جسد معلم لرستانی پیدا شد

مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: بعد از گذشت ۱۵ روز از حادثه سیلاب خرم‌آباد جسد معلم فداکار لرستانی دقایقی پیش پیدا شد.
به گزارش پارسینه به نقل از فارس، رضا آریایی گفت: شب دوشنبه 28 مهر ماه امسال سیلاب خرم‌آباد باعث شد که سه دانش‌آموز و یک معلم بر اثر سیل غرق شوند که جسد سه دانش‌آموز بعد از یک روز از این حادثه پیدا شده و از آن زمان تا امروز تلاش برای پیدا کردن جسد این معلم فداکار ادامه داشت.

وی افزود: جسد این معلم نزدیک روستای حاتم‌وند ویسیان خرم‌آباد توسط دهیار روستای حیات‌الغیب به نام نورالدین پیرحیاتی پیدا و تحویل خانواده آن داده شد.

مدیرکل ستاد بحران استان لرستان یادآور شد: جسد این معلم لرستانی بین 10 تا 12 متر از رودخانه فاصله داشته و زیر رسوبات پیدا شد.

آریایی از تلاش همه مسئولان، مردم استان لرستان به ویژه مردم روستاهای اطراف این حادثه به خاطر تلاش‌های شبانه‌روزی آنها تقدیر و تشکر کرد.

بر اساس این گزارش، 28 مهر ماه امسال یک معلم عشایری لرستانی در حال انتقال یکی از دانش‌‌آموزان مجتمع شبانه‌روزی عشایری بخش ویسیان خرم‌آباد به مراکز درمانی این شهرستان بوده که در حین طی مسیر به خرم‌آباد دچار سیلابی شدن محور اصلی خرم‌آباد و پلدختر می‌شود و متاسفانه در این حادثه سه دانش‌آموز و این معلم دلسوز فداکار جان خود را از دست داده‌اند.

+105
رأی دهید
-2

Emam Zaman - قم - ايران
اول از همه خداوند مهربان و رحیم و عادل و بزرگوار به همه این عزیزان رحمت عطا کنه. دوم اینکه ۱۰ تا ۱۲ متر از کجای رودخانه؟ جسد این معلم لرستانی بین ۱۰ تا ۱۲ متر از رودخانه فاصله داشته و زیر رسوبات پیدا شد.سطح، کف، بستر، بالا، پائین ، شرق، غرب..!!!؟
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 15:48
*Fanoos* - ایران - ایران
خداوند بیامرزش این معلم فداکار رو از مسولان تقاضا دارم اسم این معلم فداکار رو وارد کتابهای درسی کنند.
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 23:49
shervin2013 - خرم آباد - ایران
Emam Zaman - قم - ایران. دوست عزیز معلومه دیگه زیر رسوبات کف رودخونه بوده....من عکس لحظه پیدا شدن پیکر پاک این معلم فداکار رو دارم...لا به لای تنه و ریشه های درختان کنده شده ازسیل گیرکرده و درزیر صدهاکیلو گل و لای مدفون شده بود....عکسش خیلی وحشتناکه....روحش شاد
‌چهارشنبه 14 آبان 1393 - 16:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.