کودک ۳ ساله قربانی انتقام هولناک همسایه

زن جوان وقتی کودک ۳ ساله همسایه را در کوچه تنها دید نقشه شوم انتقام‌جویی کشید.

او که از مدت‌ها قبل از همسایه‌شان کینه به دل داشت، فرزند آنها را دزدید و با بی‌رحمی او را به قتل رساند.
بعدازظهر یکی از نخستین روزهای آبان وقتی پسربچه 3ساله‌ای به نام عرشیا در مقابل‌ خانه‌شان در شهرستان دورود استان لرستان سرگرم بازی بود، ناگهان ناپدید شد و کسی او را ندید. پدر و مادر کودک به تصور اینکه پسرشان به خانه یکی از همسایه‌ها رفته زنگ خانه همسایه‌ها را زدند اما هیچ‌کس فرزند آنها را ندیده بود. حتی در کوچه‌های اطراف نیز اثری از او به‌دست نیامد و وقتی جست‌وجوها به نتیجه نرسید، والدین عرشیا راهی اداره پلیس شدند و خبر از گم شدن پسرشان دادند.

جست‌وجوی بی‌نتیجه

با گذشت یک روز از ناپدید شدن پسربچه، وقتی خبری از او نشد، تیمی از مأموران تحقیقات برای یافتن ردی از وی را شروع کردند. جست‌وجوی اولیه پلیس نیز نتیجه‌ای در برنداشت و هیچ‌کس پسربچه گمشده را ندیده بود و از سرنوشت او خبر نداشت. بررسی‌ها نشان می‌داد که آخرین بار حدود ساعت 2بعدازظهر عرشیا در حال بازی در مقابل خانه‌شان دیده شده و پس از آن کسی وی را ندیده است.

ماموران پلیس که حدس می‌زدند پسربچه دزدیده شده باشد، تحقیقات خود را روی این فرضیه متمرکز کردند. در بررسی‌های اولیه احتمال آدم‌ربایی با انگیزه اخاذی رد شد چرا که خانواده پسربچه وضع مالی کاملا معمولی داشتند و از طرفی هیچ تماسی از سوی آدم‌ربایان احتمالی مطرح نشده بود. حالا قوی‌ترین فرضیه‌ای که وجود داشت، آدم‌ربایی با انگیزه انتقام‌جویی بود. این در حالی بود که عرشیا بی‌سر و صدا دزدیده شده بود و کسی صدای فریاد و جیغ او را نشنیده بود؛ پس این احتمال وجود داشت فردی که او را دزدیده از قبل با این خانواده آشنایی داشته است.

چه‌کسی با خانواده پسربچه گمشده اختلاف داشت؟ این سؤالی بود که کارآگاهان برای یافتن جواب آن شروع به تحقیق از همسایه‌ها و پدر و مادر پسربچه کردند. هر چند آنها در ابتدا مدعی بودند که با کسی اختلاف ندارند اما در ادامه مشخص شد که این خانواده‌ از مدتی قبل با یکی از همسایه‌ها اختلاف و درگیری داشتند.

مظنون؛ زن باردار

طبق بررسی‌های پلیس تنها کسی که با خانواده پسربچه گمشده اختلاف داشت، همسایه‌ آنها بود. زن همسایه چندین بار با این خانواده مشاجره کرده بود و از آنها کینه به دل داشت. مأموران در ادامه به سراغ این زن‌باردار رفتند تا از او تحقیق کنند. دستپاچگی و رنگ‌پریدگی این زن هنگام تحقیق، شک مأموران را بیشتر کرد و آنها به بازجویی‌ ادامه دادند تا اینکه زن باردار پرده از راز قتل هولناک پسربچه 3ساله برداشت.

