سخنگوی داعش: برای شفای ابوبکر بغدادی دعا کنید

ابوبکر بغدادی که خود را خلیفه "دولت اسلامی" می‌خواند، حدود چهار ماه پیش در انظار عمومی حاضر شد

ابو محمد عدنانی سخنگوی رسمی داعش متنی را توئیت کرده که ظاهرا، از زخمی شدن ابوبکر بغدادی رهبر گروه موسوم به "دولت اسلامی" (داعش) حکایت دارد.

این عضو داعش، که نام اصلیش "طه صبحی فلاحه" است، در متن توئیت خود آورده: "آیا می پندارید که با شهادت خلیفه، خلافت به پایان می رسد؟ به امت اطمینان می دهیم که شکر خدا حال امیر این خلافت، ابوبکر بغدادی خوب است. برای شفای عاجل او دعا کنید."

انتشار این توئیت، در شرایطی صورت گرفته که ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا، دیروز خبر داده بود که روز جمعه ۷ نوامبر (۱۶ آبان)، جنگنده‌های ائتلاف ضد داعش کاروانی از ۱۰ خودروی رهبران داعش را در شمال عراق بمباران کرده‌اند. آمریکایی ها در عین حال اعلام کرده بودند که نمی‌تواند تایید کنند آیا رهبر داعش هم در محل حمله حضور داشته است یا نه.

پیش از اطلاعیه آمریکا، شبکه خبری العربیه درباره حمله‌ای دیگر به رهبران "دولت اسلامی" در حوالی شهر قائم در نزدیکی مرز شرقی عراق گزارش داده بود و اینکه خبرهایی از صدمه‌دیدن ابوبکر بغدادی در محل بمباران رسیده است.

مطابق اطلاعیه دیروز ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا، محل بمباران رهبران داعش در نزدیکی موصل در شمال عراق بوده که حدود ۲۷۰ کیلومتر با محلی که قبلا اعلام شده بود ابوبکر بغدادی در آنجا صدمه دیده فاصله داشته است.

به دنبال انتشار خبر العربیه در مورد زخمی شدن ابوبکر بغدادی، خبرگزاری رویترز از قول دو شاهد در محل حادثه گزارش داد که در این بمباران، خانه‌ای هدف قرار گرفته که رهبران ارشد داعش در آن جلسه داشته اند.

    آیا می پندارید که با شهادت خلیفه، خلافت به پایان می رسد؟ به امت اطمینان می دهیم که شکر خدا حال امیر این خلافت، ابوبکر بغدادی خوب است. برای شفای عاجل او دعا کنید

توئیت سخنگوی داعش

به گزارش رویترز از قول شاهدان محلی، نیروهای داعش یک بیمارستان را برای مداوای رهبران زخمی‌شده تخلیه کرده و با بلندگو در کوچه و خیابان از مردم خواسته‌ بودند که برای نجات جان زخمی‌ها خون اهدا کنند.

به گزارش همین خبرگزاری، اهالی منطقه گفته بودند که شایعاتی را درباره "کشته‌شدن" رهبر گروه دولت اسلامی و معاونش شنیده‌اند.

ابوبکر بغدادی که خود را خلیفه "دولت اسلامی" می‌خواند، حدود چهار ماه پیش در انظار عمومی حاضر شد و فیلمی از او در حال سخنرانی در مسجدی تاریخی در موصل انتشار یافت.

