ابراز امیدواری رفسنجانی برای شناسایی و مجازات اسیدپاشان.

+19
رأی دهید
-34

azadi-iran - وین - اطریش
تنها راه رهایی مردم ایران: . انحلال سپاه و بسیج و لباس شخصی ها و ارازل و اوباش می باشد در غیر این صورت این داستان غم انگیز برای ایرانیان سالها خوانده خواهد شد.
یکشنبه 11 آبان 1393 - 23:06
Asghar Torobche - تورنتو - کانادا
برو بی‌ شرف تا میبینین مردم صداشون داره در میاد تو رو میفرستن جلو دو تا چرتو پرت میگی‌ همه هم میگن‌ای وای رفسنجانی‌ مخالف این آخونداس بدم پشت صحنه همه به ریش مردم میخندن
دوشنبه 12 آبان 1393 - 00:00
caroline - تهران - ایران
شیخ در خشم است از افکار و گفتار جدید. می کِشد از آستین هردم برون مار جدید. یک زمانی شیخ از دربار بد می گفت و حال. آشنامان کرده با یک سنخ دربار جدید. شیخ بوده با تمدن مثل بسم اله و جن. دشمن است او با هنرمندان و آثار جدید. سرعت اینترنت او را غرق وحشت می کند. می دود او در بدر دنبال یک غار جدید. شیخ بی وجدان اگر روزی مسلسل داشتی. در جنایت می نمودی ثبت آمار جدید. تا کند خاموش بانگ اعتراض مردمان. می کند برپا شبانه چوبه دار جدید. می خورد دائم کبابِ جوجه و آروغ زنان. می شود از گشنگان خواهان ایثار جدید. شیخکی را یک شبه کرده فقیه و سالهاست. ملتی را میدهد هر روز آزار جدید. حاصلی ناید برون از شیخ جز فقر و فساد. می کند تولید دائم دزد و بیکار جدید. پر نموده جیب و انبارش همه از پول نفت. میشود بازم ز چین، خواهان انبار جدید. دست دزد خرده پا را می برد از مچ ولی. میشود شیخ گدا عاقا و پولدار جدید. کرد ملت، تا شود راحت ز اشرار، انقلاب. شد اسیر دست شیخ دزد و اشرار جدید. شیخ بهر حفظ قدرت بی مهابا می کشد. لیک ایران را بود شیران بسیار جدید. سخت قمصور است پویا، زرت شیخ دین فروش. می رسد هر روز از آن ویرانه اخبار جدید.
دوشنبه 12 آبان 1393 - 00:02
ukang - لندن - انگلستان
کشتی‌ خودتو . رئیس غافله دزد‌ها ....
دوشنبه 12 آبان 1393 - 00:23
دوستدار - استهکلم - سوئد
یادم می اید حدود 18 الی 19 سال پیش تروریستهای جمهوری اسلامی ایران در عراق مخالفانشان را که در عراق پناهنده بودن ترور میکردن .یکی از ترورشده ها پسر نوجوان یکی از پیشمرگان حزب دمکرات کردستان ایران بود که در شهر رانیه کشور عراق , توسط تروریستهای جمهوری اسلامی با اسید کشته شده بود . به زور اسید را در دهان این نوجوان ریخته بودن تا بمیرد .به خاطر این رفسنجانی در مورد اسید پاشی سخن رانی کرده تا ضمینه سازی برای معرفی بدبختی کنند که می خواهند به عنوان اسید پاش به مردمش در صداوسیما جمهوری اسلامی معرفیش کنند.
دوشنبه 12 آبان 1393 - 01:23
XMAN2 - کارا کاس - ونزوئلا
جون آقا جون هاشمی‌ یدونست . آقا جون ، این مشت حسن یجورایی داره وامیده . صحبتهاش تواین دنیای مجازی موجوده ، وعده و وعید‌هایی‌ که به مردم داده . شناسایی و معرفی‌ این اراذل به ظاهر اسلامی که روی آل زیاد رو هم سفید کردن از خوردن نون شب برا حسن روحانی واجب تره . سکوت مقام معظّم رهبری در این باره پر معناست و موجب دلخوشی قومی می‌شه که از بنی امیّه و آل او به مراتب پست تر و کثیفترن . این هرزه‌ گری اسلامی باید ریشه کن بشه . آی‌ روحانی اگه نمیتونی با این پست‌ترین‌ها برخورد کنی‌ مثل سران کشور‌های مترقی که نمیتونن به وعده‌هاشون عمل کنن از تخت ریاست جمهوری بریز پائین ، مردونه . به ۲۰ میلیونی که بهت رای دادن بگو نتونستم کاری کنم میرم . ژاپن رو ببین اگه خلافی از سرانش سر بزنه و آشکار بشه مردونه خودشون ، خودشون رو میکشن . شیعه علی‌ ( ع ) از غصّه این غم باید خود کشی کنه اگه شیعه علی‌ باشه . حاج حسن ، برا اولین باره که بهت باید بگم حالا برو داییتو دیونه کن .
