ارتباط برنامه 90 و داعش از نظر حسن عباسی

عصر ایران - حسن عباسی که رییس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز است روز شنبه صحبت هایی جنجالی در مورد فوتبال داشته. او اتفاقات رخ داده در فوتبال ایران را بررسی کرده و از فوتبال به این نتیجه رسیده که جامعه منحط شده است . حسن عباسی این صحبت ها را در بیستمین جلسه از دور جدید نشست فیلمسازان جوان سینمای انقلاب اسلامی انجام داده . در جلسه ای که مربوط به اکران ونقد مستند ژست بوده.حرف های عجیب حسن عباسی از اشاره برنامه نود شروع می شود به دستمزد کی روش می رسدوبعد نتیجه می گیرد که خداوند داعش را فرستاده است.

عصر ایران حرف های حسن عباسی را به نقل از خبرگزاری فارس و صرفا جهت اطلاع رسانی منتقل می کند .


در ورزش ما یک لُمپنیزمی ایجاد شده است که برنامه ای در نصف شب به مدت چند ساعت روی آنتن می رود، چندین نفر از مسئولان و رؤسای فدراسیون ها و دیگران پشت خط می آیند و پنج میلیون نفر هم بیدار می مانند که مشخص شود چه کسی در فلان مسابقه پیراهن نفر دیگر را کشیده است. متأسفانه شاخص ترین ورزشکاران ما در تلویزیون از مردم طلبکارند در حالی که ما درباره تواضع ورزشکارانی مثل مرحوم تختی شنیده بودیم، قهرمانان ورزشی امروز ما خانه های چند میلیاردی دارند و بعد رییس جمهورها و مسئولان به آنها نشان شجاعت می دهند، چون باور ندارند که اشجع الناس من غلب هواه.

وقتی که در کشور 12 میلیارد به فلان مربی می دهیم که بیاید به جوانان ما پاسکاری و شوت زدن به توپ را یاد بدهد و داد هیچکس در نمی آید علتش این است که فوتبال اعتبار و پرستیژ بیشتری دارد، و این یعنی جامعه از این نظر دچار انحطاط اخلاقی شده است. جامعه ای که اینطور به انحطاط کشیده شود خداوند آن جامعه را امتحان می کند و داعش می فرستد تا به مردانش تیر خلاص بزند و زنانش را در موصل بفروشد.