این زن گفت: مدت‌ها بود که با همسایه‌ام مشکل داشتم. آنها به من تهمت زده بودند و همین باعث به‌وجود آمدن اختلافات بین ما شده بود تا جایی که حتی چندبار مشاجره کردیم و از آنها کینه به دل داشتم. وی ادامه داد: حدود ساعت 2بعدازظهر روز حادثه بود که دیدم عرشیا در کوچه در حال بازی است. کسی داخل کوچه نبود و در یک لحظه فکر انتقام‌جویی به سرم زد. پسربچه مرا می‌شناخت و به همین دلیل بی‌آنکه سر و صدا کند، او را همراه خودم به خانه‌مان بردم. در آن زمان تنها بودم و فکر انتقام‌جویی یک لحظه هم رهایم نمی‌کرد. پسربچه را در سطل آب خفه کردم و پس از آن به آژانس زنگ زدم و تاکسی خواستم.

به بهانه اینکه می‌خواهم به خانه مادرم بروم، سوار تاکسی‌ شدم و در بین راه با این ادعا که کیسه زباله همراهم است، جسد پسربچه را که داخل کیسه بود، در جایی رها کردم. پس از اعترافات تکان‌دهنده زن جوان، مأموران پلیس همراه وی راهی محلی شدند که جسد پسربچه در آنجا رها شده بود و توانستند آن را پیدا کنند.سرهنگ قدرت‌الله دالوند، رئیس پلیس آگاهی استان لرستان با بیان این خبر گفت: بعد از اعترافات زن جنایتکار وی بازداشت شد و تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده ادامه دارد.

+27
رأی دهید
-5

albalooo - لندن - انگلستان
حالا این کثافت باید اعدام بشه وای دوباره چه حقوق بشر و کمپینی راه بیفته خوبه که خود نکبتش هم حامله بوده لعنت به تو که به یه بی زبون سه ساله رحم نکردی
شنبه 10 آبان 1393 - 11:05
سرسره - اهواز - ایران
احتمالا اعتیاد هم داشته و نیمه دیوانه هم بوده خاکبرسر -چرا در صدا وسیما که با پول مردم اداره میشود در مورد خطراتی که بچه هارا تهدید میکند مثل تنها رها کردن درکوچه ها اطلاع رسانی نمیشود؟ چون اینها مردم را اصلا به حساب نمی اورند مگر به عنوان سیاهی لشکر برای تظاهرات حکومتی
شنبه 10 آبان 1393 - 11:45
فراوانی - قطر - قطر
این اسلام چه بسر مردم اورده اخه این چه کثافتی بود مملکت گرفتارش شد
شنبه 10 آبان 1393 - 15:36
Ali-dk - لونگبو - دانمارک
این پرونده را هم مثل پرونده ریحانه جباری سیاسی کنید شما که بیکار هستید کمپین راه اندازی کنید .
شنبه 10 آبان 1393 - 16:09
nimaaa - نیویورک - امریکا
بعضی از آقایون و خانومها لطفا اینجا مدافع حقوق بشر نباشند فقط اعدام سزای عمل این زن هست واقعا چقدر یک انسان میتونه بیرحم باشه که به یک کودک صغیر هم رحم نکنه
شنبه 10 آبان 1393 - 15:21
raha1984 - هامبورگ - المان
زنکه احمق روانی !!
شنبه 10 آبان 1393 - 17:43
senator x - تهران - ایران
حکم: اعدام
شنبه 10 آبان 1393 - 17:50
sarang6 - ژنو - سوئیس
ادم اینقد بی اعصاب. حالا که بهم تهمت زدین بچتون رو می کشم.خخخخخخخخخخخ
شنبه 10 آبان 1393 - 22:19
sarang6 - ژنو - سوئیس
اصلا قابل درک نیست بعضی حرکتها. جای تاسف داره.خدا به پدر و مادرش صبر بده
شنبه 10 آبان 1393 - 22:26
*Fanoos* - ایران - ایران
مردم چه روانی شدن
یکشنبه 11 آبان 1393 - 00:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.