دوشنبه 12 آبان 1393 - 02:04
behzad2010 - رتردام - هلند
این تازه روزهای خوبه مردم ایرانه‌‌،اگه بازم بخوان همینطور بی‌ تفاوت باشند روزی میرسه که آرزوی این روزها رو میکنند
دوشنبه 12 آبان 1393 - 02:51
biparva-jan - تهران - ایران
شعر قشنگی بود caroline
دوشنبه 12 آبان 1393 - 04:55
dara20 - تهران - ايران
مرتیکه بی‌ شرف شیاد، دستگیری اسید پاش‌ها چیزی را عوض نمیکنه آخوند‌های فربه‌ای که دستور دهنده این جنایت هستند و فتوی صادر میکنند باید دستگیر و بی‌ محاکمه اعدام شوند. اینها همان کاری را میکنند که تو زمانی در راس کمیته قتل‌های زنجیره‌ای و محفلی قرار دشتی و صدها نفر از مخالفان رژیم فاسد اسلامی را ترور کردی. سید علی‌ خامنه‌ای رهبر پفیوز شما سرکرده و عامل تمام این جنایات است
دوشنبه 12 آبان 1393 - 09:08
Azadikhah - تكسل - هلند
اسید پاشی بر روی زنان، تنها زنان را مورد حمله قرار نداد. بلکه حمله اش به کل مردم و عقب راندن کل جامعه بود. حکومت اسلامی که در بدو روی کار آمدنش با حمله به زنان تلاش کرد که پایه های حکومت خود را بنا کند، امروز بعد از سی و چند سال حاکمیت در اوج استیصالش دست به چنین حمله ای به زنان و کل جامعه می زند تا با ایجاد رعب و وحشت حاکمیتش را از لبه پرتگاهی که در آن قرار گرفته است رها کند.کسائی که با سوزاندن مردم تو سینما رکس آبادان شروع به روی کار اومدن کردند حالا هم برای یاد آوری مردم همین کارو می‌کنن، از تمام رهبران مخالف حکومت شاه اگه تست پزشکی‌ میگرفتن یا اگه همین الان بگیرند هیچ کدوم سلامت ذهنیشون ثابت نمیشه، فک کن مجاهدا بانی‌ صدر ملی‌ مذهبی‌ها منتظریها طالقانی‌ها سحابی‌ها از جریان سینما رکس بی‌ خبر بوده باشند، اینها همونایی هستند که سوختن مردم و تماشا کردند تا به هدف شوم خودشون برساند، الانم ته دلم همین‌ها با اسید پاشی مخالف نیستند چون اونایی که بهشون اسید پاشیده شد همه بر خلاف اسلام اونها لباس داشتند، اینها انقلاب کردند که اسلام داشته باشند.
دوشنبه 12 آبان 1393 - 10:44
new idea - لندن - انگلستان
تا اینا هستن همین آش و همین کاسه ست..من نمیدونم ما کی میخوایم تکون بخوریم؟ وقتی دیگه هیچی مهم نیست و همه چیزمون رو ازمون گرفتن؟ چه مون شده؟!
دوشنبه 12 آبان 1393 - 15:22
Imod.barbekan - منامه - بحرین
اشتباه زن متاهل = سنگسار. زن بی حجاب = اسید. دفاع دختر 19 ساله از خودش = اعدام . دختر میره والیبال = زندان. خب چه کاریه ؟ .. از همون اول همه دخترا رو زنده بگور کنید شما که برگشتین به توحش عرب 1400 سال پیش..
دوشنبه 12 آبان 1393 - 19:41
marineboy - لس انجلس - امریکا
واقعا اگر این وحشی ها را بگذارید دختران را همان روز اول زنده به گور میکنند.
‌سه شنبه 13 آبان 1393 - 12:11
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.