+16
رأی دهید
-85

skylone - تورونتو - کانادا
این عباسی رو هم خدا شفا بده به حق این شب ها ..کلا تو توهم توطئه س ...چیز رو به شقیقه ربط میده همیشه
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 01:33
Neda02 - اتاوا - کانادا
قرص قرمز و زردتو دو برابر بخور، قرص‌های آبی رو نصف کن! وقتی هم که میکروفون با چند تا بز دیدی اون زنجیر کلفت نقره‌ایه رو حتما بنداز!
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 01:56
parsi parsi - کرمان - ایران
خب بگو مثل محمد سوار شتر بشیم و ماشین و تلویزیون و کامپیوتر و خلاصه هر چیزی که زمان عظیم الشأن نبوده قدغن .
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 01:56
Liberté_Montréal - مونترال - کانادا
با تمام خریتش اینو درست گفت انصافاْ!!!
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 02:41
razmandeh - استکهلم - سوئد
یکی‌ یک بشقاب غذای نذری به این موجود ....بخوره شاید خدا شفاش بده
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 02:44
ab shangooli - لندن - انگلند
اتفاقا درست گفته داعش فرستاده الله مدینه است البته اگر که الله مدینه که بتی بیش نیست رو خدا بدونیم داعش فرستاده خداست و کسانی‌ که فکر میکنند که گروه دولت اسلامی یا همان داعش از طرف الله مدینه نیست و اعمال و کارهایی که انجام میدهند وحشیگری بیش نیست و الله مدینه نگفتهٔ سخت در اشتباه اند که این ادامها دو دسته هستن : ۱- کسانی‌ که تا کنون قرآن رو به فارسی نخواندند ، که تعدادشون متاسفانه بسیار زیاده ۲- کسانی‌ که اصل مطلب رو به خوبی‌ می‌دانند ولی‌ از این راه پول زیادی به جیب میزنند که البته تعدادشان کم نیست ولی‌ در قدرت هستند. سوره نسا رو به فارسی بخونید تا متوجه بشید که الله مدینه که بوده و چه گفته و به ایرانی‌ ۱۴۰۰ سال پیش چه گذشته ، ایرانی‌ از خواب بیدار شو که دشمن بسیار نزدیک مرز‌های تو شده تا دوباره تاریخ بد و شوم کشورت رو تکرار بکنه.
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 03:18
paksan - آمریکا - آمریکا
امتحان خدا برای ما اینه که تو رو فرستاده که با وجود این همه دانشمند و اندیشمند تو آدم کم سواد و منحط که بیماری کمبود و بدبینی مبتلا هستی انقدر تریبون داشته باشی که برنامه تلویزیون رو از تو خونه هدایت کنی و خودت اسم استراتژیک اسلامی برای خودت بگذاری و برای اثبات حقیقت اینی که هستی ادعا کنی که رونامه واشگنتن پست و نیویورک تایمز و لس آنجلس تایمز درباره تو مطلب نوشتند و اسمتو گذاشتند استراتژیک اسلامی !! و یک عده احمقتر از خودت در بسیج و سپاه که کمترین استعدادی در فهم حقیقت ندارن حتی به خودشون زحمت نمیدن بگردند ببینند اصلاً همچین مطلبی وجود خارجی داره؟! ولی جالبه یک چیز جدیدتر بگم که بعضیا برای اینکه دروغشون در سرچینگ بالا بره تشویق میکنند ملت رو که برید این مطلب رو مثلاً حسن عباسی استراتزیک اسلامی رو سرچ کنید تا در سرچینگ گوگل اسم این طرف رنکیگ بگیره و بالا بیاد و حتی مطلبی هم پیدا نیشه اسم این طرف که با عبارت بعدش سرچ شده بعنوان منبع طرفهای خارجی جلب توجه کنه!؟ اینهم از شاهکارهای این آدم زرنگه که سوار یک عده احمق شده تخت گاز...
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 03:18
shayan_mehran - تهران - ایران
دکتورعنباسی میشه شما دیگه زرنزنی؟؟؟
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 03:44
karaji - گتنبرگ - سوئد
زمانی‌ که یک جامعه رو به انحطاط برود افرادی حضور دارند که بجای رسیدن به اصل مشکل به بیراهه رفته و مثل این یارو عباسی جفنگیات تحویل مردم میدهند و نمیدانند خودشان عامل اصلی‌ منحط کردن یک جامعه هستند !!
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 06:34
vakof - اصفهان - ایران
خسته شدیم بسه دیگه
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 06:37
Lalak pamir - ونکوور - کانادا
سلام من عضوه جدید هستم خوشحالم که به جمع شماها پیوستم
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 06:02
cobalt3 - کرج - ایران
یه عباسی یه مملکت عباسی اینجا عباسی اونجا عباسی همه جا تو اقتصاد عباسی تو فیزیک عباسی روان شناس عباسی ریاضی دان عباسی شیمی دان عباسی زنان و زایمان عباسی جغرافی عباسی تاریخ عباسی منطق و فلسفه عباسی علم الشقاق عباسی اکتساب الاسافل عباسی خشکی مفاصل عباسی ....کافیه دستش رو دراز کنه و از ماتحت مبارکش یه تز و تئوری جدید دربیاره حضرت عباسی.
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 06:52
داریوش پارسی - اصفهان - ایران
همانا خداوند داعش را فرستاد تا گردن زند آقای ........ سوره..........
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 07:13
Navit - آنتورپن - بلژیک
k pamir - ونکوور - کانادا. خوش اومدى امیدوارم که همیشه خوشحال باشى.
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 09:06
halk_35 - لیوواردن - هلند
سلام لالاک پامیر . خوش اومدی
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 10:01
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
اینا اگر حرف راست هم بزنن دیگه خریدار نداره . نصف حرف هاش درست هست اما نگفت این فرهنگ نادرست رو خود آخوند‌ها و دین اسلام به وجود آورده
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 11:39
فراوانی - قطر - قطر
ای عباسی برو ادمشو پوفیوز
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 11:43
kiyanzx1 - استکهلم - سوئد
عباسى دوستت داریم ، باز زر بزن بخندیم !! اینها مباحات کشورمان هستند ، اورین
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 14:14
مدافع حق - مادرید - اسپانیا
ببین نکبت خودت موقعى که میگن بیا پاى تریبون زرت پرت کن چقدر پول میگیرى . یه دونه از این مدال شجاعت به این بدبخت حسود بدین منتها مدل خریت رو دلش نشکنه . یه برنامه درست کنین به جاى نود موضوعش هم متراژ عمامه.مدل عبا. مدل نعلین.رنگ جلد مفاتیح .
‌چهارشنبه 14 آبان 1393 - 01:23
hasan sia - تهران - ایران
ندا ۰۲ اتاوا - کانادا. دستت درد نکنه حال کردم از این کامنتت . با اجازت کپی پیست کردم ، خیلی جاها لازم میشه.
‌چهارشنبه 14 آبان 1393 - 11:02
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.