموران کلانتری 14 ساری آمده و او را با خود بردند.

 

+83
رأی دهید
-2

vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
وووش! نماز میخونده؟؟؟ جیز نشه مرتیکه دستمال.. بازیگر دیگه نماز خوندنش چند منه؟ متملق چاپلوس.. داشتم نماز می خواندم! اه اه اه..
دوشنبه 19 آبان 1393 - 12:28
hasan sia - تهران - ایران
طرف بچه آبادان بوده نه مازندران ، (از فرصت استفاده کرده و دستی که کارد را گرفته بود گرفتم. بسرعت پیچانده و به پشت سرش بردم.کارد را رها نمی‌کرد سعی می‌کرد با داد و فریاد مرا بترساند.).
دوشنبه 19 آبان 1393 - 16:41
nejaat2006 - لیدز - انگلستان
خالى بندیه
دوشنبه 19 آبان 1393 - 16:54
اسب آتش - سیدنی - استرالیا
vahid.sharifi- تو الان مثلا حرف زدی دیگه؟ اتفاقا جو سینما و کلا هنر مقلد غرب تو ایران طوریه که غیر از چند تا کارگردان هر کی اهل نماز باشه زیاد تحویلش نمیگیرن! یعنی هنرمندای تازه بدوران رسیده ی بی بته اینجوری واسه ارزشی ها (اقلیت) کلاس میزارن! پس این آقا هم لزومی نداشته که چاپلوسی کنه. اگه بدروغ میگفت داشتم تو اینیستاگرامم مسیج واسه هالیوود میزاشتم راضی میشدی؟ ....؟ یا اگه نقش مایکل داگلاس رو واسه شرون استون های عقب افتاده سینه نمای ایران بازی میکرد واسش هورا نمی کشیدی؟ .... دمش گرم با اون بازی بی ریا و شخصیت با وقارش.
دوشنبه 19 آبان 1393 - 16:45
biparva-jan - تهران - ایران
vahid.sharifi اولین چیزی که باید یاد بگیری احترام به عقاید شخصی دیگرانه. چه مسلمان باشند چه مسیحی. اون موقع به کسی نمیگی مرتیکه صرفا برای این که نماز خونده. از نماز صبح برای مشخص کردن زمان مورد وقوع حادثه استفاده کرده که در ایران کاملا معموله.
دوشنبه 19 آبان 1393 - 17:09
fardis - کرج فردیس - ایران
فردیس کرج ساکنم باره اول روروک بچه ام را دزدیدند بعد خود دوربین مداربسته را بعد هم که به دزد گفتم عکست را دارم دوربین راپس بده تهدیدم کرد و من هم از ترس زن و بچه ام خفه شدم بعد ماشینمو خالی کردند اینو گزارش کردم وثبت شدگفتند شانس آوردی ماشینو نبردند. بعد دوچرخه ام را دزیدند در پاسگاه حضورا رفتم و شکایت کردم گفتند امیدی نداشته باش نمیشه کاری کرد. بعد سوار یک پیکان شدم و از من زورگیری کردند رفتم شکایت پاسگاه فردیس فرمودند شانس آوردی خودت را نکشتندو الان امروز 19/8/93 باز هم یک پژوی نمره کرمانشاه جلو چشم همه سعی در زورگیری کرد و بعد از ضرباتی که بمن زد و دهنم پر از خون شد منصرف شد و رفت. من هنوز در شوکم و البته دیگر شکایت هم نمی کنم و دعا می کنم که هنوز زنده ام راستی کسی جای امن سراغ داره؟ راستی من ایثارگر جنگ و معلول هم هستم ........
دوشنبه 19 آبان 1393 - 18:55
fardis - کرج فردیس - ایران
خونه من فردیس کرجه بار اول روروک بچه ام را دزدیدند که بیخیال شدم بعد خود دوربین مداربسته را بعد هم که به دزد گفتم عکست را دارم دوربین راپس بده تهدیدم کرد و من هم از ترس زن و بچه ام خفه شدم بعد ماشینمو خالی کردند اینو گزارش کردم وثبت شد و فرمودند شانس آوردی ماشینتو ندزدیند بعد دوچرخه ام را دزیدند در پاسگاه حضورا رفتم و شکایت کردم گفتند کاری نمیشه کرد بعد از من تو پیکان مسافربری زورگیری کردند رفتم شکایت پاسگاه فردیس فرمودند شانس آوردی خودت را نکشتندو الان امروز 19/8/93 باز هم یک پژوی نمره کرمانشاه جلو چشم همه سعی در زورگیری کرد و بعد از ضرباتی که بمن زد و دهنم پر از خون شد منصرف شد و رفت. من هنوز در شوکم و البته دیگر شکایت هم نمی کنم و دعا می کنم که هنوز زنده ام راستی کسی جای امن سراغ داره؟ راستی من ایثارگر معلول هم هستم ........
دوشنبه 19 آبان 1393 - 19:22
ukang - لندن - انگلستان
ایشون کی‌ بود تا پایتخت ؟؟ آشنا به نظر نمیاد.
دوشنبه 19 آبان 1393 - 19:42
a.sadriuk - لندن - انگلستان
دمش گرم حال کردم
دوشنبه 19 آبان 1393 - 23:08
dark night - تهران - ایران
الکی‌ میگه.
‌سه شنبه 20 آبان 1393 - 01:28
yashainiran - ایران - ایران
و فردا آقا دزده آزادانه در خیابانها تردد خواهد کرد............ همین اتفاق برای یکی از آشنایانم افتاده بود و دزد را گرفته و هر چه می تونستند کتکش زده بودند فردای اون روز آقا دزده به دادگاه شکایت کرده بود که منو کتک زده اند رئیس دادگاه هم به شاکی گفته بود که شما حق نداشتید این آقا رو کتکش بزنید و در آخر به آقا دزده دیه تعلق گرفت!
‌سه شنبه 20 آبان 1393 - 06:49
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.