بازگویی اعترافات شکنجه‌گر ستار بهشتی در دومین سالگرد درگذشت او.

+105
رأی دهید
-8

arian1 - ابادان - ايران
واین هم یک مادر دیگر از هزاران هزار دیگر مادران ایران زمین که فرزندش بدست جنایتکاران نظام اسلامی ودر شکنجه گاها بدست مزدوران حزب الله بی گناه کشته شد . پس فراموش نکنیم که در روز انتقام با اتش خشم مان بسوزانیم سراپای این شیاطین ومذهب جهنمی انها را.
جمعه 9 آبان 1393 - 23:10
دوستدار - استهکلم - سوئد
خیلی از مردمان کنونی ایران احساسات انسانیشان را از دست داده اند. شاید جای تعجب نباشد برای کسانیکه در این 36 سال دچار معمله و خرید و فروش خانه مسکونی و یا وسایل نقلیه اشان شده باشند , با کسانی روبرو شده اند که صدها سوگند دروغ برزبان می اورند تا با بی رحمی تمام سر فروشندگان یا خریداران کلاه بگذارن تا فریبشان دهند, مالشان را به ارزان بخرند و یا به گران بفروشند. وقتی کسی به انها اعتراض کند چرا در معامله کردن به این حد سود میبرید؟ با کمال پر روای می گوید ما معامله کردیم و نغعی که از معامله به دستمان میافتاد برکتش از حج کردن هم بیشتر است. این بازجوی جنایتکار هم که ستار را به قتل رسانده حتما فکر میکند چون یک مخالف سیاستهای نظام اشلامی را بالگد و مشت کشته است برکتش از زیارات مکه و کربلا و غیره بیشتر است.
جمعه 9 آبان 1393 - 23:35
irani iran - آمریکا - آمریکا
((۱)) یه مقدار فقط دقت کنیم به اتّفاقاتی که این چند سال گذشته افتاده!! به طور مثل همین قتل ستار خدا بیامرز که باز پرسش میاد میگه من انقدر شکنجه کردم که ستار زیر دستم تلف شد!!!! یا مثلا اعدام ریحانه که کاملا مشخص بود دختر بی‌ گناهه ولی‌ اعدام شد! یا اسید پاشی به سر و صورت دخترا در اصفهان که به اسم امر به معروف نهی از منکر انجام می‌شه و عاملش رو گیر نمیارن در حالی‌ که مثلا چند نفری رو که هپی رقصیده بودن با افتخار اعلام می‌کنن که ظرف شش ساعت دستگیر کردیم! یا مثلا قضیه سه هزار میلیارد پولی‌ که بالا کشیده شد! یا اون ناظمی که به بچه‌ها تو مدرسه تجاوز کرد ولی‌ سخنگوی قوّه قضاییه گفت توافق دو طرفه بوده!! اگه بخوام بشمرم تمومی نداره.
جمعه 9 آبان 1393 - 23:57
irani iran - آمریکا - آمریکا
((۲)) ولی‌ همه اینا یعنی‌ چی‌؟ جز اینه که این جانشینان بر حق امام زمان دارن تف می‌کنن تو صورتمون و بهمون میگن هر کاری بخوایم باهاتون می‌کنیم چون شما جز گوسفند چیزی دیگه نیستید و هر کاری بخوایم باهاتون می‌کنیم؟ کجای دنیا همچین چیزیو سراغ دارید؟ چرا همچین چیزیو قبول می‌کنیم؟ دلیلش به نظر شما این نیست که به خاطر مقدس بودن حکومت می‌ترسیم که حرفی‌ بزنیم؟ ما اگه آدمهای بی‌ وجودی بودیم اونجوری هشت سال با چنگ و دندون جلو عراق ایستادگی نمی‌کردیم. ما از این حکومت می‌ترسیم چون این حکومت ریشه در مذهب داره و ما از این مذهب می‌ترسیم. این ملت سال ۵۸ به این رژیم رأی داد و نسل بعدی هم این رأی رو با اعتقادات مذهبیش تأئید کرده و میکنه. پس خواهشاً نیاید اینجا به پدر مادرتون بد و بیراه بگید که چرا انقلاب کردند و چرا شاه رو بردن خمینی رو آوردند، چون خود شماها هم هنوز همون هستید و بچه‌های شما هم همین خواهند بود! تا روزی که سایه این دین کوفتی بالا سر ماست همین آش هست و همین کاسه!! بخورید حالشو‌ ببرید!!!!!
جمعه 9 آبان 1393 - 23:59
مترلینگ - منچستر - انگلستان
بینهایت وقیح وبی شرم عین خیالشم نیست که جون یه انسان رو گرفته تف تو روح نجست کنن
شنبه 10 آبان 1393 - 00:09
سگال توماك - دوبی - امارات متحده عربی
این دو شیرزن را که می بینم خوشحال میشوم که مردی ، نمرده است !
شنبه 10 آبان 1393 - 00:28
amir-amir - تورنتو - كانادا
خانم نرگس محمدى این بانوى شجاع ایرانى در این سخنرانى چه حماسه سرائى در باب جنایت هاى کارگزاران جمهورى اسلامى انجام داد که در تاریخ ایران براى همیشه ٽبت خواهد شد٫ لینک سخنان ایشان در یوتیوب: https://www.youtube.com/watch?v=hFDMpYEdFqA
جمعه 9 آبان 1393 - 23:21
سرسره - اهواز - ایران
irani iran-امریکا- دوستدار استکهلم- با نظریات شما درباره احوالات امروز جامعه ایران کاملا موافقم ولی یک مقدار از ان را باید به دست وپا زدن مردم برای تامین احتیاجات زندگی ربط داد که این روزها واقعا کمرشکن شده وفکر میکنم این سیاست اخوند هاست که مردم درتنگناوفقر باشند که قدرت تفکر واعتراض نداشته باشند واین مصیبت تا وقتی مردم به خودشان نیایند ادامه دارد
شنبه 10 آبان 1393 - 04:04
faranak-montreal - مونترال - کانادا
مادر جان دوست دارم از این گوشه دنیا به روی ماهت بوسه‌ میزنم پسری شجاع تربییت کردی پسرت تو قلب ما ایرانیها همیشه هست
شنبه 10 آبان 1393 - 06:31
قیس - اهواز - ایران
ستار بهشتی خدا رحمتش کنه.ولی چرا بعد مرگ همه میشن قهرمان وکلی هم طرفدار پیدا میکنن
شنبه 10 آبان 1393 - 09:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.