دزد ابله در صحنه جرم از خود عکس یادگاری گرفت

دزد ابله انگلیسی پس از سرقت کلان از یک جواهرفروشی با انداختن عکس سلفی از چهره‌اش در صحنه جرم، خود را گرفتار پلیس کرد.
به گزارش پلیس اسکاتلندیارد، این دزد 27 ساله به نام «ابراهیم فونانا» که یک مکانیک است پس از ربودن جواهرات و اجناس باارزشی به مبلغ 250 هزار پوند از جواهرفروشی تصمیم گرفت در صحنه جرم از خودش عکس یادگاری بگیرد.مأموران پلیس می‌گویند این سارق ابله را پس از انتشار عکس او در اینترنت دستگیر کرده‌اند.به گفته پلیس این دزد احمق پس از شناسایی و دستگیری به پنج سال و نیم زندان محکوم شده است.کارآگاهان پلیس می‌گویند با انتشار عکس مشخص شد که ابراهیم پدری امریکایی داشته و مادرش اهل ساحل عاج بوده است و پس از سرقت از یک جواهرفروشی در منطقه کینگستون خود را گرفتار کرده است.اطلاعات پلیس نشان می‌دهد که ابراهیم دارای سوابق کیفری است و در روز گذشته نیز با ربودن یک لپ‌تاپ، آی‌پد و یک چمدان مدتی را در زندان گذرانده است.

+41
رأی دهید
-4

Hojati 47 - استکهلم‌-سوئد - استکهلم‌-سوئد
قیافه گاگولش داد میزانه که هم ابلهه هم دزده و به غیر از دزدی کار دیگه بلد نیست
دوشنبه 19 آبان 1393 - 12:15
خانه کجاست - لندن - انگلیس
احمق روانی جانی بی بوته تر از سیاه های انگلیس من هیچ جا به عمرم تو این 28 سالی که تو لندن زندگی کردم ندیدم.مخصوصا نسل جدید واقعا وحشی حیوان درنده. خاک بر سر اون دخترهای ایرانی که اینجا تو لندن خودشان رو در اختیار این بی بوته ها میگذارند.بخیال خودشون بی اف Bad boy دارند.با سگ آخوند همبستر بشید شرف داره تا اینجا تو انگلیس خودت رو بسپاری زیر دست سیاهپوست به خاطر ...
دوشنبه 19 آبان 1393 - 13:21
vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
آفریقایی البته! انگلیسی موهای بلوند، پوست سفید و چشمانی سبز و یا آبی دارد! انگلیسی سیاه نداریم، اینها زیر تریلی آویزون و یا در شکم حیوان و یا.. به انگلیس رفته و پس از سالها گریه در دادگاه ها، پاسپورت انگلیس عزیز را گرفته اند!
دوشنبه 19 آبان 1393 - 14:50
Navit - آنتورپن - بلژیک
خواندن بعضى از نظرات واقعا ناراحت کنندست بوى تعفن ذهن بیمار نویسنده ى راسیست ادم رو بد جورى اذیت میکنه .
دوشنبه 19 آبان 1393 - 16:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.