+93
رأی دهید
-25

Realman - ارواین - امریکا
یه دزد کمتر
یکشنبه 18 آبان 1393 - 23:07
arian1 - ابادان - ايران
وقتی که موجوداتی مانند گروه داعش وملایان نظام اسلامی در ایران پرچمدار مذهب اسلام باشند خیلی خیلی مشکل خواهد شد که بتوانیم دین اسلام را یک مذهب الهی بپذیریم چون تمام پیغام انها جنگ وخونریزی وقتل وغارت وفساد بوده وهست وهیچ زمان غیر از این چیزها کار دیگری نکرده اند. در حالیکه ادیان الهی از عشق وبخشش وشادی می گویند
یکشنبه 18 آبان 1393 - 23:30
persiangulf_57 - لندن - انکلیس
لعنت خدا ورسول خدا بر این جانور و داعشیها و وهابی ها باد
دوشنبه 19 آبان 1393 - 00:50
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
من هم براش دعا می‌کنم تا هر چه زودتر به درک واصل شده و به جده سارق بپیوندد. امین
دوشنبه 19 آبان 1393 - 00:24
مترلینگ - منچستر - انگلستان
خالش خوبه ولی براش دعا کنید !!امیدوارم که خیلی زود شربت شهادت رو کوفت کنه بشه شهید راه ظلمو ستم وبا صدام وبن لادن محشور بشه در اسفل السافلین و دست راستش بر سر بقیه دیکتاتورهای لنگه خودش که با اسلام اسلام دهن ملت رئ رو صاف کردن
دوشنبه 19 آبان 1393 - 02:04
greentree - تهران - ایران
چه قدر مظلوم و نورانی هستند مثل آقا خامنه‌ای و پسرش مجتبی
دوشنبه 19 آبان 1393 - 02:24
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
حالا کی دعا کنه؟ عمرپرستها؟ دعای کفار که مستجاب واقع نمیشه. بارها از آیات قرآن کریم برای شما جماعت عمریه کفر و جهنمی بودن عمر، ابوبکر و عایشه رو ثابت کردم. اینم مطمئن باش که مابقی فقط برای سقط شدنش دعا میکنند.
یکشنبه 18 آبان 1393 - 23:13
sepahi - کرمانشاه - ایران
سگی کمتر
دوشنبه 19 آبان 1393 - 05:42
مهدخت - برن - سوئیس
اینها همش فیلم است و کار سیاست حتما برنامه دیگری پشت پرده است حضور این شخص و نابودی ان فقط یک فیلم سیاسی است برای مردم عامی بیچاره اون مردمی که طعمه این بازی قرارگرفتند
دوشنبه 19 آبان 1393 - 07:33
raha1984 - هامبورگ - المان
الهی همتون درد بیدرمون بگیرید
دوشنبه 19 آبان 1393 - 08:09
dara20 - تهران - ايران
به امید خدا جان به جان آفرین تسلیم و راهی‌ دوزخ گردد
دوشنبه 19 آبان 1393 - 09:03
Azadikhah - تكسل - هلند
امیدوارم این تفکر ضدّ انسانی‌ از بین بره و اگر نه با کشته شدن کسی‌ هیچ چیزی عوض نمی‌شه،فردا یک گروه دیگه درست می‌شه!
دوشنبه 19 آبان 1393 - 10:04
prince of darkness - دبی - امارات
فدای ..دانمارک...امکان داره برای من هم یکبار ثابت کنی که زن و اصحاب نزدیک پیامبر کافر و مرتد بودند؟؟؟اگر از آیات قرآن تونستی ثابت کنی من رو از یک جهالت بزرگ نجات دادی...ولی اگر نتونستی که نمیتونی بدان که در کفر و شرکی بزگ به سر میبری...
دوشنبه 19 آبان 1393 - 10:20
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
خدا کنه سرکرده این کروه یاغی به همراه بشار اسد و خامنه ای با هم به دیار باقی برن
دوشنبه 19 آبان 1393 - 10:33
bobo88 - بروکسل - بلژیک
الان توی بیمارستان درجه یک ترکیه در حال مداوا هست.
دوشنبه 19 آبان 1393 - 11:52
فراوانی - قطر - قطر
خدایا خداوندا مردم جهان را از شر طرفداران پوفیوز جاهل وبی عقلت بر حذر دار
دوشنبه 19 آبان 1393 - 13:20
rahjoo - بابل - ایران
فک کنم آش نذری رجب اردوغان برای سلامتی هم پیاله اش،ابوبکر باشه
دوشنبه 19 آبان 1393 - 16:10
siavash33 - کردستان - ایران
بره به درررررررررررررررررررررررررررررررررررررررک ان شالله
دوشنبه 19 آبان 1393 - 21:27
yashainiran - ایران - ایران
دعا می کنم که هرچه زودتر به درک واصل شود
‌سه شنبه 20 آبان 1393 - 06:58
Imod.barbekan - منامه - بحرین
