«عنان امر به‌معروف در اختیار گروه‌های‌ حزب‌الله است».

+8
رأی دهید
-40

razmandeh - استکهلم - سوئد
به این می‌گویند قانون جنگل !!! جدا چه کسانی‌ حاضرند به این کار کثیف دست بزنند ؟؟؟؟ به جزو تفالهای بیکار و اوباش علاف در مساجد و بسیجی‌‌های اشغال وابسته به مصباح یزدی !!!!!
شنبه 10 آبان 1393 - 02:26
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
متجریان به فسق!! یک کلمه فارسی حرف نمیزنن این قرقره کنندگان .. از نوع تازی!! اگر ازشون بپرسی بنویس فسق چیه، اگر بتونن! بیکاری هم بد دردیه! مگه ما به این الله چقدر بدهکاریم؟ که این دنیا باید چوب و چماق باشه اون دنیا نیمسوز و فشار قبر و این جفنگیات؟ یعنی عین آبکش سوراخن این ادیان. هیچ تناسبی بین جرم و جزا نیست!! یه تار مو بیرون باشه، باید این دنیا أسید بخوری اون دنیا هم خدای عصبانی از موهات آویزونت میکنه! نگاه میکنی جفت پیروان و الله هیچ فرقی نیست! جفتشون أعصاب معصاب ندارن!! اینوری ها یه جور دیوانه، اونور دیوار هم به جور دیوانه!
شنبه 10 آبان 1393 - 03:38
سرسره - اهواز - ایران
وعنان یا افساراین یابوهای اسلامی هم دست بیت انتری !!!شاید این مغزهای متفکر نقشه کشیدن سر مخالفان مذاکرات رو با خالی کردن عقده حقارتشون گرم کنن تا طلبکار نشن ودیواری کوتاهتر از دیوار زنها ودخترها پیدا نکردن -اخه مردانگی نداشته رو کجا باید نشون بدن این ارازل بی سرو پا؟
شنبه 10 آبان 1393 - 03:52
eydad - مونترال - کانادا
اتفاقا من با این حرکت ‌ها بسیار موافق هستم، هرچی بیشتر خون این ملّت رو بکنین تو شیشه، عمر این حکومت هم زودتر تموم میشه. بلاخره یه روز ملت بلند میشن ریشه این حکومت رو درمیارن.
شنبه 10 آبان 1393 - 03:59
hassan5 - تهران - ایران
این مردک برای توهین کردن بمخالفین از لغت دایناسورهای (لیبرال )استفاده میکند.یکی از توهین های مسلمانان خشک مقدس در سابق لغت (یقه سفید)بود.متاسفانه درنظام اسلامی ایران ماهیت ازادی خواهی و نظافت (لباس تمیز پوشیدن) بد و زشت است. 0
شنبه 10 آبان 1393 - 04:22
quickwin60 - استانبول - ترکیه
به این خبر های مهم رای منفی ندین . رای منفی به معنی بی اهمیت بودن یک خبره در صورتی که این چنین خبرهایی رو همه باید بشنوند باید اطلاع رسانی بشه . وقتی رای منفی میدین اون خبر به پایین میره
شنبه 10 آبان 1393 - 05:13
amir-amir - تورنتو - كانادا
زنان و دختران ایرانى به ویژه تهران از این پس دیگر باید با ترس و لرز به کوچه و خیابان بروند چرا که اوباش و اراذل شهر حکم اسید پاشى را عملا از تفاله و پس مانده هاى عرب تازى در مجلس دریافت کردند.
شنبه 10 آبان 1393 - 06:16
perser68 - آلمان - آلمان
یعنی مردمه امروزه ایران شرایطشون بهتر از ساله ۸۸؟؟؟؟ حرفو صحبتو نصیحت با این آدمخورا کاریو از پیش نمیبره!!!باید حداقل در مقابله این جونوارنه زشتو کریح از خودتون دفاع کنید!!! موتوراشونو ، ماشیناشونو به آتیش بکشید قبل از اینکه با اسید زندگیتونو ازتون بگیرن!!! جمهوریه لجنه اسلامی آخوندی به ایرانی رحم نخواهد کرد!!! جنگل برای خودش قانون داره که ملا ها ندارن!!!ملا ها نمیتونن میلیونی دستگیر کنن و سر ببرن!!! از خرسواری هم خسته نشدن!
شنبه 10 آبان 1393 - 07:20
raha1984 - هامبورگ - المان
یک مشت اوباش تن لش !! مرگ بر جمهوری کثیف اسلامی ، مرگ بر خامنه ای جلاد
شنبه 10 آبان 1393 - 07:29
احتراز - دورف - آلمان
عیسی می‌گوید اول خاری که در چشم خودت هست در بیار تا بتوانی‌ خوب ببینی، بعد تیغی که در چشم دیگران هست در بیاوری. این هست جواب تمام کسانی‌ که امر به معروف و نهی از منکر می‌کنن.
شنبه 10 آبان 1393 - 08:44
اسداله میرزا - کلن - آلمان
این اراذل و اوباش چماق دار بسیجی‌ اصرار عجیبی‌ دارن که به تمام دنیا ثابت کنن که ما آدام خواران خون خوار فدایی علی‌ گدا هیچ دسته کمی‌ از برادران خون خوار داعشی از نوع سنی نداریم که هیچ ، تازه کلی‌ وحشیتر و سنگ دلتر هم هستیم !!! داعش الان هنوز یکسال نشده که مشغول سلاخی انسانها شده ولی‌ این جلادها ۳۵ سال که مشغول نابودی ایران و ایرانی‌ هستند !!
شنبه 10 آبان 1393 - 09:26
ghormeh sabzi - تهران - ایران
به این اراذل و اوباش اسلامی نباید رحم بشه،اینها یه مشت انگل و آشغال هستن که باید تو زباله دونی ریخته شوند .
شنبه 10 آبان 1393 - 09:50
تیتو تیتو - تهران - ایران
تنها هدف اینها حفاظت از اموال و مستغلات و میلیاردها دلارهایی است که این انگل ها و مداحان طی 35 سال از مردم ربودند است ولا غیر و هدف دیگری وجود ندارد میخواهند از انتظار و توقع بجای مردم در برقراری عدالت سرکوب پیشگیرانه کنند .
شنبه 10 آبان 1393 - 14:06
باور عمیق - قم - ایران
به خوبی مشخصه که (( امر به معروف و نهی از منکر )) دارد به سان گذشته تنها به ابزاری برای کاسبی بدل میگردد . امر به معروف و نهی از منکر تنها گیر دادن به حجاب و پوشش زنان است؟ منکر فقط همین است؟
شنبه 10 آبان 1393 - 22:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.