. ایجاد کنندگان دین شیعه ایرانیان بودند که از صدها سال قبل عربها را بی فرهنگ وپائین تر از خود می دانستند واکنون پذیرش اسلام برای آنان به منزلهی شکست وتحقیر بود. ایرانیان مسلمان نشده، عمر را عامل زوال پادشاهی ساسانی میدانستند وچون کوته فکر بودند میپنداشتند که با ورود اسلام عربها بر آنها مسلط شده اند بنا بر این کینه و بغض با حضرت عمر بن خطاب (رضی الله عنه) را همواره در دل داشتند .تا اینکه این کینه در نزد سران رافضی به جنونی بیدرمان تبدیل شده.
‌سه شنبه 20 آبان 1393 - 14:27
Imod.barbekan - منامه - بحرین
پایه گذار دین شیعه مجوسیان شکست خورده ویهودیان رانده شده از دیار عرب بودند که اکثراً در بلاد ایران مأوا یافته بودند. وچه جالب این اهل نفاق به هم شبیه هستند. واضح است که مجوسیان ویهودیان نمیتوانستند علیه خلفای مسلمان قیامی را ترتیب دهند . لذا با هوش وافری که داشتند اصل را به ظاهر بر همان پایه های دین توحیدی قرار دادند ولی با ایجاد تحریف در معنا ی آیات و تفسیرهای ساختگی دین شیعه را به وجود آوردند
‌سه شنبه 20 آبان 1393 - 14:28
marineboy - لس انجلس - امریکا
mod.barbekan باز که این دروغهای بی سر و ته رو کپی پیست کردی؟ شیعه هر اشکالی دارد مشکل مردم ایران است و به امثال شما سلفی های تندرو آدمخوار و ویرانگر ربطی ندارد. این خلیفه خودخوانده متجاوز دنباله رو عمر هم که به درک اسفل السافلین واصل شد به این امید که وحوش سلفی دیگر نیز به دنبالش بروند. ضمنا ایرانی هرگز خودش را از تازی حجازی پایینتر نمیداند، زیرا که همه خاورمیانه عربزبان و غیر عربزبان از این وحوش شبه جزیره متنفرند. ضمنا عمر حضرت نبود و انسان پرستی و بزرگنمایی خلیفه و غیره شرک محسوب میشود.
‌سه شنبه 20 آبان 1393 - 16:32
کوروش مهری - یزد - ایران
دعا واسه چی؟؟؟!!به الله بگید خوبش میکنه!!!
‌سه شنبه 20 آبان 1393 - 16:51
m.n.s - کرج - ایران
اگرچه همه دعا کردن که انشاالله کارش تمامه و هرگز به زندگی بر نگرده که همینطور میشه به امید خدا ..ولی فدائی و چاپلوس آقا فرق بین شما و اونا چیست یک کمی اونا از شما بهتر هستند چونکه نمیگن آب جراب چرکهای مارا بخورید شفا میدهد نمیگن بند کفش آقا را سجده کن و ببوس که به بهشت بری چون این کارای که شما میکنید انسان که چه عرض کنم حیوان هم ازش نفرت دارد . حیوان همچون چیزی را نمیتواند قبول کند . من وقتی جراب هارا بشورم و به سگم بدم اون ابرا نمیخرد ولی برای شما داروست .
‌سه شنبه 20 آبان 1393 - 22:06
Imod.barbekan - منامه - بحرین
marineboy- امریکا- شماها رافضیان فعلا رو هر چی آدمکش وجنایتکار سلفی رو سفید کردید ،در سوریه هزاران بیکناه ،هم زنان و کودکان رو با بمب های شیمیایی قتل و عام کردید و در ایران روی دختران جوان و بیگناه اسید میپاشی .حالا هی سلفی و وهابی بکن شماها وحشی تر از سلفی ها و وهابیها هستید
‌چهارشنبه 21 آبان 1393 - 06:01
ghonghol - تهران - ایران
Imod.barbekan - منامه - بحرین. سلام رافضی که به ما می گید رو فعلا کاری باش ندارم. ولی به قول تو رافضی ها در سوریه قتل عام کردند!!!!!!!! اینا همون رفیقای بغدادی ملعونند که تو سوریه اند که این جنایت هارو کردند. من قصد دفاع از نظام ایران یا بشار اسد رو راندارم ولی حرف شما باعث شد که بگم این ها هزار مرتبه از اون وهابی و سلفی و تکفیری برترند. رافضی ها(به قول خودت) قبر حجر بن عدی رو نبش کردند یا شما تکفیری ها!؟. این تکفیری ها بودند که به تبعیت از هند جگر خوار که مادر معنویشان بود فیلم خوردن جگرزنده ی آدمی رو که کشتند تو اینترنت گذاشتند و فیلم سربریدن انسان با اره و هزاران جنایت که اگه یه درصد وجدان داشته باشی ازشون دفاع نمی کنی
‌پنجشنبه 22 آبان 1393 - 22:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.